Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 3 (Paleta cieni do powiek)

Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 3 (Paleta cieni do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Zestaw Makeup Revolution Redemption Palette Iconic 3 zawiera 12 mocno napigmentowanych cieni do powiek, przy pomocy których wyczarujesz niepowtarzalny makijaż. Paleta zawiera cienie matowe, satynowe oraz perłowe.
Do zestawu Makeup Revolution Redemption Palette Iconic 3 dołączona została wygodna pacynka do nakładania cieni.

Super

Kupiłam tą paletkę, ponieważ słyszałam dużo pozytywnych opinii na jej temat. Jestem z niej bardzo zadowolona. Ma przepiękne kolory, idealny pigment i świetne krycie. Serdecznie polecam.

Lubię ją

Paletka gości u mnie już od dłuższego czasu, jest świetna, super napigmentowana, ładne odcienie, można zrobić z niej wiele makijaży.
Makijaż oka trzyma się cały dzień bezproblemu.

Blenduj do woli !

Paletka 12 cieni Redemption Iconic spełni zachcianki wymagających od matowych, mieniących się, perłowych w odcieniach beżu, złota, na brązach skończywszy. Seria ta szczyci się mocną pigmentacją, możemy nakładać każdy odcień osobno, ale bezproblemowo uzyskamy pożądany efekt, przy łączeniu i ich blendowaniu. Każdy amator poradzi sobie z prostą aplikacją, gdyż w zestawie znajduje się duży pędzelek-pacynka

Dobrze skomponowana paleta cieni

Cienie te zakupilam skuszona wyjatkowa promocja w sklepie internetowym, i nie zaluje.Paletka tych cieni jest idealnie skomponowana ,te 12 zawartych w nich kolorow dobrze sie wzajemnie uzupelnia ,dzieki temu mozna nimi wykonac nawet makijaz artystyczny, blendowanie razem poszczegolnych kolorow nie sprawia problemow.Wykonuje ta paletka zarowno makijaz dzienny jak i wieczorowy, pozwala temu wlasnie szeroka gama kolorystyczna zawarta w paletce.Cienie sie nie osypuja i nie roluja,sa dosc dobre jakosciowo jak za ta cene.Moze nastepnym razem skusze sie na inna game kolorystyczna z tej serii(jest ich jeszcze z ok.5dostepnych).

Zakochane od pierwszego wejrzenia @easy_glow_

-Paletka składa się z 12 cieni matowych i błyszczących w przepięknych odcieniach brązu oraz różu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać cały makijaż oka jedną paletką ???? Do opakowania dołączony jest dwustronny pędzelek.
-Większość cieni jest dobrze napigmentowana a na oku wygląda tak samo jak na paletce co jest dużym plusem! Najlepszą pigmentacją cieszą się cienie błyszczące, które niestety delikatnie się obsypują.
-Używamy jej na oczach w kolorze brązowym (Oliwia) oraz błękitnym (Karolina) i w obu tych przypadkach wygląda bardzo dobrze.
-Paletka jest sporo tańszą wersją paletki Naked 3 od Urban Decay ????
-Kupiłyśmy ją na stronie internetowej Empik.com w cenie około 15 zł.
-Obie zakochałyśmy się w tej paletce od pierwszego wejrzenia i jesteśmy bardzo zadowolone z jej zakupu

Świetna jakość

Używam tej palety od ponad pół roku i bardzo sobie chwalę naszą współpracę. Zakupiłam ją na promocji w Hebe w śmiesznie niskiej cenie. Zestawienie kolorystyczne palety jest bardzo ładne, odcienie świetnie się uzupełniają, można nimi tworzyć wiele kreatywnych kompozycji. Cienie są dość mocno napigmentowane, niektóre są mocniej zmielone, niektóre trochę słabiej - zależy od koloru. Odcienie perłowe są bardzo mocno połyskujące i tworzą na oku metaliczną taflę, natomiast odcienie matowe są trochę spokojniejsze. Cienie są bardzo miękkie, bez problemu się nabierają, nie trzeba ich skrobać żeby nabrać odpowiednią ilość produktu na pędzel. Niektóre odcienie lubią się nieznacznie obsypać w trakcie nakładania, ale metoda bakingu dobrze sobie z tym poradzi. Pudełeczko mogłoby być odrobinę bardziej solidne, ale dla mnie właściwie bardziej liczy się jakość kosmetyku. Ogólnie bardzo polecam - niezła jakość za niską cenę.

Piękne oczko.

Z całego serca polecam wszystkim tę paletę! Zawiera idealne kolory, które cudownie prezentują się na powiece. Jest to paleta którą można używać na co dzień. Kolory są świetnie dobrane. Są zarówno świecące jak i matowe. Cienie nie kuszą się lecz pięknie pokrywają cała powiekę. Pędzelek który zawiera paletka jest odpowiedni do nakładania.

Piękne !

Dostałam tę paletkę ceni w prezencie. Jak do tej pory są to moje jedne z ulubionych cieni. Piękne kolory.. Byłam zachwycona kiedy po raz pierwszy zaaplikowałam je na powieki. Większość jasnych barw mieni się na powiece jak piękny mocny pigment. Efekt WOW

Dobrej jakośći cienie

Mam tę paletkę od 2015 roku i jestem z niej zadowolona. Cienie świetnie się na dają na co dzień, ale można z nich również stworzyć wieczorowy makijaż. W palecie mamy matowy cielisty cień, cienie przejściowe dzięki czemu można stworzyć cały makijaż oka używając tylko tej paletki. Spełniła moje oczekiwania.

Śmiechu warte

Opakowanie sypie się przy pierwszym małym wstrząsie przez co nie chroni cieni , pacynka to jakaś komedia, średnia pigmentacja. Dobra jako pierwsza paletka dla 15 latki.

Moja pierwsza paleta cieni

Bardzo fajny produkt. Jest to pierwsza paleta cieni które kupiłam. Ma super kolory, idealnie się łączą. Wykonuję ja makijaż na codzienne ale także na różne imprezy. Cena jest przystępna

Świetne!

To była pierwsza wieksza paleta cieni, która zakupiłam do swojej kolekcji cieni do powiek. Bardzo byłam jej ciekawa i nie zawiodłam się ;) bardzo ladne kolory, pigmentacja jest bardzo dobra , nie osypuja się ;) utrzymują się na powiece przez cały dzień. Cena jak najbardziej na Plus ;) napewno jeszcze do niej wrócę.