Alteya Organics, Organic Pregnancy Stretch Oil (Organiczny olejek przeciw rozstępom)

Organiczny olejek przeciw rozstępom to mieszanka naturalnych składników powstałych na bazie roślinnej oraz wyciągu z bułgarskiej róży.100% naturalny i organiczny, certyfikowany USDA Organics kosmetyk pomoże ci uniknąć rozstępów w czasie ciąży i po porodzie oraz sprawi, że twoja skóra będzie odżywiona, miękka i piękna. Ponadto poprawia elastyczność i zapewnia komfort dla skóry swędzącej i rozciągniętej.

oliwka / olejek
w butelce
>100ml

rewelacyjny środek przeciw rozstępom!

Olejek Alteya Organics został mi podarowany na początku ciąży przez koleżankę. Jako że moja mama i siostra obydwie miały w ciąży rozstępy, postanowiłam zrobić wszystko co w mojej mocy by ich uniknąć. Na rynku jest obecnie wiele produktów obiecujących cuda wianki i trudno jest sie w tym gąszczu połapać. Zdecydowałam się na olejek Alteya, bo ma on certyfikat organiczny USDA - dla mnie było ważne, by w czasie ciąży unikać zbędnych składników chemicznych (dodatkowo moja skóra zaczęła alergicznie reagować na jakikolwiek kontakt z SLS).

W sumie zużyłam 3 butelki. Mój synek ma teraz 3 miesiące i chociaż mój brzuch nie jest tak płaski jak sprzed ciąży, to po rozstępach ani śladu. Jestem naprawdę zadowolona i polecam każdej przyszłej mamie!

Używam tego produktu od: grudnia 2013 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 butelki po 125 ml