Ziaja, Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`

Ziaja, Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`

Mydło:
- zapewnia właściwą higienę dłoni,
- nawilża skórę po każdym myciu,
- łatwo usuwa tłuszcz i neutralizuje kuchenne aromaty,
- nadaje długotrwałe uczucie orzeźwienia.

mydła
nawilżające, oczyszczające
z pompką
w żelu
>250ml

Ach ta nasza Ziaja :)

Mydło do rąk w żelu `Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą`z mojej kochanej firmy Ziaja zakupiłam wraz z innymi mydłami w drogerii internetowej. Gdy kosmetyki przywiózł listonosz, najpierw otworzyłam właśnie to mydło, poieważ byłam ciekawa jego zapachu i konsystencji. Podobnie jak inne produkty z Ziaji mydło to również zasłużyło, aby dołączyć do mojego grona wspaniałych kosmetyków :) Wszystko mi się w nim podobało. Mydło ma elegancką butelkę. Podoba mi się, że jest z pompką, czyli dużym ułatwieniem dla nas wszystkich. Mydło bardzo szybko się pieni, wystarczy nanieść trochę na dłonie. Mydło jest bardzo wydajne i pięknie pachnie. Zapach na dłoniach utrzymuje się do kilku godzin. Mydło nie podrażnia, nie uczula. Polecam wszystkim :)

Mydło o ładnym zapachu

Wiadomo. Mydło jak mydło. Może wyduszać dłonie i źle pachnieć, ale większej filozofii tu nie ma. Ładne opakowanie, niezacinająca się pompka, przyjemny zapach i brak wyszuszającego efektu - oto tamaryndowiec z zielona pomarańczą.

mydło jak mydło

Mydło ziaja ukryte jest w minimalistycznej butelce z pompką dzieki czemu bardzo wygodnie się z niego korzysta.
Zapach produktu bardzo przyjemny cytrusowy.
Konsystencja mydła jest gęsta - żelowa, świetnie sprawdza się w kuchni niwelujac zapachy żywności z dłoni. Nie wysusza rąk oraz nie uczula. Jest bardzo wydajny pieni się bardzo dobrze.
Jedynym minusem dla mnie jest fakt ,że nie widać poziomu zużycia.

Cudny

Swoją opinię zacznę od tego że uwielbiam markę Ziaja i bardzo chętnie sięgam po produkty tej firmy.
Opakowanie jest proste, estetyczne grafika bardzo miła dla oka. Bardzo duży plus za pompkę która precyzyjnie odmierza ilość produktu dodatkowo sprawia że aplikacja jest higieniczna.
Mydło akurat u mnie znalazło się w kuchni i to był strzał w dziesiątkę.
zapach jest orzeźwiający i cudownie niweluje wszystkie kuchenne zapachy z dłoni jak cebula, czosnek. Produkt jest niesamowicie wydajny używam go cały czas a widzę że produktu nie ubywa????
Mydło po użyciu pozostawia dłonie delikatne, nawilżone i cudownie pachnące bez jakichkolwiek kuchennych zapachów.

Z całego serca mogę go polecić wszystkim którzy poszukują pomocnika w kuchni.

Świeżość bez pielęgnacji dla dłoni

plusy:
+ przyjemny odświeżający zapach
+ dobrze się pieni
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- wysusza skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ wygodne opakowanie

Rewelacyjne!

Zacznę od wyglądu - skromna, estetyczna, biało-czarna szata graficzna opakowania jest bardzo charakterystyczna dla produktów Ziaji. Dołączona pompka ułatwia aplikację mydła.
Jeśli chodzi o zawartość opakowania - przede wszystkim urzekł mnie piękny zapach, słodka woń cytrusów, która długo utrzymuje się na skórze i rozprzestrzenia po całej łazience od razu po naciśnięciu dozownika. Konsystencja żelowa, dość rzadka, dobrze się pieni więc niewielka ilość wystarczy do aplikacji przez co mydło wystarczy na długi czas. Łatwo się spłukuje. Pozostawia uczucie czystych, odświerzonych i pachnących dłoni, nawilżenia nie odczułam - po umyciu rąk niezbędne jest dla mnie użycie kremu. Mydło również dobrze sprawdza się w kuchni - radzi sobie z tłuszczem i kuchennymi zapachami.
Już od dłuższego czasu towarzyszą mi na co dzień produkty Ziaja, z których jestem bardzo zadowolona i tak jest i tym razem. Na pewno jeszcze nie raz to mydło zagości w mojej łazience i pomoże w codziennej pielęgnacji rąk.

Orzeźwienie dla dłoni ????

Marka Ziaja i tym razem pozytywnie zaskakuje, mydło Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą jak najbardziej na tak. Można na prawdę znaleźć perełki wśród ich asortymentu, i tutaj właśnie zalicza się to mydło! Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą pachnie obłędnie, świeżo, cytrusowo z lekką nutką orientu. Konsystencja jest żelowa, bardzo dobrze się rozprowadza na dłoniach i pieni. Nie ma problemu ze zmyciem nieprzyjemnych zapachów z dłoni! Dodatkowo poosiada bardzo poręczną pompkę, z której bez problemu wydobędziemy odpowiednią ilość produktu. Dłonie po umyciu delikatnie pachną (chwilę) i nie są przesuszone. Cutrusowa woń znakomicie daje sobie radę z eliminowaniem intensywnego zapachu jakim jest aromat cebuli. Okazuje się, że nawet tak banalny produkt jak mydło do rąk może stać się produktem godnym polecenia!

super!

Produkty firmy Ziaja zawsze przyciągały moją uwagę minimalistycznymi i bardzo estetycznymi etykietami i opakowaniami. Z wielką ciekawością zaczęłam testować mydło. Biała butelka z czarnym dozownikiem dobrze prezentuje się w każdej łazience i kuchni. Pompka pobiera odpowiednią ilość mydła, jedną aplikacją jesteśmy w stanie umyć nawet mocno zabrudzone ręce. Konsystencja żelowa łatwo rozprowadza się na dłoniach. Mydło pięknie pachnie i dodaje uczucie świeżości. Zapach nie utrzymuje się długo na rękach, także po umyciu możemy bez przeszkód zastosować jakiś zapachowy krem do rąk. Pomimo mojego częstego mycia rąk mydło jest wydajne i nie wysusza dłoni. Produkt spełnił moje oczekiwania. Bardzo chętnie sięgnę po inne mydła z tej serii. Polecam.

Orzeźwienie dla dłoni ????

Mydło Ziaja zdecydowanie daje uczucie czystości, świeżości i orzeźwienia ! ???? idealna grafika i stylowe opakowanie przyciągają wzrok ???? zapach ma orzeźwiajacy, cytrusowy i intensywny ???? mydło jest wydajne, nie potrzeba dużej ilości produktu aby dokładnie umyć dłonie ???? ma wygodny w użyciu dozownik, dodatkowo jest precyzyjny ???? dłonie po umyciu mydłem nie wysuszają się, są miękkie i nie mamy uczucia szorstkości ???? przyjemnie neutralizuje zapachy, idealne jest do kuchni, również dzięki usuwaniu tłuszczu Dla mnie mydło Ziai jest godnym polecenia produktem- miłe orzeźwienie, higiena oraz komfort nawilżenia dla dłoni o cudownym, cytrusowym zapachu zamknięte w stylowej butelce z wygodnym dozownikiem ????

Rewelacja

Kosmetyki z Ziaja nigdy jeszcze mnie nie zawiodły i tak samo jest z tym mydłem. Ku mojemu zdziwieniu jest dość wydajne, aplikacja poprzez pompkę jest bardzo na plus. Choć minusem może także być to, że ciężko będzie zupełnie do końca wykorzystać ten produkt. Opakowanie w stylu wszystkich kosmetyków Ziaji. Styl wszystkich kosmetyków jest taki sam, co niestety jakoś nie przykuwa mojego wzroku. Super usuwa zabrudzenia na rękach nawet pozostałości po podkładzie oraz po makijażu na twarzy. Także świetnie sprawdza się jako produkt do mycia gąbek do makijażu i pędzli. Świetnie je odświeża i doskonale czyści. Nie wysusza skóry a żelowa formuła mydła jest bardzo miła w dotyku i ma delikatny, subtelny, orzeźwiający zapach :) jak dla mnie mydło na plus, kupię jeszcze nie jeden raz :)

Mydło Ziaja - idealny sposób na neutralizowanie kuchennych zapachów.

Mydło Ziaja Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą to kolejny rarytas do higieny dłoni. Produkt znajduje się w wygodnym opakowaniu z pompką o pojemności 270 ml. Żelowa konsystencja mydła sprawia, że jest ono bardzo wydajne. Produkt niewątpliwie godny polecenia, zwłaszcza dla osób poszukujących mydła, które dobrze pielęgnuje skórę.

jako kuchenne mydło ok

Niby takie zwykłe mydło w płynie ale jednak jakże potrzebne :) Chyba każda polska chałupa mydłem w płynie stoi :) I pewnie większość ludzi ma tak jak ja- jedno mydło w kuchni a jedno w łazience. Zazwyczaj dwa różne o różnych właściwościach. Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą u mnie sprawdza się tylko i wyłącznie jako mydło kuchenne. A dlaczego ?

Może zanim odpowiem skupmy się na opakowaniu. Niby prosta szata graficzna ale naprawdę ładna i stonowana. Będzie pasować do większości kuchni. No chyba , że ktoś przelewa sobie mydło do designerskich dozowników- ja się takiego jeszcze nie dorobiłam ( kochanie pewnie będziesz to czytał także prosze mi kupić ! :) ) No. Ale plastik z którego wykonane jest opakowanie jest dobrej jakości. Pompka dobrze działa oczywiście jak już się porządnie rozbuja. A jedna pompka na umycie rąk jest wystarczająca więc wydajność również przednia- jak za taką cenę

Konsystencja to faktycznie żel w kolorze limonkowym. Zapach faktycznie orzeźwiający. Mi się kojarzy z limonkową galaretka a mojemu dziecku z kostką do kibla :D Ale generalnie zapach mnie ani ziębi ani grzeje :P Z dłoni wietrzeje dość szybko.

Używam go w łazience bo : bardzo dobrze doczyszcza dłonie z tłuszczów , kuchennych aromatów typu cebula i czosnek , czy tam z plamek od sosów czy zup no wiadomo- dobry kucharz jak gotuje to się cały uwali :D Do takiego zwykłego odświeżenia rąk w ciągu dnia też sie sprawdzi. I w sumie nawet dziecko można sterroryzować tak , że te ręce nim umyje :)

Jeśli idzie o domywanie rąk z kosmetyków ( co dla mnie jest ważne bo maluje mordeczki w celach zarobkowych to podkład , puder czy lekki korektor domyje. No ale mocno napigmentowany płynny linerek czy super trwałą szminkę to już tak niekoniecznie... Niby się da ale troszkę czasu muszę jednak na to poświęcić.

Czyli kuchennie jak najbardziej ale łazienkowo- makijażowo już nie.

W trakcie mycia pieni się dość obficie i potrafi doczyścić dłonie tak , że aż skrzypią. To jest w sumie dla jednych wada a dla innych zaleta zależy od tego czy ktoś ma skórę dłoni normalną czy suchą. Ja mam normalną wiec moich dłoni nie przesusza. Po wysuszeniu dłoni są one naprawde miękkie i miłe w dotyku przez parę ładnych godzin.

Czyli w sumie mydło gniotem nie jest. Krzywdy nie robi a nawet da się lubić ode mnie ma 4 i niech sie zdrowo chowa :)