Wellness & Beauty, Körperlotion mit Fruchtigem Mango- & Papaya-Extrakt (Balsam do ciała `Mango i papaja`)

Poczuj się lekko dzięki mieszance owocowych ekstraktów z mango i papai. Lekki balsam szybko się wchłania, pielęgnuje skórę i obficie ją nawilża. Skóra staje się wyczuwalnie bardziej miękka i gładka.

Długo go męczyłam, bo cały czas mi coś nie odpowiadało

W końcu przyszedł i czas na wyrobienie tego gagatka. Jakoś wszystko mi w tym produkcie wizualnie pasowało: fajna konsystencja, zapach, opakowanie z pompką, ale jednak coś nie grało. Produkt sam w sobie pod względem estetycznym super, bo ani nie zostawia tłustej warstwy, a także wchłania się bardzo szybko, ale co to mi daje skoro nie czuję, ani nawilżenia, ani odżywienia, ani wygładzenia, totalne zero. Jakbym wcierała w siebie coś bez żadnego zamysłu, byle wcierać.
W dodatku pod sam koniec pompka przestała działać i nie nabierała w ogóle produktu, przez co na końcu musiałam wybierać palcami, bo inaczej się nie dało skończyć produktu.

Niestety, porażka

Lubię kosmetyki z tej serii nie ze względu na zapach, ale na skład, który - jak na markę własną Rossman i cenę - jest dość dobry.
Ale zacznę od zapachu. Fajny, to on jest przez pierwsze 10 minut albo na wakacjach. Używając go rano i (nie daj Boże!) do pracy ostry zapach do wieczora, który nie współpracuje z perfumami gwarantowany. Może na urlop się nada. Ale i zapach jest daleko od naturalności co łatwo można zauważyć, niechcący nakładając go na przesuszone miejsce.
Słabo nawilża suchą skórę, dobrze sprawdzi się na normalnej, która potrzebuje po prostu codziennej pielęgnacji. Za to, że coś jednak robi dwie gwiazdki, a nie jedna.
Ogółem, po tygodniu wylądował w koszu, niestety,

Świetny na podróż :)

Kupiłam przed wyjazdem miniaturę balsamu. Kierowałam się głównie ceną i tym, że zapach zapowiadał się cudownie. Nie zawiodłam się!

Balsam pachnie obłędnie. Wyczuwam lekką słodycz i owoce tropikalne. Wydaje mi się, że słodycz pochodzi z migdałów... przyjemnie się nim otulić w hotelowym pokoju. Zapach zostaje na skórze, więc zasypiając po prysznicu z przyjemnością czuję zapach tropikalnych owoców.

Kosmetyk jest lekki, nie regeneruje, ale lekko nawilża. To mi wystarcza - glicerynowa formuła świetnie nadaje się po prysznicu. Warstwa lekko tłusta, ochronna, zostaje na skórze. Jednocześnie nie brudzi ubrań, nie wchodzi w tkaniny. Mam atopową skórę i jestem wyjątkowo wrażliwa, potrzebuję dobrego nawilżenia i załagodzenia. Ten balsam świetnie się sprawdza w tej roli.

Jest dość wydajny - najmniejszy, podróżny format starcza mi na tydzień wyjazdu. Jest to lekka alternatywa do targania ze sobą butli balsamu.

Opakowanie-miniaturka jest urocze - to plastikowa buteleczka, zakręcana na cudowny szary koreczek. Przepięknie to wygląda!

Dobre nawilzenie,cudny zapach JEDEN Z ULUBIONYCH

Miniaturke tego balsamu do ciala zakupilam w Rossmannie, za jedyne 2,90zl.Skusilo mnie to mango ,ktore uwielbiam pod kazda postacia.A ten zapach...to raj dla mojego nosa.Najczesciej stosuje go po wieczornej kapieli,wtedy poprostu po nabalsamowaniu nim mozna przejsc w stan euforii ;) Poza tym bardzo dobrze nawilza,ale nie zostawia lepkiej warstwy na skorze,czego nie nawidze ,a czesto w niektorych uzywanych przeze mnie balsamach ze wzgledu na zapach ,nie sposob bylo tego uniknac.Konsystencja jest dla mnie idealna i bardzo wydajna,pomimo regularnego stosowania konca nie widac.Az sie zdziwilam,ze takie male opakowanie moze starczyc na tak dlugo.A w dzien stosuje go zazwyczaj jako krem do rak.Uzywanie tego balsamiku to czysta przyjemnosc dla ciala i ducha.

FAJNY NA LATO

Plusy(+)
- lekko nawilża
- ładny zapach
- szybko się wchłania
- nie zostawia tłustego filmu
- opakowanie
- pompka jak jest na dnie to bez problemu można odkręcić
- cena

Minusy(-)
- mógłby oczywiście trochę bardziej nawilżać ale za taką cenę można mu wybaczyć
- alkohol ten zwykły, nie tłuszczowy jest za wysoko

Przepiekny zapach

Balsam spelnia swoja role, jak za taka cene jest bardzo w porzadku. Pachnie obłędnie, nadaje sie do smarowania przed wyjsciem bo nie roluje sie i nie brudzi ubran

Niewystarczający dla suchej skóry

Balsam to must have zarówno na lato jak i zimę. Zwłaszcza, gdy ktoś boryka się z szybko przesuszającą się skórą. W tym produkcie na pierwszy rzut oka spodobało mi się poręczne i ładne opakowanie. Gdy wyciśniemy odrobinę balsamu poczujemy piękny, owocowy zapach. Dla mnie pachnie bombowo, jest niesamowicie przyjemny. Jednak zapach to nie wszystko. Liczy się również działanie.

Produkt ma rzadką konsystencję. Łatwo się ona wchłania. Jest lekka i przyjemna, ale jak na moje potrzeby trochę za lekka. Formuła nie jest tłusta. Balsam daje skórze subtelną dawkę nawilżenia. Skóra po jego użyciu długo pachnie papają i mango. Oczekiwałam lepszego nawilżenia. Jest ono według mnie trochę za słabe. Na pewno posiadaczki suchej skóry będą zawiedzione z poziomu nawilżenia.

Dodatkowo nawilżenie nie jest długotrwałe. Po niedługim czasie przyjemny efekt zanika, co średnio mi się podoba. Poza tym skóra po użyciu balsamu jest miękka w dotyku. Staje się widocznie gładka i cudnie pachnie. Balsam jest bardzo wydajny. Producent powinien popracować nad trwałością oraz solidniejszym nawilżeniem, a byłoby idealnie.

Generalnie polecałabym ten produkt osobom, które oczekują lekkiego nawilżenia. Dostępna jest również malutka wersja podróżna balsamu, która doskonale sprawdzi się do przetestowania, by móc podjąć decyzję czy kupić pełnowymiarową wersję produktu.

Nie zachwycił

Niestety, jak o żelu pod prysznic mogę rozpisywać się na temat zalet, tak tutaj niestety jest więcej wad niż zalet :)
Na plus jest oczywiście to, że jest wersja mini do samolotu oraz zapach, choć już nie tak naturalny jak w przypadku żelu.
Niestety, balsam pozostawia tłuste plamy, topi się, przez co nogi w ciągu dnia się ślizgają i niestety oprócz świecących nóg nie zauważyłam żadnego nawilżenia.
Jest bardzo gęsty i trudny do rozprowadzania w związku z tym dość dużo produktu idzie na jedno użycie.
Ja osobiście się zawiodłam.

Ulubieniec na lato

Uwielbiam ten balsam, szczególnie na lato, jest lekki i szybko się wchłania nie zostawiając lepkiej warstwy. Dobrze radzi sobie z pielęgnacją mojej wiecznie przesuszonej skóry, nawilżą i zatłuszcza. Skóra wygląda na zdrową i jest błyszcząca po jego użyciu, w dodatku ładnie i równomiernie się opala, bo balsam zawiera olejki,ale niestety trzeba uważać bo nie zawiera filtra. Uwielbiam też jego letni owocowy zapach. Ma wygodne opakowanie z pompką, po której przekręceniu nie ma możliwości aby produkt się wydostał. Produkt jest wydajny, niedrogi i ogólnodostępny. Myślę też że wart wypróbowania szczególnie w okresie letnim ;)

Rozczarowanie

Miałam już masło tej marki o innym zapachu i byłam nim zachwycona. Postanowiłam wypróbować też balsam z uwagi na wygodne opakowanie z pompką, masło było w słoiczku i nabieranie go, zwłaszcza przy długich paznokciach nie było najwygodniejsze. Tu wystarczy nacisnąć pompkę i kosmetyk sam ląduje na skórze. Dlatego za opakowanie ode mnie leci plus. Kolejną zaletą jest bardzo przyjemny, słodki owocowy zapach, który czuć jeszcze przez jakiś czas po aplikacji. Uwielbiam zapach mango a tu jest dobrze wyczuwalny. Niestety na tym plusy tego kosmetyku się kończą. Jeśli chodzi o nawilżenie to jest raczej średnie i krótkotrwale. Kosmetyk ma okropnie rzadką konsystencję jak na balsam i wręcz spływa po skórze. Potrzebuje też dłuższej chwili na wchłonięcie się

Daje radę

Mój ulubiony balsam tej firmy. Pachnie po prostu przepiękne, niesamowicie wydajny opakowanie starcza na bardzo długo. Daje radę nawilżać skórę i pozostawia ją gładka i miła s dotyku. Niestety nie jest to efekt długotrwały i to jedyny minus tego produktu.

Zapach to nie wszystko

Zacznę od tego że do kupna zachęcił mnie piękny zapach balsamu . Ogólnie rzecz biorąc uwielbiam kosmetyki o zapachu mango. A wiec urzeczona pięknym zapachem i nie wygórowaną ceną postanowiłam go zakupić .
Bardzo cieszyłam się na pierwszy raz kiedy mogłam go użyć na sobie i tu nadeszło rozczarowanie. Balsam nie wchłaniał się tak jakbym tego oczekiwała .
Jak dla mnie jest zbyt rzadki-bardziej spływa ze skóry niż wchłania się do wewnątrz . Nie pozostawia uczucia nawilżenia ani żadnej poświaty na skórze. Nie czułam po jego użyciu żadnego efektu ani nawilżenia ani odprężenia - jest po prostu nijaki . W zasadzie cieszę się że kupiłam go gdy był w promocji bo za standardowa cenę się nie opłaca !!!