Rimmel, Magnif"Eyes, Eyeshadow (Pojedynczy cień do powiek)

Rimmel, Magnif"Eyes, Eyeshadow (Pojedynczy cień do powiek)

Pojemność 1,8 g

Cienie Magnif"Eyes to barwna eksplozja wyrazistych tonacji, dzięki którym spojrzenie nabiera nowego, wielowymiarowego charakteru. Lekka, wyjątkowo kremowa formuła kosmetyku została nasycona unikatowymi pigmentami, co sprawia, iż kolor kusi intensywnością przez długi czas i utrzymuje się na Cienie Magnif"Eyes, aplikowane na sucho, w tradycyjny sposób, nadają oczom delikatny połysk, z kolei nakładane na mokro gwarantują olśniewający, wyjątkowo błyszczący efekt.
Cienie dostępne są w sześciu odcieniach.

Klasyk do codziennego makijażu

Bardzo lubię cienie Rimmel i mam do tej marki spory sentyment ze względu na to, że produkty te kupowałam jako nastolatka, która dopiero uczyła się malować i wkraczała w świat makijażu. Magnif'Eyes była swego czasu bardzo popularną, niezwykle rozreklamowaną serią - głównie w tv i czasopismach typu Cosmopolitan. Miałam wtedy odcień złotego i morskiej zieleni (taki jak na zdjęciu produktu), których nazwy już nie pamiętam, a teraz w mojej kosmetyczce jeszcze mam kolory 006 Poser i 012 Q-Jump. Z obu jestem zadowolona, choć muszę przyznać, że biały Q-Jump ma zdecydowanie lepszą pigmentację.

Hiper-turbo wydajność!

Przyznaję się bez bicia, że Rimmel nie był nigdy moją ulubioną marką, jeśli chodzi o cienie. Przez długi czas marka nie miała w swej ofercie jakiejś większej paletki, a i wybór kolorów raczej nie powalał. Ten kosmetyk znalazł się u mnie przypadkiem - szukałam biało-cielistego cienia do stosowania pod łuk brwiowy, a odcień Q-Jump wyglądał idealnie, więc się skusiłam. Okazało się, że to jeden z najlepszych jasnych cieni, jakie miałam, a już na pewno najbardziej wydajny ;)
Cień jest w odcieniu bieli przełamanej beżem, ma w sobie mnóstwo drobinek - ale nie obawiajcie się ich. Są bardzo drobniutkie, dobrze zmielone i nie wyglądają na tandetny brokat.
Kosmetyk genialnie sprawdza się nałożony pod łukiem brwiowym i w wewnętrznym kąciku oka. Pięknie rozświetla, rozjaśnia, sprawia, że makijaż wygląda lepiej, a oko optycznie wygląda na większe.
Opakowanie oceniam jako dobre - estetyczne, wygodne, nie zniszczyło się jakoś szczególnie przez ten czas. To, co mnie najbardziej zaskoczyło, to wydajność - kupiłam go wiosną 2016 r. i wciąż nie widzę w nim denka! Wprawdzie, nie używam go na całą powiekę, ale używam codziennie, do każdego makijażu, więc czapki z głów za wydajność.
Cena niziutka i malutka, dostępność we wszystkich drogeriach w Polsce i nie tylko - ja jestem na tak!

Nie polecam

Z tej serii Rimmela miałam dwa cienie: miedziany i czarny mat. Miedziany jest bardzo tępy i trudny w nakładaniu, można popsuć sobie pędzel, chcąc uzyskać dostrzegalny na powiece kolor. Co prawda nie osypuje się podczas nakładania i nie osadza się w zagięciach skóry a nawet nie poruszył się podczas moich podróży. To naprawdę twardy cień.
Czarny mat już łatwiej się nakładał, ma bardziej miękką strukturę. Jednak po nałożeniu przypominał raczej szary niż czerń. Również się nie osypywał. Sądzę, że w takiej cenie można już kupić dużo skuteczniejsze cienie do powiek. Zawiodłam się.

Miedziany

Miałam kolor miedziany, pięknie prezentował się na oku, pigmentacja cudna, w szczególności nakładany "na mokro". Najczęściej wykonywałam nim kreskę, zamiast czarnym eyelinerem, efekt oszałamiający. Nie było osoby, która by nie zwróciła uwagi na makijaż. Do niebieskich oczu najbardziej pasuje.

Bardzo lubię

Generalnie rzadko kupuję pojedyncze cienie do powiek, bo trochę to dla mnie strata pieniążków, a dwa, że nie zdarza mi się tworzyć makijażu oka tylko z jednego koloru. Zakup tego cienia to byłą dobra inwestycja. Mam odcień różowy, nie pamiętam jaki to numerek :) Cień świetny - nie osypuje się, jest dobrze napigmentowany, wytrzymuje na oku cały dzień.

Średnie...

Miałam kolor niebiesko-morski. Po promocji kupiony. Szczerze, to nie zachwycił mnie specjalnie. Był strasznie twardy. Na powiekach się osypywał i nie wytrwał całego dnia na powiekach... Nic specjalnego.

Nic specjalnego

Pojedynczy cień do powiek marki Rimmel posiadam w intensywnym niebieskim kolorze. Jest całkiem nieźle napigmentowany i ładnie wygląda na powiece. Bardzo spodobał mi się jego kolor i chciałam go wypróbować . Z cieniami tej marki miałam już do czynienia i może nie są najlepszej jakości ale do codziennego makijażu wystarczą. Cień nie roluje się na powiece, nie osypuje się ani nie rozmazuje. Znajduje się w małym i poręcznym opakowaniu, które nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce. Cieszę się, że znalazł się w mojej kolekcji ale na inne kolory z tej serii raczej się nie zdecyduję, wolę zainwestować w paletkę lepszej jakości

zadowalający

Posiadam cień br 006 Bronze Magnate. Jest to przepiękny rudy, połyskujący, unikatowy kolor. Cień jest trwały, ładnie się blenduje z innymi cieniami. Nieco osypuje się przy nakładaniu.

Świetny

Cienie są idealne. Super działają na sucho jak i na mokro. Są intensywne, super pigmentacja. Nadają się na każdą okazję, a przez możliwość wyboru wielu kolorów można szaleć. Trzymają się na powiece przez bardzo długi czas, Polecam

takie sobie

Cienie kupiłam zachęcona promocyjną ceną i wyglądem opakowania. Niestety rozczarowały mnie słabą pigmentacją, zbitą i suchą konsystencją. Mam kolory: 002 Chocolate Mania - fajny matowy brąz, 003 Taupe Magnificence - beżowo szary lekko perłowy, 008 Lilac Magnet - różowy mat, najsłabsza pigmentacja i 009 Dollar Magnifico - turkus podbity lekko złotem, najlepsza pigmentacja.

O taak

Dla mnie najlepszy! Mam kolor czarny i używam jako cień do brwi. Wiec jest super. Utrzymuje sie bardzoooo długo. A pigmentacja super, za taka cenę kupie ponownie.

Słaba pigmentacja

Posiadam odcień 009 Dollar Magnifico.
Strasznie słaba pigmentacja, ledwie je widać na oczach, z bazą jest minimalnie lepiej (wiadomo), ale i tak jest to kiepski efekt.
Brokat, brokat i jeszcze raz brokat. Cień strasznie się błyszczy. W sklepie myślałam, że będzie matowy (nie zauważyłam drobinek przez opakowanie). W domu faktycznie zauważyłam, że coś tam się "mieni", ale dopiero po nałożeniu na oko zobaczyłam jak strasznie się błyszczy. Ale dobra, nie czepiam się aż tak, bo producent ani nawet nie wspominał, że miałyby być to matowe cienie.
Pojemność jest mała (nawet nie dwa gramy), a przy tym cena stosunkowo wysoka. Więc za taką cenę spodziewałabym się czegoś o wiele lepszego. Ale niestety zawiodłam się. Sama trafiłam na promocję w Rossmannie, gdzie kosztował niecałe 5 zł, ale nawet tylu nie warto za taki cień dać. Już wolałabym kupić cienie mysecret, które są właśnie w takiej cenie, a jakoś jest nieporównywalnie lepsza.
Próbowałam je nakładać jeszcze na mokro i tutaj efekt jest nieco lepszy, bo kolor jest bardziej wyraźny, ale mimo wszystko i tak jest słabo. Po prostu jest to kiepski cień.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno