Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

Kallos, Chocolate, Full Repair Hair Mask (Regenerująca maska czekoladowa)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 1 000 ml

Czekoladowa maska Kallos do suchych, łamiących się włosów. Specjalna formuła zawierająca ekstrakt kakao, keratynę, proteinę mleczną i pantenol dogłębnie regeneruje włosy, pielęgnuje i chroni łamiące się włókna włosów. Dzięki zawartości aktywnych składników włosy stają się wspaniale lśniące, jedwabiste i łatwe w obsłudze.

do włosów suchych i zniszczonych
nabłyszczające, regenerujące
w słoiku

Pachnąca i nawilżająca

To moja pierwsza maska Kallosa. Jako maska nawilżająca sprawdza się świetnie. Czy jest regenerująca? Niekoniecznie.

Pięknie pachnie. Jest wydajna. Włosy są po niej nawilżone, miękkie i łatwiej się rozczesują.

Jakość do ceny i ilości jest bardzo dobra.

Ale będę testować inne wersje:)

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Chocolate Choco Choco

Uwielbiam maski kallos.

Czekoladowy zakupiłam skuszona obietnicą czekoladowego zapachu. I się nie zawiodłam! Bo pachnie obłędnie!

Maskę przetestowałam na różne sposoby: do emulgowania olei na sucho i mokro, jako pierwsze O w metodzie OMO, jako maskę bazową, po myciu na godzinę oraz jako odzywkę na 5 minut, do mycia włosów.

Moje spostrzeżenia:
-sprawdza się jako dodatek do masek domowych, jako maska bazowa (używałam jej z żółtkiem, gliceryną, skrobią ziemniaczaną, płatkami owsianymi, olejemi)
-sprawdza się jako emulgator do olei
-po zwykłym myciu - użyty jako odżywka na 5 minut sprawdza się średnio, gdyż pozostawia włosy matowe, spuszone
-piękny zapach, ale po czasie się męczy (butla starczyła mi na 9 miesięcy używania)
-stosowany jako "szampon" również się sprawdza

Zalety:
-tani
-wydajny
-piekny zapach
-dostępny w drogeriach, w Internecie
-wygodne opakowanie

Rewelacja

Zniszczyłam i przesuszyłam sobie włosy dekoloryzacja. Od 4 lat wydawałam masę kasy na najdroższe i wydawałoby się, że najlepsze kosmetyki do włosów. Większość z nich to straszna porażka. Żadnych efektów.
Nie mogłam uwierzyć co ten Kallos zrobił z moimi włosami. Po kilku pierwszych myciach włosy miałam tak gładkie i jedwabiste jak przed tymi wszystkimi chemicznymi zabiegami.
Bałam się trochę tak tanich rzeczy, ale jak do tej pory (w porównaniu z najlepszymi markowymi maskami) jest bezkonkurencyjny.

Zapach powala

Mam krótkie włosy - bardzo krótkie.
Maski do włosów stosuję głównie z myślą o mocnym nawilżeniu skóry głowy (łuszczyca, schodzi mi skóra)
I ten produkt daje radę a przy tym pięknie pachnie.
Zastanawiam się jakie inne recenzje miałabym dać, innym wersjom zapachowym.

Nie wiem czy ta maska regeneruje.
- pięknie pachnie
- nawilża skórę głowy
- nie obciąża włosów
- jest tania
- jest mega wydajna

Ja polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

super

To, co się rzuca jako pierwsze w oczy to obietnica producenta - "regenerująca maska do włosów". No niestety bullshit. Gdyby wszystko, co ciekawe, czyli ekstrakt z kakaowca, keratyna i proteiny mleczne były wyże w składzie to może może... Za to gwiazdka w dół. Nie lubię obietnic bez pokrycia, tym bardziej jeśli to wyłącznie marketing.

PLUSY:
+ bajeczny zapach
+ fantastycznie wygładza i dobrze nawilża
+ włosy rozczesują się po niej lepiej niż po odżywce Syoss w dużej tubie, a myślałam, że nic lepszego nie znajdę
+ śmieszna cena
+ dostępność w Hebe i na Allegro
+ niesamowicie wydajna

Mimo, że nie regeneruje to i tak zalety z jej używania przebijają większość drogeryjnych masek i odżywek. W dodatku w jakiej cenie...

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego 1L

Przyjemniaczek

Uprzedzam od razu - mam bezproblemowe włosy, nie wypadają, nie puszą się, fajnie się układają. Używam masek i odżywek dla podtrzymania tego efektu, nie dla naprawy ewentualnych uszkodzeń!

Kupiłam tę maskę na Allegro w wersji 275 ml (nie chciałam kupować litrowej - nie mam pojęcia, kiedy bym ją zużyła do końca!).

Tym, co urzeka zaraz po otwarciu jest oczywiście zapach. Prawdziwie czekoladowy budyń tak właśnie pachnie! Po nałożeniu na włosy pozostaje on jednak już tylko wspomnieniem.

Jeżeli chodzi o konsystencję to jest mocno perłowa - zatem w środku mamy duże nasycenie składników odżywczo-nawilżających, wiec super! Po nałożeniu na rękę nie musimy się martwić o to, że kosmetyk przepłynie nam przez palce, czy też spłynie z włosów. Wyciągnięty ze pojemniczka "glutek" łatwo nałożyć równomiernie na włosy.

Ja tę maskę stosuję na dwa sposoby. Albo jako odżywkę zaraz po umyciu włosów - nakładam i od razu spłukuję, albo też nakładam większą ilość, wkładam włosy w czepek i trzymam przez pół godziny. Sprawdza się w obu przypadkach.

Znacznie ułatwia rozczesywanie włosów, po zmyciu tego kosmetyku czuję, że moje włosy są miękkie, sypkie i śliskie w dotyku; bardzo lubię taki efekt.

Dobrze współgra z moimi farbowanymi na intensywny rudy włosami. Niektóre produkty do pielęgnacji włosów, których używałam, zmieniały mi tony we włosach, kończyłam z jakimiś blond przebłyskami. Ta maska zostawia mój kolor takim, jakim być powinien. Trochę mi szkoda tego zapachu, byłoby fajnie, jakby utrzymywał się dłużej.

Fajna cena. Na Allegro do dostania za grosze, w drogeriach niektórych pewnie też jest. Ogólnie spoko maska, pewnie jeszcze kiedyś kupię, ale Kallos daje taki wybór, że najpierw muszę wypróbować jeszcze te wszystkie inne!

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Zapach... i nic więcej.

Daję temu produktowi tylko jedną gwiazdkę i to tylko za zapcha.

Plusy:
+piekny, czekoladowy zapach
+gęsta, nie splywa z włosów
+tania

Minusy:
-nie nawilża
-nie wygładza
-nie ułatwia rozczesywania włosów

Ja temu produktowi mówię wielkie NIE!

Używam tego produktu od: 2 MIESIĄCE
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Dobra maska

Lubię maski do włosów Kallosa, spisują się całkiem przyzwoicie, mają dużą pojemność i są tanie.

Plusy:
- wygładza włosy
- ułatwia rozczesywanie
- sprawia, że włosy są miękkie, sypkie, nie puszą się i wyglądają zdrowo
- nie obciąża włosów
- pięknie pachnie
- ma 1 l pojemności, co jest dla mnie ogromną zaletą, bo zużywam duże ilości masek i odżywek do włosów
- są tanie - w cenie 10-13 zł
- dostępne w Hebe

Gorąco polecam!!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Świetna

Maska jest bardzo dobra! Odżywia, nabłyszcza i wygładza włosy! Zapach jest piękny, opakowanie estetyczne, wydajność bardzo dobra. Produkt sprawia, że kosmyki łatwo się rozczesują.

Boski zapach

Zapach jest po prostu cudowny, zakochałam się w nim. Dobrze działa na włosy, jest niedroga i wydajna. Jedyne przeciw to to, że robi mi smaka na słodycze, co nie pomaga w diecie :P

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Trochę wysusza włosy

Niedroga, bardzo wydajna maska o cudnym zapachu. Jest bardzo gęsta przez co starcza na długo. Według mnie może się sprawdzić u osób, którym przetłuszczają się włosy/skóra głowy, gdyż zauważyłam, że trochę je wysusza. Ja szukam czegoś bardziej wygładzającego włosy, a takiego efektu nie uzyskałam w przypadku maski czekoladowej. Być może powinnam ją dłużej trzymać. Niemniej jednak warto wypróbować na sobie. Włosy fajnie się po niej rozczesują :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

kolejna dobra maska Kallos

Maski Kallos są dla mnie mega hitem, są śmiesznie tanie i naprawdę dobre. Nie znajduje żadnego minusa, można jedynie trochę się poczepiać składu, ale to już naprawdę czepianie na siłę.

PLUSY:
-cena
-wydajność
-pojemność
-dostępność
-piękny zapach, który utrzymuje się na włosach
-poprawia stan włosów: gładkie, jedwabiste, pięknie się rozczesują i lśnia

Czego chcieć więcej ? :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca