Allvernum Nature`s Essences, Eliksir do kąpieli i pod prysznic `Bergamotka i limonka`

Odkryj nawilżający eliksir do kąpieli zielona bergamotka z limonką i poczuj na skórze orzeźwiające działanie. Naturalna kompozycja zapachowa o nucie zielonej herbaty przełamanej kroplą bergamotki i limonki wspaniale odświeża i pobudza do działania. Ciało i umysł odzyskują beztroską rześkość. Delikatnie się pieni, łagodnie oczyszcza i odświeża skórę.

nawilżające
zapachowa
w butelce
w płynie
>250ml

Eliksirem bym tego nie nazwała

Z czym kojarzy nam się eliksir? Z produktem o jakichś szczególnych właściwościach? Z czymś mocno skoncentrowanym? Z kosmetykiem o silnym działaniu, zazwyczaj z górnej półki cenowej? No właśnie...

Niniejszy żel jest totalnym średniakiem. Takim kosmetykiem, którego się używa ani to z przyjemności, ani z niechęci. Po prostu jest i na tym jego rola się kończy.

Żel dobrze myje i odświeża skórę, tak więc swoją podstawową rolę spełnia bez zarzutów. Pieni się ładnie, choć nie jest to gęsta, kremowa piana, do której przyzwyczaiły mnie "lepsze" produkty pod prysznic. W moim przypadku kosmetyk nie powodował podrażnień, nie ściągał też skory, ale nie nazwałabym tego żelu nawilżającym - nie zauważyłam bowiem u niego żadnych właściwości nawilżających.

Co się tyczy zapachu - mnie on nie przypadł do gustu. Początkowo wydawał mi się świeży i orzeźwiający, jednak szybko zaczął mi trącać czymś gorzkim, niezwykle chemicznym, co do reszty zepsuło mi radość z używania tego żelu.

Wnioski? Propozycja od Allverne to typowy średniak, bez szczególnych wad, ale również bez wyjątkowych zalet. Jak dla mnie ten żel to absolutnie nic szczególnego, co tylko przekonuje mnie, że powinnam była pozostać przy kosmetykach na bazie naturalnych składników.

Lato, wakacje, beztroska...

Zapach to zdecydowanie największy atut tego produktu: orzeźwiający, owocowy, soczysty i trwały. Podczas kąpieli wypełnia całą łazienkę, jakiś czas trzyma się skóry. Daje puszystą, choć niezbyt trwałą pianę. Pomimo intensywnego, zielonego koloru nie barwi wody. Mojej skóry nie wysuszał, nie podrażniał, ale też nie pielęgnował. Mąż natomiast skarżył się na lekkie swędzenie po kąpieli z dodatkiem tego płynu. Niezbyt wydajny. Cena przystępna. Znam lepsze, więc raczej nie skuszę się ponownie, ale wspominam miło.

Jak pięknie pachnie!

Pachnie jak marzenie. Może jakoś specjalnie nie nawilża, ale który żel pod prysznic to robi? Za to zapach tak piękny, że po raz pierwszy zużyłam żel do końca.

fajny, ale niezbyt wydajny

Jak powąchałam u koleżanki to wiedziałam, że prędzej czy później kupię. Przed wakacjami była promocja w Naturze i stałam się posiadaczką tego eliksiru.

+ ładny, orzeżwiający zapach, idealny na gorące dni,
+ pojemność (500 ml),
+ przezroczysta butelka,
+ można postawić "na głowie" i zużyć do końca

- niezbyt wydajny - przy takiej pojemności spodziewałam się, że będę mogła się nim dłużej niż m-c,
- cena - przy takiej wydajności kosztuje trochę za dużo.

Czy kupię ponownie? Jak będzie na tyle fajna promocja - tak.

Używam tego produktu od: sierpień