Bath & Body Works, Cashmere Glow, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Bath & Body Works, Cashmere Glow, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Żel pod prysznic wzbogacony w witaminę E, aloes oraz odżywcze olejki. Stosuj go codziennie, a skóra pozostanie nie tylko oczyszczona i pięknie pachnąca, ale także nawilżona.

nawilżające
w butelce
w żelu
>250ml

Świetna jakość w koszmarnej cenie.

Przez naprawdę długi czas Bath & Body Works nie robił na mnie wrażenia, fajne, pachnące kosmetyki, jakich pełno. Wrażenie robią, gdy przyjrzymy im się bliżej. Tak było w moim przypadku i w przypadku Cashmere Glow.

Zapach jest obłędny, niesamowity! Rozkochał mnie w sobie już w sklepie, w miłości utwierdzam się podczas każdej kąpieli. Wyczuwam dużą ilość puchatej wanilii i ciepłego piżma podbitego przez dojrzałą, słodką brzoskwinię. Jest tak piękny jakby był żelem perfumowanym. Mimo to nie jest za mocny, za ciężki, choć latem mógłby się nie spisać (chyba że wieczorem). Jest świetny po ciężkim dniu, momentalnie odpręża, koi zmysły. Umila kąpiel, jest prawdziwą ucztą dla nosa. Jest zarazem bardzo kobiecy, ciało subtelnie pachnie jeszcze dłuuuugo po kąpieli (jest wyczuwalny na skórze grubo ponad godzinę). Skóra jest jak otulona kaszmirem.

Nad zapachem mogłabym się długo rozwodzić, więc przejdę do właściwości pielęgnacyjnych.

Żel ma konsystencję i kolor płynnego miodu. Nie jest za rzadki, nie spływa z dłoni, dobrze rozprowadza się na ciele. Dobrze się pieni, piana jest kremowa, raczej delikatna. Cashmere Glow dobrze oczyszcza nie podrażniając czy nie wysuszając skóry, nie występuje nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Dzięki niemu mogę się cieszyć miękką, gładką i delikatnie nawilżoną skórą. Spokojnie mogę darować sobie balsam.

Mam wersję podróżną – słodka miniaturka o pojemności 88ml – idealna do przetestowania produktu, jak się spodoba można kupić większe, jak nie, to krócej się z nim męczymy ;)
To także dobre rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wybór podczas kąpieli i zawsze mają otwarte kilka opakowań – tu można zaopatrzyć się w kilka zapachów, a nie zajmą za dużo miejsca. Opakowanie wygodne, otwierane z łatwością za pomocą jednego palca, co jest szczególnie przydatne pod prysznicem. Konsystencja żelu umożliwia łatwe wydostanie się z butelki. Minusem jest, że po zamknięciu aplikatora żel w tym miejscu zastyga.

Żel jest wydajny, mała wersja to ok. 3 tygodnie regularnego stosowania.

Na koniec trzeba wspomnieć o cenie. Żel pod prysznic za 50zł? Koszmar. Miniaturka kosztuje 20zł, więc też sporo. Choć uwielbiam Cashmere Glow, to regularna cena jest dla mnie zdecydowanie za wysoka, więc kupuję tylko podczas promocji.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej miniaturki