Real Techniques, Sam's Picks Collection Brush Set (Zestaw pędzli)

Real Techniques, Sam's Picks Collection Brush Set (Zestaw pędzli)

Pojemność 6 szt

Samantha Chapman - założycielka marki Real Technique - wybrała 5 swoich ulubionych pędzli ze stałej oferty marki i dodając pędzel Crease Brush, dostępny wyłącznie w tym zestawie, stworzyła kolekcję "Sam's Picks".
Zestaw zawiera 6 pełnowymiarowych pędzli:
- Multi-Task Brush: do aplikacji pudru, różu, bronzera,
- Setting Brush: pędzel do pudru fiksującego lub rozświetlacza,
- Buffing Brush: pędzel do podkładu - zarówno we fluidzie, jak i mineralnego,
- Pointed Foundation Brush: precyzyjny pędzel do aplikacji płynnego podkładu lub korektora,
- Essential Crease Brush: pędzel do konturowania,
- Fine Liner Brush: cienki pędzelek do aplikacji eyelinera.

Jak to pędzle RT- dobra jakość w niskiej cenie.

Kto odwiedza blogi urodowe i kanały związane z makijażem na Youtube ten na pewno zna markę Real Techniques. Kto je wypróbował- na pewno polubił. Siostry Chapman stworzyły markę przystępnych cenowo akcesoriów do aplikacji makijażu, wiele z nich to już produkty kultowe, np. Buffing Brush czy Blush Brush. Moim KWC od pierwszego użycia jest gąbka do nakładania podkładu tej właśnie marki. Bez niej już się obyć nie potrafię.
Jeśli chodzi o ten zestaw- jak zwykle wygrywa jakość. Najbardziej z tego zestawu polubiłam o dziwo właśnie niedostępny "solo" pędzel Crease Brush- ideał dla osób o opadających powiekach- słynny 217 z MAC nie sprawdził się u mnie bo jest zwyczajnie za duży. Ten jest idealny, świetnie rozciera cienie na załamaniu powieki.
Pędzle sprawiają, że makijaż wręcz stapia się z cerą- mimo tego, że zrobione są z włosia syntetycznego.
Są bardzo miękkie w dotyku, ekspresowo schną po umyciu.
Jeśli chodzi o aplikację podkładu, pozostaję wierna gąbce, ale jeśli ktoś szuka porządnego zestawu pędzli do makijażu twarzy w rozsądnej cenie- polecam jak najbardziej.
Niestety średnio przypadł mi do gustu płaski pędzel- teorytycznie do podkładu- nie używam go prawie w ogóle.

Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw