Avon, Simply Delicate, Refreshing Cherry Blossom Fragrance Feminine Wash (Płyn do higieny intymnej)

Delikatnie oczyszcza, przynosi ukojenie i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Delikatnie perfumowany, o aromacie wiśni.

płyny
>250ml
Skóra
normalna

Taki przeciętny

Używałam go przez bardzo długi czas, ale chyba z czystego przyzwyczajenia. Od kiedy znalazłam kilka porządniejszych od Ziaji, odeszłam od tego avonowego produktu. Ostatnio postanowiłam zaopatrzyć się w niego znowu.

Cena katalogowa nie jest wygórowana, jednak przy tej wydajności nie powala na kolana. Niby 300 ml, ale przez taką rzadką, lejącą się konsystencję wykorzystałam to naprawdę bardzo szybko. Pod tym względem zakup średnio się opłaca.Żel zamknięty w butelce z pompką. Prosta szata graficzna opakowania, ale ono samo w sobie dosyć dobrze wykonane. Pompka nie zacina się. Żel całkiem ładnie pachnie, tak świeżo.

Po żelu do higieny intymnej nie oczekuje zbyt wiele. Przede wszystkim nie może podrażniać w żaden sposób. Ten tego nie robi. Producent mówi coś o ukojeniu. Jakoś niczego takie nie odczułam. Płyny z Ziaji Intima są faktycznie łagodzące, tutaj działanie jest neutralne. Oczyszcza za to dobrze. Zostawia uczucie odświeżenia, chociaż to pewnie przez zapach. To uczucie jakoś zbyt długo się nie utrzymuje.

Takie zwykłe myjadło do wykorzystania, ani nie ma się czym zachwycać, ani specjalnie za co ganić. Nie jest to produkt, bez którego nie mogę się obyć. Znacznie bardziej lubię płyny do Ziaji czy Białego Jelenia. Raczej nie kupię ponownie, chociaż nie wykluczam kupna innych wersji akurat tego żelu od Avonu. Zwłaszcza opcji z aloesem.

w porządku

Zwyczajny płyn do higieny intymnej który robi co do niego nalezy. Nie odrażnił mnie, ma delikatny zapach, pieni się umiarkowanie mocno. Ma SLS w składzie wiec sie go obawiałam gdy dostałam go od teściowej do wypróbowania (ona uważa go za najlepszy). Działa dokładnie tak samo jak ziaja intima.

Płyn oczyszcza, nawilża, odświeża

Płyn do higieny intymnej Simply Delicate, Refreshing Cherry Blossom Fragrance Feminine Wash od Avon zakupiłam u konsultantki. Bardzo lubię płyny do higieny intymnej właśnie z Avonu. Podoba mi się fakt, że płyny te są z pompką, która ułatwia mycie. Płyn delikatnie oczyszcza i przynosi ukojenie, a także neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Zapach jest delikatny, perfumowany. Cena około 10 zł. Polecam płyny z tej serii. Wydajność bardzo fajna.

Świetny!

Uwielbiam żele do higieny intymnej z Avonu! Stosuje każdy po kolei celem sprawdzenia czy każdy jest taki świetny. I tak właśnie jest :)
Bardzo delikatny, nie podrażnia i nie uczula. Idealny i po depilacji i do depilacji :)
Bardzo wydajny. Ma fajną konsystencję.
Bardzo wygodne opakowanie z pompką.
Delikatny zapach.
Cena bardzo dobra.
Zostaniemy przyjaciółkami na pewno.

4/5

To mój pierwszy produkt do higieny intymnej z Avon. Kupiłam go 7 czerwca za 8,99 zł na promocji. Zużywam jedną, dwie pompki. Dobry też do mycia twarzy, włosów i pędzli. Nie zawiera kwasu mlekowego.
SKŁAD
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Hydroxyethylcellulose, Imidazolidinyl Urea, Parfum, Tetrasodium Urea, Citric Acid, Saccharomyces Ferment Filtrate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Quercus Alba Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, <29114-009>.

Nie zamienię go już na inny!

Wypróbowałam wszystkie płyny do higieny intymnej i wszystkie są genialne! Mają idealną konsystencje, są gęste, nie leją się. Dodatkowo mają ładny, świeży zapach, który długo się utrzymuję. Nie podrażnia delikatnej okolicy miejsc intymnych. Nie szczypie i nie piecze. Nie zamienię ich już na inny!

Ok

Zwykły płyn do higieny intymnej . Myje , odświeżenie i zapach tego płynu czuć tylko chwilę . Plus za opakowanie z pompką . Raczej nie kupię już ponownie tego produktu .

Bubel wszechczasów

Nie widzę nic pozytywnego w tym produkcie, jest bardzo rzadki, ma wręcz konsystencję wody, ( przez to jest bardzo nie wydajny)nie odświeża, moim zdaniem nawet lekko podrażnia, Jest również za drogi jak na taki bubel, myślę, że avon powinien popracować nad jego formułą.

Taki sobie

Mam dwa płyny do higieny intymnej z Avonu i ten wypada słabiej od wersji różowej..

Po pierwsze ma bardzo rzadką konsystencję, przez co jestem zmuszona zużywać więcej produktu.. więc jest średnio wydajny, ale względnie dobrze się pieni. Plus to oczywiście delikatny zapach i przyznam.. spełnia to co najważniejsze, czyli myje delikatne okolice intymne bez podrażnień. Myślalam jednak, ze bedzie to podobna wersja do produktu marki Lactacyd z zieloną etykietą, czyli bedzie miał substancje chłodzące i bardziej odświeżające, ale tu tego tak bardzo nie czuję..

Opakowanie z pompką to wygodne rozwiązanie, ale ta pompka potrafi się zapychać i zaklejać, przez co przy naciśnięciu pompki strzelam produktem dookoła :/

W mojej ocenie to przeciętny produkt, raczej nie kupię go ponownie.. zdecydowanie bardziej odpowiada mi zwykła Ziaja, ktora jest tansza, wieksza, pompka sie nie zapycha i produkt ma gestsza konsystencje. Dla mnie takie słabe 3/5

zbyt rzadki

Płyn do higieny intymnej ma być dla mnie gęsty i dobrze odświeżac oraz nie podrażniac. Ten jest rzadki, nie bardzo wodnisty ale zbyt rzadki dla mnie. Ma delikatny zapach. Dobrze myje i odświeża. Nie podrażniac chociaż nie mam do tego skłonność. Na plus opakowanie z pompką. Ni jest zły ale mam swój hit z Facella-gestszy,tańszy i z lepszym składem.

Mieszane odczucia

Kupiłam ten żel z chęci wypróbowania tej serii, jednak tak średnio przypadł mi do gustu.

Zacznę od plusów:
+ładny, delikatny wiśniowy zapach
+w miarę dobrze się pieni
+delikatnie oczyszcza
+odświeża
+wygodne opakowanie
+pomimo konsystencji, wydajny
+nie podrażnia

Minusy:
-bardzo rzadka konsystencja
-niestety nie przynosi ukojenia, gdy skóra jest podrażniona

Bardzo dobry płyn do higieny intymnej, jeśli oczekujemy tylko dokładnego oczyszczenia i odświeżenia, jeśli jednak chcemy złagodzić drobne podrażnienia musimy poszukać innego żelu.

odradzam

Kupiłam za 7 zł.
Ładny zapach, raczej niewydajny, przy użyciu codziennie przez miesiąc już ponad połowa ubytku.
Z wad: to jest najbardziej wysuszający płyn jakiego używałam. Owszem, czuje się mocne odświeżenie, ale jednocześnie skóra jest bardzo ściągnięta. Dodam, że nabawiłam się nieprzyjemnych dolegliwości przy stosowaniu tego płynu przez ok 3 tygodnie codziennie. W tym momencie używam go tylko do mycia rąk. Nigdy już nic więcej nie kupię z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie