Wellness & Beauty, Körperöl Mangokernöl & Papaya-Extrakt (Olejek do ciała `Olej z pestek mango i papaja`)

Olejek do ciała z olejem z pestek mango i ekstraktem z papai. Starannie dobrane oleje naturalne, takie jak olej z pestek mango, olej z pestek moreli, olej migdałowy w połączeniu z witamina E wspomagają gospodarkę wodną skóry i pielęgnują skórę tak, aby była cudownie delikatna. Skóra staje się wyczuwalnie miękka i gładka. Olejek szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy.

Bardzo średni tłuścioch

Olejek kupiłam ponad rok temu. Od samego początku koszmar - nie wchłaniał się najlepiej, lepił się do ciała, do pościeli. Po wieczornej aplikacji następnego dnia z rana czułam go na sobie ubierając się, mimo, że nie nakładałam go wiele na mokre ciało. Z tego powodu czułam dyskomfort przez cały dzień mając wrażenie, że moja skóra jest zbyt tłusta w dotyku, mimo że na co dzień ma skłonności do przesuszania. Wydaje mi się, że była to sprawka oleju rycynowego, który ma bardzo gęstą i lepką konsystencję, a jest wysoko, na drugim miejscu w składzie.
Jak na tak niską cenę ma dobre działanie nawilżające. Pozostawia skórę miękką, niemniej nie aż w takim stopniu, aby był moim faworytem.
Zapach ładny, ale niestety po dłuższym czasie może wydawać się uciążliwy, zwłaszcza, że pozostaje na ciele na cały dzień i przechodzi na ubrania. Być może lepsza by była opcja bez dodatku tylu substancji zapachowych?
Opakowanie z pompką moim zdaniem świetnie się sprawdza, konsystencja olejku sprawia, że produkt wydobywa się wygodnie i niemal do ostatniej kropelki.

Po prostu dobry produkt.
Skład dobry, pod koniec niestety sporo zapachów, wiec może uczulać, ale u mnie się nic nie działo.

Produkt jest zamknięty w 150 ml buteleczce z pompką. Uważam, że design jest minimalistyczny i ładny.

Olejek cudnie pachnie, tak tropikalnie. Zapach utrzymuje się długo na skórze.
Szybko się wchłania w przypadku skóry suchej, a przy normalnej nadmiar osadza się na wierzchu, więc w sumie fajnie, bo wiemy, gdzie jest nam potrzebne ekstra nawilżenie. Produkt nie brudzi ubrań, ale przechodzą one zapachem na długo (podobnie jest ze sprayem z tej samej serii).

Produkt jest bardzo tani, kupiłam go już jakiś czas temu, ale z tego, co pamiętam, kosztował ponad 10 zł w Rossmannie. Niestety na razie go nie widzę na półkach, więc nie wiem, czy jest nadal produkowany.

Podsumowując, produkt świetnie się spisuje, zapewnia nawilżenie, a przy tym pozostawia piękny zapach. Czego chcieć więcej?

Ideał ❤️

Zazwyczaj stosowałam różnego rodzaju balsamy, dostałam jednak ten olejek w prezencie i nieco sceptycznie zaczęłam go używać.
Produkt okazał się jednak moim ideałem dla pielęgnacji ciała. Jego skład jest naprawdę dobry, zapach delikatny ale jednocześnie bardzo przyjemny. Opakowanie z pompką bardzo ułatwia aplikacje, nie wylewa się zbyt dużo produktu.
Moja skóra przy dłuższym stosowaniu stała się mile nawilżona, elastyczna i miękka. Używam go również przy robieniu domowego peelingu cukrowego i sprawdza się równie dobrze. W przypadku drobnych podrażnień po depilacji nie piecze. Nie podrażnia również świeżo wydepilowanej skóry.
Jak najbardziej polecam.

Ulubiony olejek! Bajka!

Potrzebowałam olejku do masażystki. Kupiłam najtańszy dostępny w Rossmannie i nie sądziłam nawet, jaka to będzie pozytywna niespodzianka!

Przede wszystkim: zapach!!! Olejek pachnie bosko - egzotycznie, czuć wyraźnie nutki mango i papai. Zapach jest lekko słodki, ale nie landrynkowy, ma trochę nut zielonych, dzięki czemu czuć świeżość. Zapach długo się utrzymuje po aplikacji. Uwielbiam czas, kiedy mogę się otulić olejkiem - to wspaniałe uczucie!

Olejek powinien przede wszystkim nawilżać. Bałam się, że oprócz masażu nie przyda mi się - nigdy jeszcze nie stosowałam tego typu kosmetyków zamiast balsamu. Raz się odważyłam i nie zawiodłam się! Olejek nawilża i chroni skórę. Jest dość suchy w konsystencji, dzięki czemu mam wrażenie, że się wchłania. Jeśli zaaplikuję go w rozsądnej ilości, nie wsiąknie w ubranie, jednocześnie nadając skórze miękkość i ochronę przed wysuszeniem. Świetnie sprawdził się też w kuracji suchych pięt - smarowałam stopy na noc, zakładałam grubą skarpetę i po kilku takich aplikacjach odkryłam miękkość stóp!

Ekstrakt z papai może zawierać substancje drażniące skórę, dlatego lepiej nie aplikować olejku na uszkodzony naskórek. Z powodu atopii skóry nie mogę stosować olejku często, ale jeśli moja skóra jest zdrowa, nic złego się nie dzieje.

Konsystencja olejku jest przyjemna dla skóry, ale niestety nie udaje się nie pobrudzić opakowania z zewnątrz. Muszę je często myć, ponieważ wysychający na plastiku olejek staje się nieprzyjemnie klejący. Mimo tego nadal go uwielbiam ;) Olejek jest straszliwie wydajny - używam go ciągle, ale

Opakowanie jest dobre, choć nie zachwyca designem i gładziutkim działaniem pompki. Aparatura nie pryska, ale lekko się zacina, przez co trzeba delikatnie i z uwagą naciskać pompkę.

Jest ok

Mam już trzecią buteleczkę tego olejku. Pod koniec drugiej trochę zwątpiłam, ale, że trzecia czekała w zapasie... ;-)
W pierwszej chwili urzekł mnie zapach tego olejku- mocno owocowy, słodki, ale nie sztuczny. Utrzymuje się na skórze do rana (używam go tylko na noc bo długo się wchłania), piżamka też lekko ładnie nim pachnie. Zapach nie zmienia się w trakcie "noszenia". Jeśli chodzi o działanie to jest mocno odżywczy. Skóra mojego ciała jest skłonna do przesuszania i na początku chłonęła olejek szybko. Obecnie mam wrażenie, że nie w pełni się wchłania- czuję go rano w załamaniach skóry, a na całym ciele lekki film ochronny, ale to mi nie przeszkadza, bo jeszcze w ciągu dnia moja skóra się nim karmi. Nie powoduje jednak wysypu niedoskonałości na udach jak niektóre oleje. Skóra po wchłonięciu olejku jest satynowo gładka, miękka, promienna i miła w dotyku. Buteleczka z pompką jest bardzo wygodna, nie rozpryskuje olejku. Mam tylko wrażenie, że olejek jest mało wydajny, trudno się rozprowadza i trzeba go dużo żeby pokryć całe ciało. Na szczęście nie jest drogi i jest łatwo dostępny (w każdym Rossmannie). Przy drugiej butelce zniechęciło mnie to, że olejek totalnie zmienił zapach i to już w połowie. A że używam go codziennie i właśnie dużo na raz, nie stał długo na półce. Nagle zamiast słodkimi owocami zaczął pachnieć... tłustym babcinym rosołem! Dalej robił dobrze mojej skórze więc jakoś go wybabrałam, ale cała przyjemność prysła. Mam nadzieję, że trafił mi się felerny egzemplarz i przy tym nie będę się czuła jakbym się kąpała w rosole. Jeśli tak się nie stanie na pewno kupię go ponownie ;-)

Kocham Cię, ty niepozorny kusicielu!

Gorąco polecam ten produkt, zwłaszcza dziewczynom, które szukają dobrego nawilżenia i odżywienia skóry, a równocześnie chcą pachnieć ultra słodko, a przy tym egzotycznie.
Produkt ma bardzo przyzwoity skład, na liście kilka alergenów, jednak pierwsze pozycje składu zajmują same olejki - ze słodkich migdałów, słonecznikowy etc Do tego petarda w postaci ekstraktu z papai i nasion mango. A na dokładkę witamina E, która hamuje starzenie się skóry. Idealnie nawilża, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Jako wielbicielka olejków do pielęgnacji ciała jestem jego wierną fanką!
P.S. :Aktualnie jest w promocji w Rossmanie. 150 ml już za 8 zł :)

Produkt zdecydowanie wart uwagi

Przede wszystkim zapach… piękny, naturalny. Uwielbiam mango jako owoc, także w kosmetykach do pielęgnacji lubię ten zapach, ale jestem wybredna jeśli chodzi o jego jakość. Tutaj mimo niskiej ceny produktu, zapach jest bardzo naturalny, nie trąci chemią.
Papaja jest dla mnie mniej wyczuwalna, ale gdzieś tam w tle jest.

Ogromny plus za butelkę z pompką, która działa sprawnie. Pompka to dla mnie zawsze najlepsze rozwiązania dla olejków. Znacznie ułatwia aplikację, butelka mniej się brudzi a co za tym idzie, nie zostawia śladów na meblach w łazience. Pompka działa sprawnie, chodzi gładko, nie pryska na boki.

Skład tej oliwki to mieszkanka olejów (słonecznikowy, rycynowy, z mango, ze słodkich migdałów, z pestek moreli) jest też ekstrakt z papai oraz witamina E.

Działanie: olejek u mnie sprawdził się bardzo dobrze. Wchłania się ok, jak większość tego typu produktów, co oznacza, że jednak trzeba odczekać kilka minut zanim się ubierzemy. Nie liczyłam na nic innego, bo nie jest to suchy olejek. Wymaga nieco cierpliwości.
Najczęściej stosowałam go na noc lub wieczór, po kąpieli. Nawet jeśli ubrałam się zbyt szybko i czułam że część olejku osiadła na ubraniu, to nie było plam, które nie zniknęłyby w praniu. Nie odnotowałam żadnych strat w ciuchach.
Olejek pięknie pachnie, dobrze odżywia i nawilża skórę.

Wydajność: butelka to pojemność 150 ml. Wydajność określiłabym jako standardową. Olejek wystarczył mi na niecały miesiąc przy codziennym stosowaniu na ciało. Jednak biorąc pod uwagę cenę, szczególnie tą promocyjną, wychodzi z tego całkiem spoko produkt. Z pewnością jeszcze po niego sięgnę.
Produkt jest łatwo dostępny, w każdej drogerii Rossmann.

Koniecznie trzeba to wypróbować.

Pierwsze swoje opakowanie dostałam w prezencie. Nie znałam dotąd tej firmy więc nie miałam żadnej opinii co do tego olejku.
Jestem nim oczarowana. Przede wszystkim zapachem. Jest przeliczny. Czuć, że to prawdziwy olejek A nie jakaś podróbka.
Łatwo rozprowadza się na skórze dzięki wygodnej buteleczce. Skóra od razu staje się miękka i nawilozna. Olejek szybko schnie ale zapach wciąż utrzymuje się na skórze. . Bardzo lubiłem używać to podczas lata, skóra ładnie się błyszcząca i nie była za tłusta.
Polecam w 100%

Kolejny do kolekcji

Jest to mój drugi olejek z tej serii, pierwszy był ten z wanilią. Działanie mają takie samo, jednak ten ma przepiękny zapach. Używam do wszytskeigo: do ciała, do włosów, zmywam nim makijaż. Za taką cenę, must have.

Bardzo przyjemny!

Czasami bywają takie dni, że moja skóra jest jak pustynia. Mega przesuszona, dlatego postanowiłam czymś ją nawilżyć. Bez przekonania kupiłam owy produkt i pozytywnie się zaskoczyłam!

Opakowanie zawiera pompkę dozującą. Olejek bardzo intensywnie pachnie i dość długo utrzymuje się na skórze. Dla mnie to spory plus bo zapach jest piękny :)

Olejek przyjemnie się nakłada. Bardzo fajnie natłuszcza skórę. Dość szybko i fajnie się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Nie powoduje uczucia "oblepienia". Skóra po zastosowaniu olejku wygląda na dużo zdrowszą. Jest miękka i gładka w dotyku.

Do tego jest bardzo wydajny. Mam go od marca a jeszcze go nie wykończyłam :)

i tak i nie

Seria pięknie pachnie, choć na pierwszy plan wybija się mango. Bardzo dobrze przemyślane opakowanie z pompką. Olejek bardziej do ciała niż do włosów (ja lubię, gdy to idzie ze sobą w parze). Oprócz fajnego zapachu olejek dobrze się wchłania, nawilża, ale zostawia na skórze tłusty film za czym nie przepadam. Po kąpieli idealny ale przed wyjściem żeby się nabłyszczyć to nie.

Uwielbiam!

Olejek bardzo dobrze pielęgnuje skórę, nawilża ją i natłuszcza. Po jego użyciu skóra jest delikatna, miękka i wygładzona. Latem używam go od razu po wyjściu spod prysznica na wilgotną skórę, prze co szybko się wchłania i nie zostawia, lepkiej, oleistej warstwy, zimą wolę aplikować go obficie na skórę osuszoną, wtedy olejek wolniej się wchłania, ale zostawia warstwę ochronną przed mrozem. Mam skórę lekko atopową i olejek świetnie sobie z nią radzi. Kocham jego zapach, który utrzymuje się bardzo długo na ciele. Ma też wygodne opakowanie z pompką, po której przekręceniu nie ma możliwości aby produkt się wydostał. Jest wydajny a kosztuje niewiele, w dodatku jest ogólnodostępny. Warto wypróbować ;)