Collection 2000, Lasting Perfection Ultimate Wear Powder (Matujący puder prasowany)

Łatwy w użyciu puder prasowany, który daje pełny, nieskazitelny efekt do 16 godzin. Puder świetnie matuje, jednocześnie zapewniając naturalny wykończenie. Dostępny w trzech odcieniach.

prasowany
matujące
mieszana, tłusta

dobry i tani

Puder mnie skusił swoją niską ceną i tym, że jest to produkt od kultowej marki korektorów pod oczy w polskim internecie.

Opakowanie jest trochę tandetne - słaby plastik, ale w tej cenie nie ma co wymagać nie wiadomo czego.
Puder w najjaśniejszym kolorze jest beżowy (nie jest transparentny), myślałam, że będzie ciemny po nałożeniu na twarz, ale nie przyciemnia podkładu i wygląda ok.

Mi służy do utrwalania korektora pod oczami, gdyż na całą twarz stosuję puder Kryolan, a ten jest z kolei za mocno wysuszający okolicę pod oczami. To zastosowanie pudru Collection sprawdza się bardzo dobrze - utrwala korektor, delikatnie podbija jego krycie, a co ważne nie przesusza delikatnej skóry. Zaaplikowany na okolicę oka trzyma się cały dzień, dobrze utrwala i nie roluje się.
Myślę, że jest to bardzo fajna propozycja, u mnie na pewno będzie wydajny skoro używam go tylko pod oczy.

Bardzo dobry produkt za niską cenę

Kupiłam ten puder będąc w Londynie, tam kosztuje nieco ponad 1 funta, czyli niecałe 10 zł. Jak na względnie tani kosmetyk jest zaskakująco dobry.
PLUSY:
+ dobrze matuje, twarz nie świeci się przez około 4,5 godziny, po tym czasie moja cera potrzebuje drobnych poprawek
+dobrze napigmentowany
+nie kruszy się w opakowaniu
+prawie nie pachnie, więc nie powoduje u mnie bólu głowy, kiedy czuję zbyt perfumowany kosmetyk

MINUSY:
- niepraktyczne i nieco tandetne opakowanie

Używam tego produktu od: zakupiony 4 miesiące temu, jeszcze nie zużyty
Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Twarz jak jedwab!

Skusilam sie na produkt, po niewaz chcialam przetestowac inne produkty tej marki niz korektory Lasting Perfection.

PLUSY:

- przemily w dotyku
- jedwabiste wykonczenie
- dobra pigmentacja
- dlugotrwaly efekt, buzia zmatowiona na caly dzien bez poprawek (przy mojej cerze normalnej)
- niska cena

MINUSY:

- mica w skladzie, ktora niekorzystnie odbija swiatlo flesza
- wg mnie tandetne opakowanie, zwykly slaby plastik

Używam tego produktu od: wrzesien 2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania