Alteya Organics, Bio Damascena, Youth Restoring Day Face Moisturizer (Krem do twarzy na dzień)

Odmładzający krem na dzień, 100% naturalny i organiczny. Certyfikowany USDA Organics. Spowalnia procesy starzenia, odżywia i nawilża skórę. Z organicznym hydrolatem z płatków róży damasceńskiej.

na dzień
Cera
dojrzała
z pompką
krem
50 – 100ml

Świetnie nawilża

Moja skóra: mieszana z rozszerzonymi porami, mocno skłonna do zapychania, pierwsze drobne linie mimiczne przy nieodpowiednim nawodnieniu skóry :D

Krem alteya organics kupiłam pod wpływem zmiany pielęgnacji na bardziej naturalną. potrzebowałam kremu na dzień lekkiego i nadającgo się pod makijaż.

Krem na poczatku mi nie odpowiadał - myślałam, że mnie zapycha jednak okropny stan cery to efekt używania mac studio fix powder.

Następnie kiedy skóra doszła do porządku używałam go pod makijaż ok. 3 tyg codziennie - nie sprawdził się jednak w tej roli, ponieważ skóra bardzo szybko świeciła się nieestetycznie oraz nie zawsze ten krem współgrał z podkładem nawet jeśli były na tej samej bazie.

Ostatecznie krem zaczęłam używać na noc i to był strzał w 10! Rano buzia była wypoczęta, dobrze nawilżona, bez krostek.

Podsumowując:
+świetnie nawilża
+dość wydajny (używałam pełne 2 m-ce w tym 2 tyg na dzień i na noc kiedy w ogóle się nie malowałam:D)
+wygodne opakowanie z pompką, choć szklane i ciężkie
+ładnie wygładza
+bardzo dobry skład. Zwłaszcza gliceryna napewno jest dobrej jakości ponieważ mnie nie zapchała
+ krem zlikwidował wszystkie linie mimiczne wynikające z odwodnienia

krem wygląda i działa ekskluzywnie :)

Kupiłabym ten krem ponownie ale niestety ma tak intensywny zapach, który mnie męczy i powoduje ból głowy :P niestety nie dla mnie zapach róży :)

Używam tego produktu od: 2 mce

Lubię

Mam skórę mieszaną. Krem ten nawilża dobrze, mam wrażenie delikatnego napięcia skóry. Zapach jest mocny, prawdziwie różany, żadnych sztucznych, ohydnych, chemicznych róż, a skład praktycznie idealny, bez chemii. Nie przepadam za zapachem róży, ale w tym kremie nagle jestem w stanie go wytrzymać, a nawet mi się podoba! Miałam też wrażenie, że cera stała się bardziej zdrowa, mniej poszarzała.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki, chyba skuszę się na słoiczek