KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Revolution Beauty (Makeup Revolution) Vivid Baked BronzeWypiekany puder brązujący

4,4 na 58 opinii

Kupi ponownie: 50% osób
    Novo_ana
    1 lutego 2020 o 9:14
    Cudny - używam jako brązer
    Brązer Vivid Baked marki Revolution zakupiłam w promocji w drogerii Laboo. Kosmetyk ma ciekawy nieco brzoskwiniowy kolor w ciepłym odcieniu, lekko opalizuje. Według mnie do konturowania się nie nadaje. Za to pięknie się prezentuje na kościach policzkowych jako rozświetlający brązer. Ma bardzo mocną pigmentację, więc wystarczy niewielka ilość i  jako produkt wypiekany jest bardzo wydajny. Ja osobiście go uwielbiam, więc polecam osobom, które lubią rozświetlające brązery.

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    intermanka
    10 grudnia 2018 o 14:25
    Brzoskwiniowy, lekko opalizujący
    Brązer ma ciekawy nieco brzoskwiniowy kolor. Jest raczej w ciepłym odcieniu, lekko opalizuje. Do konturowania średnio się nadaje - chyba,że do opalonej, ciepłej karnacji. która lubi błysk. Fajnie za to współpracuje z rozświetlaczem do ocieplenia twarzy. Ja zostawiam go sobie na lato, kiedy skóra jest bardziej opalona, zimą zbyt bardzo odznacza się na twarzy - przynajmniej na mojej, bladej ;) Jako produkt wypiekany jest bardzo wydajny. Mocno napigmentowany więc trzeba uważać, żeby nie narobić sobie plam. Ogólnie ciekawy produkt dla osób o ciemniejszej, ciepłej karnacji które lubią rozświetlające brązery.
    Używa produktu od:2 tygodnie

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ann9555
    27 czerwca 2019 o 14:54
    Musnieta słońcem
    Bronzer zdecydowanie nie nadaje sie do konturowania. Jego satynowe wykonczenie będzie idealne do delikatnego przybrazowienia skóry. Jednak trzeba uważać poniewaz pigment jest dość mocny a odcien nie jest łaskawy i raczej lepiej wypadnie na opalonej skórze.
    Zalety:
    • Wydajny
    • Pigment
    • Satynowe wykończenie
    • Cena
    Wady:
    • Opakowanie
    Kupił/a w:Inna drogeria

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kosmomanka
    15 kwietnia 2020 o 17:25
    Świetny produkt
    Bronzer dostałam w miniaturowej wersji w kalendarzu adwentowym i kiedy go użyłam po prostu zakochałam się. Ma dosyć ciepły, jasny odcień i minimalne drobinki, które są praktycznie nie widoczne po nałożeniu. W tamtym czasie dopiero zaczynałam bawić się w konturowanie w czym bardzo pomógł mi ten produkt. Daje piękny, bardzo naturalny efekt na skórze i ciężko z nim przesadzić. Mimo, że teraz wolę mocniejsze bronzery to jednak bardzo lubię wracać do tego produktu i mam do niego duży sentyment. Polecam każdemu wypróbować, a zwłaszcza początkującym, bo ciężko zrobić nim sobie krzywdę.
    Zalety:
    • *wydajny
    • *daje bardzo naturalny efekt
    • *trwały
    • *tani
    Wady:
    • BRAK
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Evellaa22
    10 lipca 2019 o 22:13
    Najlepszy
    Najlepszy bronzer jaki miałam. Pierwszy raz kiedy to użyłam to z kalendarza adwentowego w małej pojemności. Teraz kupuje to cały czas. Bardzo wydajny, nie ma potrzeby nakładania dużej ilości bo jest dobrze napigmentowany, fajnie konturuje. Polecam
    Zalety:
    • Wydajny
    • Dobra pigmentacja
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Cannabis309
    20 grudnia 2018 o 14:13
    Zakochałam się
    Najbardziej lubię go używać latem, wtedy pięknie współgra ze swoim ciepłym tonem i połyskującymi drobinkami. Nawet jeśli za bardzo się nie opale na twarzy, on pomaga. Nie jest to bronzer do konturowania, ale nałożony na kości policzkowe wygląda cudnie.
    Zalety:
    • - Wydajny
    • - Mocna pigmentacja
    • - Nie wpada w pomarańcz
    Wady:
    • - Trwałość wytrzymuje do 5 godzin , po przypudrowaniu w ogóle znika :(
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

Pani_Zosia
    9 września 2018 o 0:23
    3 / 5
    Taki se
    Kupiłam go na lato. Do konturowania to on się nie nadaje, używam go jako rozświetlacza, bo w tym jest dobry. Jako bronzer na mojej twarzy go nie widać wogóle (mam teraz jeszcze ciemniejszą karnację przez opaleniznę). Zobaczę jak się spisze zimą.
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

puma1991
    26 maja 2016 o 11:15
    docenilam :)
    bardzo fajny produkt :) to nie jest brozner do konturowania ale nalozony lekka reka na kosci policzkowe, nos, brode wyglada pieknie przy opalonej skorze :)
    Szczegóły:
    • Wydajność: