Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Sephora, Glitterguard 24HR Eyeshadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Sephora, Glitterguard 24HR Eyeshadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 10 ml
Cena 49,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Baza pod cienie do powiek, której zadaniem jest pomóc w utrzymaniu nienagannego makijażu oczu wykonanego brokatem lub sypkimi cieniami do 24 godzin. Aplikator w tubce umożliwia higieniczną i dokładną aplikację. Formuła nie wysusza skóry powiek.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 4,5 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

tak tak tak

Bazę kupiłam strikte na sylwestra, poszukiwałam czegoś na co mogłabym przykleić brokat na oczach. Produkt wskazała mi babka w Sephorze.
Drobinki trzymały się całą noc:) w kolejnych dniach wypróbowałam bazę pod cienie różnego rodzaju. Kosmetyk sprawdza się świetnie nawet z tymi gorszymi cieniami, przedłużają znacznie ich trwałość, a o to przecież chodzi:)
Nie lubię baz w słoiczkach, ponieważ lubią wysychać a ich "wybieranie" ze słoiczka przy długich paznokciach jest niekomfortowe, dlatego tubka sprawdza się idealnie! Produkt jest bardzo wydajny.


Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: jedno

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Dobra baza

Glitterguard kupiłam przez pomyłkę- dwie bazy Sephory stały koło siebie, jedna zwykła, i druga do brokatu. Sypkich cieni nie używam, więc niestety nie mogę potwierdzić, jak się baza spisuje w ich przypadku, ale postanowiłam ją wypróbować do zwykłych cieni.
Bazą jestem zachwycona. Przede wszystkim w przeciwieństwie do tych dostępnych w małych słoiczkach itp, nie wyschnie. Wyciska się idealna ilość produktu, więc nic się nie zmarnuje. Na powiece tworzy powierchnię, która przy nakładaniu cieni pędzelkiem stwarza wrażenie posmarowanej klejem. Powieki się nie kleją :), ale cienie dobrze się rozprowadzają, chociaż nieco ciężej się je blenduje.
Makijaż przez caly dzień na oku tkwił prawie bez zmian. 24 godzin makijażu nie miałam, więc nie mogę stwierdzić, czytyle wytrzymuje na oczach.
Nie jest to baza idealna, ale z pewnością jest godna uwagi i trzyma cienie na swoim miejscu.

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  33
  produktów

  162
  recenzji

  426
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  28
  recenzji

  817
  pochwał

  9,75

 3. 3

  19
  produktów

  25
  recenzji

  711
  pochwał

  8,57

Zobacz cały ranking