Giorgio Armani, Si Intense 2014 EDP

notino.pl
Średnia ocena: 3.99/5

Średnia ocena: 3.68/5

Superpharm

`Si Intense` marki Giorgio Armani to szyprowo-owocowy zapach dla kobiet, wydany w 2014 roku, dostępny w postaci EDP. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, czarna porzeczka, mandarynka, bergamotka i frezja; nutami serca są róża majowa, neroli, dzięgiel i osmantus; nutami bazy są ambroksan, paczula, nuty drzewne i wanilia.

Kategoria: szyprowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liść czarnej porzeczki, mandarynka, bergamotka, frezja
nuta serca: róża, neroli, dzięgiel, osmantus
nuta bazy: ambroksan, paczula, nuty drzewne, wanilia

owocowe, szyprowe
wody perfumowane

75% jesień/zima 25% wiosna/lato

Wyrafinowana porzeczka

Piękna szyprowo-owocowa kompozycja jeszcze bardziej intensywniejsza niż klasyczna wersja. Piękny flakon o oryginalnym kształcie. Połączenie czarnej barwy ze złotym emblematem daje wrażenie elegancji i luksusu. Długo czuć na mojej skórze połączenie czarnej porzeczki z różą oraz słodką wanilią z paczulą. Idealny dla kobiet pewnych siebie, lubiących mocniejsze i słodkie zapachy.

Przyjemny zapach

Pierwsze co mi się rzuciło to bardzo ładny flakon, piękno tkwi w prostocie :) Zapach elegancki, bardzo ciekawy i interesujący. Wyczuwalna czarna porzeczka, później dochodzi wanilia. Co do projekcji zapachu to jest to zapach wyczuwalny raczej przy bliższym kontakcie z osobą, nie ma tzw. "ogona".

SI oj tak

Jestem wielką fanką perfum od Giorgio Armani, SI każdy zapach skrywa coś ciekawego, Si Intense jest wersją dla kobiet odważnych i wiedzacych czego chcą zapach jest intensywny wystarczy jedno psikniecie gdyż można z zapachem przesadzić myślę że dla większości kobiet nada się raczej w formie wieczorowej na tak zwane wielkie wyjście, zapach utrzymuje się spokojnie kilka godzin bez potrzeby psikania co trochę na pewno przyciąga uwagę dla mnie jest ciekawy i taki pobudzający zmysły a nawet sexy zresztą mój partner też tak uważa ale to oczywiście kwestia gustu i tego co kto lubi , cena jest za duża ale w większości płacimy za markę a ta jest bardzo znana i konkretna , szata graficzna bardzo elegancka rzuca się w oczy wśród innych perfum taki mój afrodyzjak

Miłe zaskoczenie

Od lat używam jednego zapachu i gdy dostałam Si od narzeczonego na święta byłam sceptycznie nastawiona. Mimo mojej początkowej niechęci to perfumy okazały się przepiękne. Używam ich na codzień zwłaszcza jesienią i zimą. Przyciąga on bardzo uwagę, można powiedzieć, że jest dość ciężki lecz po chwili na skórze staje się delikatniejszy. Przez co mnie zachwycił. Jest dość wydajny oraz długo się utrzymuję.

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiony w: U konsultantki

Si

Udało mi się kupić tester tej perfumy i powiem szczerze, zakochałam się. Nie jestem jakimś specem od pisania recenzji perfum, bo albo mi się podoba albo nie, ale ta skradła moje serce i na pewno wrócę po wersję pełnowymiarową.

Tester miał pojemność 33ml, idealną do torebki, zapach idealnie kuszący i utrzymujący się bardzo długo. To takie perfumy, których same na sobie nie czujemy ale ludzie dookoła pytają "co to za zapach?".

Wspaniałe

Perfumy dostałam od męża jako prezent urodzinowy i był on strzałem w dziesiątkę. Opakowanie jest bardzo zachęcające, eleganckie, pokazowe na toaletce. Spryskując się kilka razy rano utrzymuje się nadal pod koniec dnia. Zapach dla kobiety wiedzącej czego chce, odważnej, innej. Mój mąż je na mnie uwielbia. Używam głównie w porze zimowej, do pracy, na większe eleganckie wyjścia.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Intrygujące

Udało mi się dostać próbkę zapachu Si Intense w wersji z 2021 roku. Przesyłka bardzo mnie ucieszyła ponieważ kocham testować kosmetyki, a perfumy to już w szczególności. Zapach ma formę wody perfumowanej, co mnie bardzo cieszy. Widomo trwałość takiego aromatu jest lepsza niż EDT.
Sam zapach jest bardzo ładny i podoba mi się. Nie jestem fanką klasycznego Si, bo jest dla mnie zbyt ciężkie/nudne/pudrowe. Tu mamy nową wersję perfum Giorgo Armani, która jest zdecydowanie bardziej owocowa na otwarciu. I chyba to mnie kupiło, bo owoce w perfumach lubię najbardziej. Oprócz czarnej porzeczki wyczujemy w nich turecką różę oraz orientalne nuty olejku davana, paczuli oraz żywicy benzoesowej.
Podsumowując mówię temu zapachowi 'Si'. Moim zdaniem będzie idealny na letnie wieczory.

Kupiony w: Inna perfumeria

Ciężki zapach, ale ładny

Nie jest to nietypowy zapach, który chodzi za Tobą. Nie jest to zapach , który wyczuwasz u kogoś i idziesz za nim by powąchać jeszcze chwilę. Ale ma w sobie coś, co lubię. Pewnie bergamotka, paczula i frezja, które uwielbiam.

Dostałam próbkę i używałam perfum na wieczór (tu się sprawdziły), na dzień (za ciężkie), w czasie pobytu w domu (przeszkadzał mi), na wyjście "na miasto" (sprawdził się- trwały).

Pełnej wersji nie kupię, nie ma tego czegoś, tego po co wracam do drogerii kilka razy aż wrzucę w końcu do koszyka. Nie jest nietypowy, taki powiedziałabym klasyk. A ja lubię zapachy inne, wyróżniające się. Ale nie dyskwalifikuję go, nie mam mu nic do zarzucenia - trwały, kobiecy, cięższy zapach. Po prostu nie dla mnie, nie ma między nami dopasowania, ale wciąż uważam że jest bardzo ładnym zapachem dla odważnych i pewnych siebie kobiet.

Ponad oczekiwania

Mam przyjemność testować jedynie próbkę owych perfum...i gdyby nie to jak wielki cios w kieszeń byłby to...już byłby w moim posiadaniu w pełnej wersji. Są cudowne. Piękne. Tylko cena okropna, nie wiem nawet jak mogłabym ocenić wartość wobec ceny ponieważ to że się zastanawiam nad ich kupnem mimo ceny mówi za siebie. Chyba mogą być i warte, chociaż to chyba osobisty gust.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Mój ulubiony zapach

Cudownie intensywny, szyprowy zapach, niesamowicie zmysłowy i kobiecy. Dla niektórych będzie może zbyt ciężki, bardziej na wieczór, ale ja go używam na codzień.
Idealnie odwzorowuje moją osobowość i kobiecość.
Bardzo wydajny, zapach utrzymuje się na skórze przez cały dzień, a ubrania jeszcze dłużej.
I piękne opakowanie, buteleczka jest ozdobą każdej toaletki.
Zdecydowanie dla kobiet dojrzałych????

Niebanalny zapach.

Zapach bardzo trwały, wyrazisty i dość intensywny. Wystarczy jedna/dwie aplikacje, by zapach utrzymywał się przez długi czas na skórze bądź ubraniu.
Nuty zapachowe podkreślają pewność siebie kobiety. Nadaje się na wyjścia wieczorne, okolicznościowe. Nie jest to zapach młodzieżowy.

Kupiony w: Inna perfumeria

Moje ulubione perfumy

Perfumy od razu stały się moimi ulubionymi. Mają bardzo przyjemny zapach, długo zapadający w pamięć. Są bardzo wydajne, długo utrzymują się na skórze. Falkon jest bardzo ładny, klasyczny.