Alteya Organics, Organic Liquid Soap Bulgarian Lavender (Lawendowe mydło do ciała)

Nasze organiczne mydło do ciała zostało stworzone z najczystszych i odżywczych składników organicznych, 100% naturalne powstało, aby w łagodny sposób oczyszczać i odżywiać wrażliwą skórę. Bez dodatku żadnych syntetycznych substancji chemicznych, delikatny i relaksujący zapach pochodzi z organicznego olejku lawendowego oraz olejku ylang - ylang (jednego z najsilniejszych i najpiękniej pachnących afrodyzjaków znanych naturze). Bez dodatku wody, jedynie silnie działające i odżywcze wyciągi z roślin leczniczych.

w butelce
w płynie
100 – 250ml
Skóra
wrażliwa
mydła
zapachowa

rewelacyjne

Używam tego mydła zarówno do mycia ciała pod prysznicem oraz dłoni i twarzy kilka razy dziennie. Ma cudowny zapach, lawenda przełamana zapachem Yang-Yand. Jest nie tylko w 100% naturalne, ale wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych plantacji. Oczyszcza skórę ale także sprawia ze jest wyjątkowo miękka i nawilżona. Najwspanialsze mydło jakie do tej pory używałam, polecam dla najbardziej wymagającej skóry

Ilość zużytych opakowań: 6 szt.

rewelacyjne mydło do ciała,

Ze względu na skłonności do alergii i suchą skórę od dłuższego czasu stosuje jedynie ekologiczne kosmetyki. Lawendowe mydło marki Alteya organics odkryłam niedawno, ale jest to miłość od pierwszego użycia. Pięknie, naturalnie pachnie, po myciu pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Nie pieni się tak jak większość komercyjnych żeli pod prysznic, ale idealnie spełnia swoje zadanie, oczyszcza skórę dodatkowo odżywiając. Zdecydowanie polecam osobom o wrażliwej skórze.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 250ml