Decleor, Aromessence, Mandarine Smoothing Serum (Wygładzający eliksir mandarynkowy)

Bogaty eliksir upiększający, stworzony na bazie olejków esencjonalnych. W 100% naturalny produkt zwiększający działanie kremu na dzień. Wolny od konserwantów i olejów mineralnych. Serum działa w kierunku redukcji i zapobiegania pojawianiu się pierwszych zmarszczek. Wzbogacone jest o olejki z orzecha laskowego, słonecznika i kamelii, dzięki czemu intensywnie rozświetla i nawilża skórę. O orzeźwiającym aromacie mandarynki i cytryny.

serum
Cera
dojrzała
<50ml

Bardzo dobry:)

Olejek jest bardzo fajny. Konsystencja super, bardzo fajnie sie rozprowadza. Pachnie cudnie!!! Dzieki temu jego stosowanie to czysta przyjemnosc. Mozna chociaz przez chwile poczuc sie jak w spa! Olejek uzywa sie pod krem. Mam cere mieszana, ktora niestety czesto mi sie przesusza. Nie zauwazylam, zeby czolo bardziej mi sie po nim swiecilo. Moze odrobine. Ale nie stanowi to dla mnie problemu. Moglby troche odrobine lepiej nawilzac. Co do wygladzenia...musze powiedziec, ze naprawde dziala! Skora po nim jest naprawde miekka. Czuc zdecydowana roznice. Poza tym jakby zmniejszal widocznosc pozostalosci po niedoskonalosciach. Ale to tylko delikatny efekt. Opakowanie bardzo piekne, mimo braku pipetki uzywa sie go przyjemnie. Generalnie polecam. Chociazby dla samej przyjemnosci uzywania ;)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1