Laura Conti, Lip Balm, Dessert Zero Calorie, Fantazyjny balsam ochronny `Guma do żucia`

Pojemność 4,8 g

Balsam ochronny z pantenolem i allantoiną. O zapachu owocowej gumy do żucia i delikatnym, pastelowym odcieniu.
Wyjątkowo aromatyczny, a zarazem o wysokich walorach pielęgnacyjno-odżywczych ochronny balsam do ust. Bogata formuła oparta o wosk mikrokrystaliczny i doskonałej jakości emollienty, wzbogacona pantenolem i allantoiną oraz kompleksem witaminowym utrzymuje usta w perfekcyjnej kondycji, pielęgnując i jednocześnie chroniąc. Znakomicie zabezpiecza delikatny naskórek ust przed utratą wilgotności i jędrności. Błyskawicznie przynosi ulgę spierzchniętymi przesuszonym ustom.

ochronne, koloryzujące
balsam do ust
zapachowa
w sztyfcie
<10ml

Nie kupię ponownie

Zalety:
- Opakowanie produktu, które posiada zabawne hasła zachęcające do zakupu,
- bardzo ładny zapach, który faktycznie przypomina gumę do żucia,
- długo utrzymuje się na ustach, przez to że nakłada się sporą ilość produktu.

Baaardzo przecietny produkt ;)

Szukalam alternatywy do balsamow Carmex. Akurat rzucil mi sie w oczy ten balsam o zapachu gumy do zucia, wiec postanowilam go sobie sprawic.

No coz, nietrudno stwierdzic, ze balsam od Laury Conti potrzebuje tanich trikow marketingowych, by przyciagnac klientow, bo sam w sobie nie jest wiele wart. Ma konsystencje masla, ktore wyjelismy z lodowki przed 30 minutami, niemilosiernie sie rozmazuje i wchodzi w zakamarki aplikatora, co utrudnia nalozenie go na usta.

Jesli chodzi o wrazenia zapachowo-smakowe, to mozemy sie ich spodziewac przez 2-4 uzycia, bo pozniej zarowno zapach jak i smak szybciutko sie ulatniaja ;)

Za te 4 zl nie bylo mi wcale zal, ale nigdy wiecej.

Rozczarowanie

Pomadka ma ładny zapach gumy do rzucia. Usta są miękkie i nawilżone . Łatwo się aplikuje, ponieważ jest miękka i ma kremową, przyjemną konsystencję. Miałam nadzieję,że tak jak inne podobne pomadki będzie pozostawiać na wargach cieniutką, delikatnie różowa warstwę. Niestety nie tym razem. Wystarczy minimalny ruch warg i pomadka zbiera się w jednym miejscu,co wygląda nieapetycznie. O pomalowaniu się bez lusterka np. na dworze, nie może być mowy. Mało wydajna. Szkoda,bo zapowiadało się ciekawie.

Super zapach

Balsam pięknie pachnie i posiada fajną konsystencję, podobnie jak masełka do ust. Sztyft jest miękki, dzięki czemu łatwo się go aplikuje na usta. Jest średnio wydajny, za to bardzo przyjemny w stosowaniu. Delikatnie nawilża.

Świetna

Bardzo lubię balsam ochronny o smaku i zapachu gumy do żucia. Pomadka jest łatwa w użyciu, ma przyjemne dla oka opakowanie. Fajnie maluje się nią usta, pozostawiając na nich delikatny połysk. Dobrze spełnia swoją rolę ochronną. Chroni przed wysuszeniem, szkodliwymi czynnikami powietrza i pielęgnuje. Dzięki niej moje usta są w dobrej kondycji, jędrne i gładkie.

Lekkie zawiedzenie

Kupując ten 'smak' i widząc kolor różowy myślałam że pomadka jest nawilżająca ale też zostawia różowy kolor. Zawiodłam się, pomadka jest przezroczysta, nie ma koloru.

całkiem , całkiem

Pomadka, która zachęca głównie wariantem zapachowym i faktycznie pachnie całkiem przyjemnie, zapach przypomina ten obiecany. Fajnie się nakłada, jest miękka. Z nawilżeniem jest trochę gorzej, raczej nie sprawdzi się u osób, które mają większy problem z suchymi ustami, jednak no jakieś tam działanie jest. Opakowanie proste, średnio trwałe, podobnie z wydajnością. jednak no powiedziałabym, ze jakość adekwatna do ceny, z która wychodzi do nas producent. :)

bardzo ją lubię

Pomadka Zero Calorie, która skusiła mnie ciekawymi wariantami zapachowymi, dylemat był między gumą balonową a panna cota, wybrałam gumę. Pomadka świetnie nawilża usta, przyjemnie się ją nosi, ma fajną gładką strukturę, ale nie pachnie jak guma dla mnie smakuje i pachnie jak kaszka manna. Kosztuje nie wiele 3,99, mimo zapachu jestem zadowolona, bo dobrze pielęgnuje usta.

W miarę ok.

Do kupienia tego balsamu skusił mnie zapach gumy do żucia =D Niestety, już w pierwszy dzień ( ale szczęście) połamała mi się...
Zalety
- Zapach ( nie jest wcale taki chemiczny jak piszą)
-smak
- całkiem dobre nawilżenie ( i długie)
-cena
Wady
- łamie się
-topi ( tego jeszcze nie zdąrzyłam sprawdzić, ale myślę, że tak będzie =D
- rysuje
Może jeszcze kiedyś do niej wrócę, największa wada, która boli to ta, że się łamie

Średniak

Pomadka o smaku gumy balonowej. Mmm chciało by się powiedzieć. Szkoda, ze ten zapach jest mega sztuczny. Poza zapachem sama pomadka jest ok. Stosowałam ją w okresie zimowym na noc grubą warstrwą i rano moje usta były gładkie i nawilżone. Jest taka tłuściutka wazelinowata. Zapach na szczeście nie utrzymuje się na ustach. Opakowanie słabe, zatyczka pękła po jakimś czasie. Raczej nie skusze się ponownie.

guma do żucia?

Pomadek używam tylko po domu, więc jedynym wymogiem jest to aby dobrze nawilżały usta.

Pomadka ma chemiczny zapach gumy balonowej. Co najważniejsze nawilża usta. Nadaje im również delikatny połysk. Jest jej dużo, więc jest wydajna. Gdy zostało mi jej ok 2-3 mm opakowanie się zablokowało i za Chiny nie dało się już jej wykręcic. Tania, na promocji kosztuje niecałe 4zł.

tragedia

To zdecydowanie najgorsza pomadka ochronna jaką używałam.

Jedyny jej plus to cena.

A teraz wady:
-bardzo chemiczny zapach. Po prostu brzydki
-miękka konsystencja
-po posmarowaniu ust ma się wrażenie oblepienia, nie nawilżenia
-po posmarowaniu nią ust mam wrażenie, że wargi się &quot;duszą&quot; i od razu muszę ją zetrzeć
-pomadka od razu, przez swoją miękkość, połamała się

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie