Laboratorium Pilomax, Odżywka do włosów dojrzałych 40+ bez spłukiwania

Laboratorium Pilomax, Odżywka do włosów dojrzałych 40+ bez spłukiwania

Odżywka wygładza i nawilża włosy, ułatwia ich układanie, chroni przed zanieczyszczeniami środowiska i zabiegami gorącym powietrzem. Zawiera antyoksydant witaminę E, zmniejszającą efekty starzenia włosów i skóry głowy.
Mokre włosy, po umyciu szamponem do dojrzałej skóry głowy i włosów, spryskaj odżywką, następnie układaj jak zwykle. Odżywkę można stosować również na włosy suche w celu ich wygładzenia.

rewelacja

mam bardzo słabe włosy, do tego dochodzą problemy zdrowotne ( nie mogę stosować mezoterapii) stosowałam już chyba wszystko począwszy od ziołowych produktów skończywszy na wyszukanych drogich firmach. zamawiając tą serię ( używam z szamponem tej serii)
muszę powiedzieć że jest to mój numer 1. nigdy jeszcze moje włosy nie były w takiej formie. wypadanie włosów bardzo się smniejszyło. włosy są "mięsiste" . Polecam wszystkim paniom które mają problem z włosami. już wszystkie moje koleżanki używają tych produktów i również są zachwycone.
jedynie ubolewam nad tym ze tak dobry produkt nie jest znany wszystkim. a my wydajemy majątki na produkty które zwyczajnie nie działają:(

Używam tego produktu od: 2 miesiśce
Ilość zużytych opakowań: trzy