Przepisy Babci Agafii, 7 cudów miodu, Szampon na bazie korzenia mydlnicy z mleczkiem pszczelim i pyłkiem

Szampon stworzony na podstawie oryginalnej receptury Agafii Jermakowej wzmacnia i regeneruje włosy. Nadaje włosom witalności, odżywia, regeneruje zniszczoną strukturę włosów i wzmacnia od cebulek aż po same końce. Szampon został wykonany na bazie korzenia mydlnicy lekarskiej, która tworzy naturalną i delikatną bazę myjącą.

Na prawdę dobry szampon

Mam uczulenie na SLS - zawsze po użyciu szamponu z silikonami pojawia się łupież. Nie wiem, jak to się stało, ale moja skóra głowy nawet nie zauważyła obecności SLS w składzie.

Skusiłam się na ten szampon ze względu na widoczny osad na dole butelki

ZALETY:

- szampon ma SLS, a mnie nie uczulił, jak inne szampony posiadające go w swoim składzie
- szampon pachnie intensywnie miodem - dla kogoś, kto lubi bardziej naturalne zapachy przypadnie do gustu
- bardzo elegancka butelka
- dozownik zrobiony w taki sposób, że wylewamy taką ilość produktu, jaką potrzebujemy
- delikatnie myje włosy
- jest bardzo wydajny; zużycie widoczne na zdjęciu to efekt stosowania go przez miesiąc
- aplikując go, wylewamy dwie warstwy produktu

WADY:
- jak dla mnie za słabo się pieni, przez co nie mogę wyczuć czy głowa jest wystarczająco umyta