Rexona, Women, Invisible, Diamond Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Rexona, Women, Invisible, Diamond Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Zobacz oferty

nowezakupy.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 0.00/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Antyperspirant Rexona Invisible Diamond działa aktywnie przez 48 godzin, zapewniając Ci długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i potem. Zawiera także formułę minimalizująca powstawanie białych śladów na ubraniach, dlatego możesz czuć się pewnie przez cały dzień.

Używa produktu od: próbka

nie polecam!

Produkt całkowicie nie spełnił moich oczekiwań, nie chroni ani przed mokrymi plamami ani przed brzydkim zapachem. Dodatkowo w połączeniu z potem tworzy "mieszaninę" którą ciężko usunąć z ubrań. Krótko mówiąc nie polecam!

Dobry.

Kupiłam antyperspirant jakiś rok temu. Wcześniej używałam też tej marki podobnego. Ten miał się różnić od poprzednika tym, że miał nie brudzić ubrań. Nie do końca tak jest. Owszem mniej brudzi, ale nie całkiem. Nieznacznie zostawia ślad, ale jest mniej widoczny i łatwiej go zetrzeć. Po praniu nie zostaje na odzieży tak jak poprzedni. Zapach łagodny i przyjemny, nie podrażnia skóry. Niweluje zapach potu. Jedynie w ekstremalnych warunkach takich jak duży wysiłek fizyczny, czy upały traci swe właściwości. Jeśli nałożymy zbyt grubą warstwę, to będą się robiły kuleczki pod pachami. Łatwo rozprowadza się na skórze. Wygodny w aplikacji. Co do ceny, to bardzo często jest w promocji.

Używam tego produktu od: 1 roku

Invisible? Nope.

Dezodorantu używałam zanim odkryłam mój ideał (również Rexony). Miał on najlepsze działanie z innych tego typu dezodorantów (Dove, Nivea itd.)

Plusy:
+ zapach
+ opakowanie
+ cena (czasami można kupić go za 6zł)
+ wydajność (chociaż zależy od ilości stosowania)
+ nie podrażnia

Minusy:
- przede wszystkim nie chroni przed poceniem w ekstremalnych warunkach (intensywne ćwiczenia, wysokie temperatury), w pozostałych spełnia swoje zadanie
- brudzi ubrania
- nie wchłania się całkowicie, przy większej ilości trzeba po jakimś czasie zebrać białe grudki (a nakładałam go więcej, bo inaczej by nie działał)

Używam tego produktu od: używałam przez ok. rok
Ilość zużytych opakowań: ok. 10

Dezodorant Rexona

Zalety:
- długo utrzymuje ochronę przed potem i brzydkim zapachem
- szybko się wchłania
- przyjemny zapach
- wydajny
- dobra cena

Wady:
- zostawia białe ślady (czasami)
- słabo radzi sobie latem

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40ml

Bardzo dobry wybór

Ten antyperspirant kupiłam przypadkiem, nie mogąc się zdecydować na żaden konkretny. To był bardzo wybór.
Plusy:
-błyskawicznie się wchłania, skóra od razu jest sucha
-delikatny, przyjemny zapach
-działa naprawdę skutecznie-aczkolwiek nie mam problemów z nadmiernym poceniem się
-nie zostawia śladów na ubraniach
-jest wydajny i ma dobrą cenę
Minusy:
-bywa niezbyt delikatny dla skóry po depilacji, muszę robić ją wieczorem

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Dla mnie ok :)

wciąż szukałam antyperspirantu który okaże się skuteczny, a jednocześnie nie brudzi ubrań. Ten taki się okazał!

OPAKOWANIE
antyperspirant zawarty jest w standardowym opakowaniu dla sztyftów. W celu wysunięcia go na dole nie używamy okragłego pokrętełka, a w zasadzie obracamy cały spód. Jak dla mnie fajnie bo nie muszę się nakręcić, a dwa ruchy wystarczą by go wysunąć wystarczająco.

WYDAJNOŚĆ I UŻYWANIE
Sztyft jest biały o konsystencji podobnej do reszty sztyftów. Bo użyciu na paszki zostawia delikatną lekko widoczną powłokę. Wchłania się całkowicie po ok 20,30 min. Jesli założę ciemną koszulkę zanim się wchłonie mogę sobie ją ubrudzić...ale kiedy się wchłonie, mogę przecierać cokolwiek, a nie zostawi śladu...Aby więc nic nie brudzić sztyftu używam od razu po przebudzeniu, przez co kiedy się ubieram antyperspirant zdążył się już dawno wchłonąć. Niestety kiedy panowały spore upały sztyft szybko się rolował, ale mimo wszystko również w takim samym tępie się wchłonął. Ubranie które sobie pobródziłam sztyftem przy pierwszym praniu wyszło czyściuśkie.

DZIAŁANIE
Sztyft chroni mnie przed potem przez ok 8h w lato, a w "normalne dni" przez cały dzień. Nie wyczuwam wieczorem zapachu potu i czuję się dzięki niemu swobodnie - nawet na ostatnim weselu szalałam a zapachu potu nie wyczuwałam. Teraz zaczęłam testować też bloker z ziaji i razem tworzą duet doskonały!! Puki co nie szukam innego

a jeśli chodzi o alkohol w składzie jest to dobry alkohol - emolient. Zastosowany w preparatach do pielęgnacji skóry tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną (film), która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni (jest to pośrednie działanie nawilżające) i nie wysusza skóry

PLUSY
- sztyft szybko się wchłania i nie widać śladu użycia (po wchłonięciu)
- niweluje zapach potu
- skuteczny :)

MINUSY
- w lato radzi sobie gorzej

Ilość zużytych opakowań: 4 całe i zaczęte 5

Słaby

Mój mąż bardzo chwali sobie sztyfty Rexony, postanowiłam więc dać im szansę. I, niestety, bardzo się zawiodłam. Dodam, że moje pocenie jest w normie.

+ jedyny plus to ładny zapach.

- nawet w niezbyt gorący letni dzień wieczorem czułam zapach potu, jakbym wcale nie użyła antyperspirantu,
- w gorące dni mogłam równie dobrze nie stosować Rexony z tym samym efektem,
- zostawia białe ślady na ubraniach, które schodzą dopiero w praniu,
- nie wiem, jak można pisać na opakowaniu "0% Alcohol", kiedy w składzie alkohol jest na trzecim miejscu (!)
- opakowanie brudzi się od resztek sztyftu,
- pod pachami potrafią się tworzyć obrzydliwe grudki (może powinnam stosować go mniej, ale wtedy całkiem nie zadziała).

Podsumowując: strata pieniędzy.
Wracam do kulki Nivea.