Beauty Face, Collagen Eye Mask (Wygładzające kolagenowe płatki pod oczy przeciw cieniom i opuchliźnie)

Pojemność 0 szt

Hydrożelowe płatki pod oczy na bazie naturalnego kolagenu morskiego, z dodatkiem 24 K złota, kwasu hialuronowego oraz kompleksu peptydowego o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym, liftingującym odraz obudowującym skórę.

Używa produktu od: próbka

Jestem na Tak!

Płatki kolagenowe zamknięte są w opakowaniu foliowym, z lekkim nacięciem ułatwiającym dostanie się do zawartości. Po otwarciu powinny znajdować się w przeźroczystym, plastikowym spodeczku, w którym są dwa wycięcia dopasowane do kształtu płatków. Ilość płynu jest idealna. Płatki są żelowe w kolorze białym i dobrze przyklejają się do skóry pod oczami. Czas zabiegu to około 20-30 minut. Skóra pod oczami po ściągnięciu płatków jest lekko napięta, ładnie wygładzona i nawilżona. A wyciągnięte prosto z lodówki dają uczucie ochłodzenia i orzeźwienia skóry. Uważam, że jest to idealny zabieg przed makijażem. Nie podrażnia i nie uczula.

Świetne są

Płatki są żelowe i mają w sobie brokat.Bardzo przyjemnie się je nosiło gdyż chłodziły skórę pod oczami. Bardzo dobrze się trzymały przez całe 20 minut. Nie powodowały absolutnie żadnego dyskomfortu. Po zdjęciu płatków skóra była lekko napięta i gładka.Miałam lekką opuchliznę wcześniej pod oczami a płatki ją nawet lekko zmniejszyły. Cienie stały się jakby bledsze co bardzo mnie ucieszyło. Nie pojawiły się żadne podrażnienia.Skład mnie zaciekawił bo wysoko są składniki działające przeciwzmarszczkowo.

Używa produktu od: próbka

PRZECIĘTNE

Opuchlizna lekko zeszła,ale cienie za bardzo nie zmniejszyły się
rozświetlenie delikatne
dosyć napięta skóra
nawilżenie średnie
nie spadały z twarzy,ale jakoś świetnie się nie trzymały
dużo produktu było jeszcze w opakowaniu,więc użyłam go później na szyję i dłonie