Delia, Balsam do ust nawilżający `Hydro Care`

Delia, Balsam do ust nawilżający `Hydro Care`

Pojemność 4,9 g

Kwas hialuronowy w walce z brakiem jędrności.
Pomadka ochronna:
- intensywnie nawilża,
- nadaje miękkość i delikatność,
- wypełniające właściwości kwasu hialuronowego wpływają na wyjątkową gładkość i jędrność,
- pomaga utrzymać usta w dobrej kondycji,
- najlepsza do codziennego stosowania.

balsam do ust
nawilżające
w sztyfcie
<10ml

Bardzo fajny

Ma on wszystko, czego oczekuję od balsamu: gładka konsystencja, jest bezbarwny, świetnie nawilża i wygładza usta, starcza na bardzo długo, ma delikatny zapach (mnie przypomina brzoskwinię), jego cena to ok. 5 zł. Kupiłam go zupełnie przypadkowo, gdy niespodziewanie skończył mi się balsam i zakochałam się w nim.

Tania i zaskakująco dobra

Balsam prześlicznie pachnie, delikatnie i niemalże identycznie jak moje ulubione pomadki z czasów szkoły podstawowej - Bebe. Słodko, delikatnie waniliowo.
Natychmiastowo wygładza skórę ust (a nie tylko natłuszcza skórę, jak inne pomadki). Nawilża bardzo dobrze, dogłębnie. Nawilżenie odczuwałam nie tylko mając ją na ustach, ale także następnego dnia. Usta już po pierwszych użyciach były widocznie odżywione, ujędrnione. Skóra elastyczna i aksamitnie gładka.
Balsam ten idealnie spisuje się w wietrzne i mroźne dni.
Nie spodziewałam się, że aż tak ją polubię.
Zużyłam ją w 4 tygodnie. Na pewno zrobię zapas, ponieważ dawno żadnego balsamu do ust aż tak nie polubiłam. A ten w dodatku jest tani i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo dobra

Pierwszy raz kupiłam taką pomadke od tego producenta, potrzebowałam czegoś co nawilży moje usta, wygładzi , doda im jędrności i co ważniejsza będzie je chronić i odbuduje by szminki i błyszczyki ładnie się prezentowały na usteczkach , no i trafiłam na Delie jest to strzał w dziesiątkę.
Same plusy :
+ bardzo łatwa dostępność
+ szybko się wchłania
+ ładnie pachnie
+ tania i wygodna w użyciu .

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

świetny

Jeden z najlepszych balsamów do ust, które miałam okazję używać! Idealna konsystencja - szybko się wchłania i nie skleja ust. Odżywia i wygładza. To jest to!

Polecam zdecydowanie

Mam problem z suchymi ustami i do tej pory najbardziej sprawdzała się wazelina, która nie do końca jest wygodna. Próbowałam różnych pomadek, ale ta zdecydowanie wygrywa, co bardzo mnie cieszy - bo nie jest droga, a dobra.

Doskonale nawilża
Ma baardzo przyjemny zapach
Usta są nie tylko nie suche, ale też aksamitne i jędrne

I jest łatwo dostępna, co jest ważne, bo jak już sobie coś upatrzę, to często bywa tak, że chodzę po sklepach i nie ma.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 3 - 4 opakowań zużyłam do tej pory,poleciłam tez mojej mamie, która używa pierwszy raz i również jest zadowolona.

To pierwsza pomadka Delii, którą kupiłam.
Spróbowałam też wersji arganowej, ale wolę tę.

+nawilża
+natłuszcza
+ładnie pachnie
+ma wygodny sztyft
+jest tania
+do kupienia w każdym Rossmannie
+jest lekka, ale zabezpiecza usta

Dobra, tania, polska pomadka. Jest dużo lepsza niż Maybelline, Neutrogena czy inne zagraniczne droższe produkty.
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztyft