Dove, Advanced Hair Series, Pure Care Dry Oil, Conditioner (Odżywka do włosów suchych)

Odżywka Pure Care Dry Oil przeznaczona jest do włosów suchych i matowych. Została wzbogacona o technologię Keratin Repair Actives i kompozycje olejku mineralnego i olejków naturalnych z afrykańskim olejkiem z orzechów makadamia. Odżywka wygładza włosy i odżywia je, aby stały się bardziej jedwabiste.
Po umyciu, nanieś na mokre włosy omijając nasadę włosów, następnie dokładnie spłucz. W razie kontaktu z oczami, natychmiast przemyj je wodą.

Wykorzystała: kilka próbek

Spore zaskoczenie

Ogólnie odżywki marki dobę rzadko kupowałam ponieważ zazwyczaj obciążały moje włosy, tą odżywkę dostałam w próbkach łącznie z szamponem (próbek było dużo więc mogłam spokojnie kilka tyg testować). Po otwarciu czuć bardzo przyjemny zapach. Po zastosowaniu włosy miękkie, gladkie. Łatwo się rozczarowują. Zero obciążenie. Mam wrażenie że moje włosy były wygładzone po zastosowaniu oraz bardziej scalone .

Moja ulubiona

Super odżywka do włosów, w składzie dużo olejków. Ma wygodną tubkę, ale jest mało wydajna. Bardzo ładny zapach, pachnie olejkami. Moje włosy bardzo ją lubią. Faktycznie wygładza, tak jak obiecuje to producent. Nie ważne czy mam ją na włosach 15 minut, czy 15 sekund, będzie widać efekt. Bardzo szybko działa, otula włosy olejkami, które po wyschnięciu są wygładzone, mięciutkie a końce "sklejone". Nie obciąża moich włosów, nakładam ją od ucha w dół. Nie zauważyłam, aby włosy szybciej się przetłuszczały, lub były sklejone. Moja ulubiona, kończę drugie opakowanie, na pewno kupię następne.

Dobrze nawilża, ale finalnie obciąża włosy

Zaczęło się od próbki jaką kiedyś dostalam w drogerii, bardzo mi przypadła do gustu więc postanowiłam kupić pełnowartościową tubkę.

Pierwsze wrażenie - wow! Bardzo fajnie wygładza włosy, powoduje że są miękkie, co w przypadku włosów cienkich i z tendencją do puszenia jest super. Natomiast po paru tygodniach, zauważyłam, ze włosy są oklapnięte, szybciej się przetłuszczają i nie jest to wina nakładania większej ilości produktu, ani pogody, tylko po prostu samej odżywki. Na moich wlosach sprawdzilaby się do stosowania raz na tydzień, ale nie codziennie. Za bardzo je obciążyła, a po kilku godzinach od umycia włosy wyglądały na nieświeże.

Zapach i konsystencja ok, co do wydajności też nie mam zastrzeżeń.

Bardzo dobra odżywka.

Dobrze działa na moich suchych włosach, wygładza, delikatnie obciąża i nabłyszcza. Włosy są w dużo lepszym stanie, do tego bardzo ładnie pachnie. Nie powoduje przetłuszczania skóry głowy. Bardzo dobra odżywka do stosowania na codzień :)

Bez efektu, ale z obciążeniem

Z praktycznego ujęcia: zatyczka się odłamała po dwóch użyciach.
Zawiera silikony, olej kokosowy, olej z orzechów makadamia i ze słodkich migdałów oraz glicerynę, a nawet parafinę.
EFEKTY: nie pozwoliła moim włosom się kręcić, ale jednocześnie jest niewystarczająca (czyli jest skłonna obciążyć i nie dać żadnego efektu jednocześnie -_-). Zaznaczam, że nie mam cienkich włosów i naprawdę trudno jest nałożyć na nie czegoś za dużo. Więc ten produkt to ewenement.
Bez alkoholu, ale zawiera Phenoxyethanol i sporo innych niefajnych substancji na końcu składu.

Obciąża

Mam bzika na punkcie masek i odżywek. Mam ich w domu całą masę. Jedne lepsze, drugie gorsze, wiadomo. Ta jest z tych gorszych. Obciąża niebotycznie moje cienkie, wysoko/średnioporowate włosy. Przy skórze głowy przyklap, na długości też niezbyt wygładzone, raczej słusznie włosy. Wydajność, zapach, cena - na plus. Reszta bardzo na minus.

Przyjemna odżywka do włosów

Jestem posiadaczką długich, rozjaśnianych pasm z tendencją do przesuszenia, dlatego też często sięgam po produkty nawilżające do włosów. Szczególnie, że są regularne poddawane zabiegom fryzjerskim, a przez to szorstkie w dotyku oraz pozbawione blasku. W przypadku produktów Dove mam raczej dobre doświadczenia - uwielbiam ich mydła i żele pod prysznic. Dlatego też już jakiś czas temu postanowiłam sięgnąć po tę odżywkę do włosów. Została przeznaczona do włosów suchych, dlatego też wydawała mi się być idealna dla mnie :). Za opakowanie o pojemności 250 ml zapłaciłam około 15 złotych.

Opakowanie kosmetyku to na początku dość wygodna w użyciu tuba. Sprawa komplikuje się pod koniec stosowania - resztki odżywki naprawdę bardzo trudno jest z niej wycisnąć, trzeba ciąć opakowanie nożyczkami... Jest to spory minus tego produktu. Odżywka ślicznie pachnie i ma gęstą konsystencję, dzięki której wspaniale rozprowadza się na włosach. Stosowanie jej jest naprawdę bardzo przyjemne i (poza tym nieszczęsnym opakowaniem) bezproblemowe. Łatwo się spłukuje i nie oblepia włosów tłustą, lepką warstwą. Pozostawiałam ją na włosach przez około 5 minut, od czasu do czasu nawet chwilę dłużej, a następnie spłukiwałam. Niestety, mam małe zastrzeżenia dotyczące wydajności - przy długich, gęstych włosach odżywka wystarcza zaledwie na kilka razy.

Po każdorazowym zastosowaniu moje włosy prezentowały się bardzo lekko i zdrowo - były błyszczące, miękkie w dotyku oraz sypkie. Dobrze się układały i nie puszyły się. Świetnie się rozczesywały, obyło się bez szarpania oraz irytacji :). Zostały również wygładzone i odpowiednio dociążone. Efekt utrzymywał się nawet przez dwa kolejne dni. Niestety, jak to odżywka - nie ma większych mocy naprawczych i tego musimy być świadomi. Ten kosmetyk nie sprawi, że mocno zniszczone włosy nagle staną się olśniewająco piękne i zadbane. Wspomoże nas w pielęgnacji włosów, poprawi ich wygląd i wygładzi. Jeżeli jednak mowa o poprawie kondycji, to nie liczmy na cud. Podsumowując - jest to jednak produkt, który spełnił moje oczekiwania :).

Naprawdę działa

Kupiłam ją na promocji w Rossmanie zachęcona olejkiem z tej samej firmy. I naprawdę miło mnie zaskoczyła, bo już po pierwszym użyciu ładnie wygładza włosy i je nawilża.

Świetna!

Cudownie nawilża włosy, rozczesywanie ich po użyciu tej odżywki to sama przyjemność. Włosy się nie puszą, wyglądają po prostu obłędnie. Skręt jest pięknie zachowany, do tego cudowny zapach. Zdecydowanie polecam wypróbować! ♥

Opis Produktu:

Bardzo dobra odżywka :) Naprawdę po użyciu tej odżywki włosy są bardzo sypkie i delikatne w dotyku. Do tego włosy bardzo ładnie delikatnie pachną.Odzywka nie obciąża mi włosów . Super polecam wypróbować :)

Cudo!

Już od jakiegoś czasu mam styczność z tą odżywką. Bardzo często zmieniam produkty do włosów, ponieważ uwielbiam próbować nowości i dawać włosom nowe, ciekawsze doznania. Jednakże od czasu do czasu do niej wracam i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. Porządnie nawilża włosy, wygładza, regeneruje i odżywia. Jest to jedna z królowych jeśli chodzi o moją listę wypróbowanych odżywek. Moje włosy po prostu ją kochają. Co do opakowania - niestety tutaj mały minus, ponieważ jest mało praktyczne. Aby wydobyć całość produktu niestety trzeba tą tubę przeciąć. Ale jest to do przeżycia, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej działanie. Cenowo niestety też dosyć wysoko, ale ze względu na cechy, zdecydowanie warto na nią wydać. Świetnie współgra z szamponem z tej serii, ciężko o coś lepszego z produktów dostępnych na rynku. Kolejnym plusem jest wydajność, ponieważ starcza mi na dosyć długo, w porównaniu do innych produktów, jakie miałam okazję stosować. Do tego ta konsystencja! Lekka, nie obciąża włosów, bardzo dobrze się rozprowadza. Bardzo dobry kosmetyk, z czystym sumieniem będę go polecać każdej kobiecie!

Bardzo dobra odżywka

Świetna linia szamponów i odżywek, jak tylko jest promka to biegnę po niej. Działa na włosy cudownie, odżywia, nawilża, świetnie pachnie. Jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków.