Oriflame, Love Nature, Tea Tree Face Lotion (Emulsja do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego)

Emulsja z dodatkiem olejku eterycznego z drzewa herbacianego przywraca tłustej cerze niezbędną równowagę. Dzięki lekkiej konsystencji doskonale się wchłania i delikatnie nawilża skórę.

Cera
uniwersalne
Struktura
lekkie

Użyłam go kiedyś...

Zawiodłam się. Nie poprawił stanu mojej cery. Miał przyjemny zapach. Opłaca się kupić na promocji. A tak to dość drogo wychodziło. Dość wydajny jak na taką pojemność.

Średni efekt

Krem raczej nie przypadł mi do gustu. Przede wszystkim nie wywołał obiecywanych efektów zmatowienia i poprawy stanu skóry. Posiada lekką formułę i delikatny przyjemny zapach. Jest dość rzadki i łatwo się rozprowadza na skórze. Jednakże w moim przypadku w zasadzie nic nie zdziałał, a dodatkowo miał tendencję do rolowania się. Przed to słabo się dogadywał z podkładem.

Lubie

Bardzo przyjemny krem, który moja twarz polubiła. Zużyłam go do końca i szukam dalej, bo sama sympatia to za.malo.
Przyjemna aplikacja, zapach i konsystencja. Można dorwać go za 9.90.
Nie analizując składu byłam zadowolona:)
Nie zrobił cudo ale też nie skrzywdził. Wydaję mi się, że koił buzię i uspokajał.

Jeden z licznych kremów

Bardzo go lubię .
Super pachnie
Dobrze się wchłania, bardzo dobrze nawilża skórę
Nie podrażnia skóry. Jest lekki, taki kremowo-zelowy.
Bardzo wydajny. Starcza na długo.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu

Jeden z licznych kremów

Bardzo go lubię .
Super pachnie
Dobrze się wchłania, bardzo dobrze nawilża skórę
Nie podrażnia skóry. Jest lekki, taki kremowo-zelowy.
Bardzo wydajny. Starcza na długo.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu

cudo!

Jest to chyba jeden z bardziej skutecznych kremów, jakie miałam okazję używać. Mam cerę mieszaną. Krem nakładany tylko na noc sprawia, że skóra w ciągu dnia tak szybko się nie błyszczy w strefie T, fenomen! Pierwszy raz w życiu spotykam się z takim cudem. Jego defektem jest dla mnie zapach, ale to kwestia subiektywna. Nie przepadam za zapachem olejku z drzewa herbacianego, ponieważ dodaję go do wszystkiego, gdzie się da, do szamponu, pasty, na niedoskonałości, opryszczkę, robię inhalację i nieco mi ten zapach już się znudził. Na szczęście nie zostaje na skórze długo. Konsystencja lekka, idealnie sprawdza się też pod makijaż. Zaznaczam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ w kolejce mam kilka innych kremów do przetestowania.

Jestem na nie!

Kremu używałam dość dawno ,miałam dwa podejścia do tego kosmetyku, niestety już po pierwszym zastosowaniu widziałam negatywne skutki. Skóra na twarzy była przesuszona, podrażniona no i miałam wysyp krostek. Za jakiś czas pomyślałam ,że znów spróbuję lecz niestety zadziało się na mojej twarzy to samo. Oddałam go i już nigdy więcej nie użyję tego kremu.

Mam mieszane uczucia...

Kupiłam ze względu na cudowne właściwości olejku z drzewa herbacianego oraz jako lekki krem pod makijaż.
Niestety skóra jest po nim szorstka, lekko zmatowiona,, lecz efekt nie utrzymuje się długo, w dodatku zapach jest bardzo nieprzyjemny, chemiczny.

Jeden z lepszych kremów

Do mojej mieszanej cery ciężko dopasować jest krem tak aby nawilżył a jednak zmatowił skórę, ma również niewielką skłonność do niedoskonałości co przy innych kremach stawało się jeszcze większym problemem. Ten krem sprawia się idealnie łagodzi zaczerwienia a także niedoskonałości nie pojawiają się juz tak często. Krem pachnie delikatnie, szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia, że coś znajduje się na twarzy.

Dobrze matujący krem.

Krem super matuje twarz, oczywiście biorąc pod uwagę typ cery. Dla mojej cery krem ten jest idealny. Przede wszystkim nie pozostawia uczucia ciężkości na twarzy ani nie zostawia warstwy, którą można sobie zetrzeć, dobrze wnika w skórę. Twarz jest zmatowiona i się nie świeci. Osobiście polecam ten krem do cery mieszanej. Opakowanie jest dość małe, ale na pewno dużym zaskoczeniem było dla mnie jak długo używałam ten krem, mimo że stosowałam go codziennie rano i wieczorem.

Nope, nope, nope...

Niestety pogorszył stan mojej cery...Zakupiłam go zadowolona z efektów olejku tea tree, który stosowałam punktowo. Emulsja niestety nie zdała egzaminu. Strasznie podrażnia, zapach również nie należy do najprzyjemniejszych.

Uwielbiam

Emulsję ma bardzo lekką konsystencję i szybciutko się wchłania. Kosmetyk nawilża cerę, ale też działa przeciwzapalnie, bakteriobójczo i odżywczo. Hamuje wytwarzanie wszelkich niedoskonałości i sebum, nie wysuszając przy tym skóry. Ma ładny, delikatny zapach olejku herbacianego. Używałam go zarówno rano, pod makijaż (z makijażem radzi sobie bez zarzutów - podkład nakłada się bez problemu i nie roluje się ), jak i na wieczór. Naprawdę fajny kosmetyk za niewielkie pieniążki (ja kupuje go zawsze jak jest w promocji za ok. 13 zł), który po prostu MUSI być w mojej kosmetyczce.