Bath & Body Works, Paris Amour, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Bath & Body Works, Paris Amour, Shower Gel (Żel pod prysznic)

Żel pod prysznic wzbogacony w witaminę E, aloes oraz odżywcze olejki. Stosuj go codziennie, a Twoja skóra pozostanie nie tylko oczyszczona i pięknie pachnąca, ale także nawilżona.

nawilżające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml

Kolejny pewniak od Bath & Body Works

Uwielbiam żele od Bath & Body Works, głównie za przyjemne, nietuzinkowe zapachy. Paris Amour to klasyk - nie jest wersją limitowaną, stale gości w asortymencie marki, nie znika jak to się zdarza innym wersjom. Jest to zapach z serii "pewniaczek" - raczej podoba się większości kobiet, doskonały na prezent.

Zapach jest słodki, kwiatowy przełamany nutą dojrzałej truskawki, soczystej gruszki i mandarynki, które nadają mu świeżości. Zapach jest romantyczny, kobiecy, relaksujący, a zarazem nieprzytłaczający. Nieźle odpręża podczas kąpieli - może nie przenosi nas do Paryża, ale jest bardzo miły. Na skórze po umyciu utrzymuje się przez ok. 2-3h, podczas gdy inne żele często nie pachną już po spłukaniu pod prysznicem. Za to bardzo lubię kosmetyki pielęgnacyjne B&BW.

Żel zamknięty jest w plastikowej butelce, z wygodnym wciśnięciem pozwalającym na wydobycie z niej żelu. Jest to szczególnie przydatne podczas kąpieli, kiedy mamy mokre ręce i czasem ciężko idzie mocowanie się ze "standardowym" korkiem z zamknięciem (ja często mam z tym problem, dlatego doceniam rozwiązanie B&BW).
Na plus, że można kupić go w wersji mini - tzw. travel sieze (88ml). Po pierwsze można sprawdzić kosmetyk przed kupnem wersji pełnowymiarowej, po drugie idealnie sprawdzi się w każdej podróży.

Szata graficzna bardzo mi się podoba, butelka pięknie prezentuje się na łazienkowej półce.

Kosmetyk jest wydajny, mocno się pieni (ja zwykle używam gąbki/myjki), jest gęsty, nie przecieka przez palce.

Cena może nie jest zbyt zachęcająca (zwłaszcza, że w Polsce ceny produktów marki stale są podnoszone, nie zauważyłam tego trendu śledząc amerykańską stronę producenta), ale często są promocje typu 2+2 gratis - wtedy warto się skusić.

Lubię do niego wracać, choć producent nie ułatwia i stale wchodzą nowe, równie kuszące propozycje.

Zakochana w Paryżu.

Paris Amour jest moim niekwestionowanym faworytem. Uwielbiam ten zapach.

+ urocza, zachęcająca do zakupu szata graficzna
+ przyjemny zapach, szampana, truskawek, bitej śmietany i kwiatów utrzymujący się na ciele
+ żel jest bardzo wydajny, jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak gęstym żelem
+ aksamitna konsystencja
+ nie podrażnia, nie wysusza
+ pielęgnuje ciało i zmysły

- ograniczona dostępność
- wysoka cena