I Heart Revolution, I Heart Chocolate Shadow Palette (Paleta 16 cieni do powiek)

W skład palety wchodzi 16 cieni do oczu, wśród nich znajdują się zarówno matowe jak i błyszczące cienie. Do opakowania dołączone jest lusterko.

paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe
prasowane

zdecydowanie polecam

to bardzo dobra paleta!

plusy:
+ cienie w kolorach przydatnych zarówno do dziennego jak i wieczorowego makijażu
+wieksze cienie bezowe, które najszybciej się zuzywają
+ ogromne lusterko, mozna z nim spokojnie wykonać makijaz całej twarzy, przydatne na wyjazdach
+ trwałe cienie, nie zbieraja mi sie w załamaniu powieki, nie osypuja po aplikacji
+ bardzo dobrze napigmentowane
+wyczuwalny zapach kakao
+cena za taką dużą palete rewelacja

minusy:
- aplikator srednich lotów, ale i tak nie używam aplikatorów z palet

Czeko-czeko-czekolada :)

Od razu zaznaczę, że kolejnej paletki już nie kupię, bo posiadam wszystkie trzy warianty i prędzej mi się pewnie znudzą aniżeli skończą. Nie mniej uważam, że produkt godny jest polecenia. :)
Paleta utrzymana jest w neutralnej tonacji, mamy tu różne odcienie brązu, ciemną zieleń, cudny fiolet aż po pastelowy róż. Mamy tu aksamitne maty oraz piękne satyny oraz iskrzące się cienie perłowe. Uwielbiam te cienie, ich konsystencję, to jak się łatwo blendują... O wyglądzie samej palety już nie mówię, bo jest przerewelacyjna. Taki freak makijażowy jak ja nie mógł przejść obojętnie obok palety imitującej tabliczkę czekolady. No strasznie cieszy moje oko. :) :D Z tych cieni stworzymy zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż, przy tym utrzymany w neutralnej kolorystyce. W moim przypadku sprawdza się w 100%, gdyż nie lubię eksperymentować z odważnymi kolorami. Ogromny plus za duże lusterko i pacynkę do malowania oczu. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! ;)

Najlepsza paleta

Długo szukałam idealnej palety - wymagam od niej, żebym mogła zrobić z nią każdy look, na dzień i na noc, oraz żeby była spójna i kompletna. Ta spełnia wszystkie wymogi.

+ piękne, słodkie opakowanie
+ lusterko
+ piękny wybór kolorów - spójne, dobrze dobrane, niczego tu nie brakuje
+ dużo matowych cieni
+ dobra jakość matów
+ powiększone jasne cienie (mat i perła)
+ trwałość

Polecam wszystkim :)

Najlepsza paleta jaka kiedykolwiek mialam :D

Zaczne od tego ze przeszlam juz w swoim zyciu przez wiele palet.Byly cienie z inglota,z mac,z urban decay,z too faced(czym inspirowana jest ta oto paletka) i wiele innych znanych i lubianych,jednak jak dla mnie ta paleta z nimi wszyskimi wygrywa i odkad ja mam wszystkie inne moje paletki poszly w kat :) Paletka jest poprostu przeszliczna.Efekt wizualny jest powalajacy! Chocolate bar z too faced,nie jest nawet w polowie tak apetyczna jak ta;) Tutaj mamy do czynienia z czekolada ktora chcialo by sie zjesc :) Co do zapachu-nie pachnie az tak intensywnie jak too faced,ale jak dla mnie to i lepiej.Kolorki w tej paletce,sa bardzo przemyslane,super intensywne :) W przeciwienstwie np do slynnej urban decay-po wyblendowaniu ze soba widac ciagle pojedyncze kolory-nie robi sie z makijazu szara plama.Bardzo przyjemnie pracuje mi sie z ta paletka,kolorki plynnie przechodza miedzy soba.Opcji laczenia kolorkow mamy tutaj bardzo wiele.Mozemy wziac ta paletke na wyjazd i zrobic sobie kompletny makijaz oka zarowno dzienny jak i wieczorowy :)Cienie nigdy nie osypaly mi sie podczas aplikacji.W ciagu dnia nawet i bez bazy utrzymaja sie spokojnie az do zmycia makijazu.Duzy plus za tak niska cene i duze lusterko.Polecam wszystkim! Jestem absolutnie zachwycona ta paletka!

Używam tego produktu od: kilku mcy

Uwielbiam

Uważam, że te cienie są bardzo dobrej jakości. Nie ma problemów z blendowaniem ani nie osypują się.

Kolory śliczne i idealne na dzień i na wieczór.

Oczywiście cena co do jakości bardzo dobra :)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

bardzo fajna ale.....

bardzo fajna paleta, posiada cienie matowe i perlowe, maja swietna konsystencje, jakby kremowa, bardzo lubie ten matowbezowy jest bardzo fajny jako cien bazowy, dobrze ze jest to jeden z wiekszych w tej palecie, z koleji ten perlowey bardzo lubie stosowac jako rozswietlenie w kaciach oczu, nie do konca sa to moje kolory, moje oczy sa jakies takie, niewiem jak to wyrazic, raczej cieplejsze odcienie podkreslaja kolor mojej teczowki, ale paleta jest fajna, cienie sie ze soba dobrze lacza, nie znikaja przy blendowaniu, nie osypuja sie, sa bardzo trwale, sama paleta jest pieknie wykonana, gruby plastik w kolorach i ksztalcie czekolady, mozan sie skusic, polecam

Używam tego produktu od: połtora miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsza