Avon, Planet Spa, Turkish Thermal Baths, Rhassoul Clay Face Mask (nowa wersja) (Oczyszczająca maseczka do twarzy z glinką)

Maseczka do twarzy z glinką `Turecka łaźni` (oryg. hammam) to niezwykły zabieg oczyszczający i pielęgnacyjny znany i stosowany od stuleci przez kobiety w Turcji.

klasyczne
oczyszczające
w tubie
50 – 100ml

Świetna maseczka za niską cenę

Używam chyba wszystkich maseczek z tej serii z avon, są po prostu świetne, tanie, wydajne, w higienicznym opakowaniu, starczają na prawdę na długo. Maseczka świetne odświeża i oczyszcza skórę, łatwo się nakłada i zmywa, nie pozostawia tłustego filmu, ma śliczny zapach i konsystencję.

Glinkowe oczyszczenie

Lubię maseczki z serii Planet Spa ,a że jest ich dość duży wybór to często je zmieniam i próbuje różnych wariantów.
Maseczka ma kolor brązowy ale po zastygnięciu na twarzy robi się jasno kremowa.
Łatwo się nakłada i równie szybko i łatwo zmywa.
Ma naprawdę ładny i delikatny zapach.
Jest bardzo wydajna niewiele jej potrzeba na pokrycie całej twarzy.
Po jej użyciu twarz jest wygładzona i odświeżona.
Miękka w dotyku z wyrównanym kolorytem , oczyszczona i zmatowiona
Nie podrażnia i nie uczula , nie powoduje pieczenia ani ściągnięcia.
Nie powoduje wysuszenia skóry.

W tym przedziale cenowym- najlepsza

Avon od dawna pokazuje, że maseczka w granicach 10 złotych mogą być dobre, a jest to miła odskocznia od koreańskich masek, jednorazowych, ale w tej samej cenie.

Bardzo fajna

Koleżanka była bardzo z niej zadowolona, więc też kupiłam. Nie zawiodłam się. Fajna, szybko zasycha, i skóra jest po niej bardzo ładna. Nie jest maseczką typu peel off, co mi bardzo odpowiada.

żadnej rewelacji w tej maseczce

Ja tam żadnej rewelacji nie widzę w tej maseczce, nie dość ze droga to jeszcze żadnej poprawy na twarzy. Po zastosowaniu pojawiły się wypryski których ciężko było mi sie pozbyć no ale jest wydajna i ładnie pachnie.

ciekawy kosmetyk

Turecka łaźnia (oryg. hammam) to niezwykły zabieg oczyszczający i pielęgnacyjny znany i stosowany od stuleci przez kobiety w Turcji. Teraz, dzięki wyjątkowym produktom Planet Spa możesz cieszyć się zaletami tureckiej łaźni w swoim domu. Jak najbardziej zgadzam się z tym.
Sposób użycia jest banalny : nałożyć cienką warstwę maseczki na twarz, omijając okolice ust i oczu. Pozostawić na około 5 minut do czasu, gdy kolor maseczki zmieni się na różowy. Gdy maseczka zaschnie, dokładnie spłukać. Polecam

Najlepsza w tej kategorii cenowej

Bardzo lubię większość maseczek z serii Planet Spa - są bardzo przystępne cenowo, a przy tym skuteczne. Ta zdecydowanie jest moją ulubioną.
Po wyciśnięciu z tubki jest brązowa, ale w trakcie wysychania na skórze zmienia kolor na jasnoróżowy. Stosuję na zmoczoną skórę. Rozprowadza się bardzo łatwo, zmywa troszkę gorzej, trzeba uważać, gdyż ze względu na jasny odcień maseczki łatwo przeoczyć niektóre miejsca ;) Łatwo posmarować całą twarz, szybko wysycha - już po 5-10 minutach od nałożenia. Pachnie bardzo ładnie, ale delikatnie, zapach nie przeszkadza. Po zmyciu skóra jest przyjemnie ściągnięta, oczyszczona, pory zamknięte, a cera zmatowiona. Nie uczula, nie podrażnia, nie zapycha. Cera jest wygładzona i miękka. Do cery tłustej, mieszanej, niezanieczyszczonej idealna.
Jest wydajna, przy stosowaniu min. raz w tygodniu wystarczyła mi na kilka miesięcy. Opakowanie wygodne i trwałe, przy końcówce produktu ciężko się wyciska resztki.

Super :)

Maseczki do twarzy z serii Planet Spa od Avon są jednymi z moich ulubionych:)

Maska Turkish Thermal Baths zamknięta jest w wygodnym i poręcznym opakowaniu w postaci tubki, ma przyjemny zapach; gęstą brązową konsystencję, bez problemu nakłada się ją na twarz - zasycha szybko i na tzw. "skorupkę" jak to glinki mają w zwyczaju ale nie ściąga jakoś bardzo skory.
W trakcie wysychania zmienia kolor na jaśniejszy.
Bez problemu się ją zmywa. Nie zapycha, nie podrażnia.
Skóra po zmyciu maseczki jest bardzo dobrze oczyszczona i odświeżona; wygładzona, mięciutka - cudo !!!

Na plus wydajność i niska cena :)

Polecam !!!

Glinkowy relaks z egzotyczną nutą

Zalety:
- bardzo gęsta konsystencja, która dokładnie pokrywa skórę
- szybko zasycha - działanie trwa już w 5-10 minut
- wygładza skórę, sprawia że skóra jest matowa i rozjaśniona
- nadaje skórze miękkość
Wady:
- ten zapach dla mnie jest dobry raz na jakiś czas w miarę stosowania bardzo mi się nudzi, jest zbyt egzotyczny, zbyt taki ciężki, specyficzny
- maseczka ma brzydki bardzo brązowy kolor, który brudzi wszystko dookoła podczas spłukiwania (duży osad na umywalce)
- może lekko podrażniać skórę

Wolę błotną koleżankę Planet Spa z minerałami z morza martwego. Tej nie kupię ze względu na barwienie i zapach, ale może Wam przypadnie do gustu.

Nie dla mnie.

Lubię wszystkie maseczki z Avon a ta jest naj mniej prze ze mnie lubianą. Pięknie pachnie jest wydajna, tania i często na promocji. Lecz maseczka zatyka moje pory. Po jej użyciu mimo dokładnego umycia twarzy muszę dodatkowo przetrzeć twarz tonikiem z olejem kokosowym. W tedy jest OK. Po tym zabiegu płatek kosmetyczny jest brudny a jest to przecież maseczka oczyszczająca…

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakccie

Fajna aplikacja

Nakładając na twarz jest brązowa, po odczekaniu kilkunastu minut zmienia kolor na jasny beż, jest zaschnięta wtedy można ją zmyć, lubię bardzo ten efekt, przypadła mi do gustu, nie wyrządza skórze krzywdy, twarz jest oczyszczona i świeża.

Jak każda maseczka Palnet Spa - idealna!

Nie używam innych miseczek niż Avon\'owskie. Są najlepsze.
Mam cerę mieszaną, zanieczyszczoną. Szukam produktów, które dogłębnie oczyszczą moją skórę. Ta maseczka jest do tego najlepsza, oczywiście zostaje daleko w tyle za Dead Sea Minerals.
Nie wyobrażam sobie kąpieli bez maseczki na twarzy. Nakładam zawsze po peelingu. Takie cotygodniowe spa w mojej łazience.

Plusy:
- Głęboko oczyszcza
- Pochłania nadmiar sebum
- Wygładza skórę
- Zwęża pory
- Eliminuje wągry
- Nie wysusza skóry
- Łatwo się rozprowadza
- Pięknie pachnie
- Rzeczywiście zmienia kolor, kiedy wyschnie. Ale nie zaraz po 5 minutach, ja pozostawiam ją na jakieś 15-20 minut.
- Bardzo wydajna
- Łatwo i szybko się spłukuje.
- Cena na promocji to ok. 10 zł
- Pełnoformatowe opakowanie, a nie saszetka!
- Piękna szata graficzna, jak maseczka za 100 zł

Brak jakichkolwiek minusów!