Corine de Farme, Soin Yeux Lumiere, Zero Fatigue [Radiant and Anti-Tiredness Eye Care] (Krem pod oczy do wszystkich typów skóry)

Rozjaśnia okolice oczu i skutecznie niweluje oznaki zmęczenia dzięki niezwykle bogatej formule. Wzbogacony o aktywne składniki z dębu nie tylko zmniejsza widoczność cieni pod oczami, ale przede wszystkim zapobiega ich powstawaniu. Efekt ten potęguje krzem organiczny, który wzmacnia naczynia krwionośne i stymuluje mikrokrążenie.
Eksperci przy tworzeniu kremu wyselekcjonowali ekstrakty z naturalnych substancji, które mają za zadanie rozjaśniać okolice oczu oraz redukować zmarszczki wokół nich. Opatentowany kompleks ekstraktów z Liczi, Białej Herbaty, olejku z żurawiny i kwiatu Kamelii jest tajemnicą sukcesu najnowszego produktu Corine de Farme. Dodatkowo zastosowano w nim ekstrakt z borówki, znany ze świetnych właściwości tonizujących oraz redukujących opuchliznę.
Specjalny pędzelek umożliwia perfekcyjną aplikację produktu w okolicach oczu.

cienie były i są dalej

Pomysł z pędzelkiem bardzo mi się podoba, to super pomysł. Mizianie pędzelkiem pod oczami bardzo mi się podoba, krem przyjemnie chłodzi okolice pod oczami. Zapach jest miły, bardzo przyjemny. Krem jest trochę lejący, na skórze pozostawia lepki błyszczący się filtr. Niestety oprócz przyjemnego uczucia pod oczami nie redukuje cieni ani nie ujędrnia..

LUBIĘ

PLUSY:
+ wydajność (produkt jest naprawdę spory)
+ zapach (przepiękny i świeży, wyczuwalny nawet kilkanaście minut po aplikacji)
+ opakowanie (ślicznie się prezentuje, jest różowe, więc to co lubię)
+ działanie - mnie już po kilku dniach zaszła zmiana pod oczami. Okolica ta jest zdecydowania bardziej nawilżona i rozjaśniona, zniknęły cienie, które były moją zmorą, oczy przestały wyglądać na zmęczone
+ bardzo szybko się wchłania

MINUSY:
- zbyt wodnista konsystencja - zdecydowanie wolę bardziej kremowe i gęste kremy pod oczy

NEUTRALNE:
- pędzelek, który jest totalnie zbędny. Jest to bardziej gadżet niż coś, co pomaga nam w codziennej pielęgnacji. Nie używam go. Wyciskam po prostu produkt i wsmarowuję w skórę pod oczami za pomocą palców

MIERNY PRODUKT

Mam już na koncie "krem 2 w 1 przeciw zmarszczkom do twarzy i konturu oczu" tego producenta, który zresztą oceniłam stosunkowo wysoko. Czytając opis na opakowaniu tegoż kremu, miałam nadzieję, że okaże się równie dobry, jak poprzednik. Niestety nie miałam szczęścia...

ZALETY:
+ NAWILŻENIE:
efekt odczuwalny przez cały dzień,

+ WYDAJNOŚĆ:
mija 3-ci miesiąc od rozpoczęcia opakowania, a ja nie zużyłam nawet 1/4 zawartości,

+ IDEALNY POD MAKIJAŻ:
bezproblemowo można nań nałożyć podkład i korektor.

WADY:
- OPAKOWANIE:
pomysł z aplikatorem w postaci pędzelka jest kompletnie nieprzystający do rzeczywistości; krem wsiąka w pędzel zamiast rozprowadzać się na skórze,

- BRAK POPRAWY STANU SKÓRY POD OCZAMI:
mam tu na myśli jakąkolwiek poprawę, stąd moje przekonanie, że szkoda wydawać nań pieniądze,

- DOSTĘPNOŚĆ,

- CENA:
znacznie wyższa, niż wypadałoby przy tak znikomych efektach działania.

REASUMUJĄC:
Odradzam zakup. Zapłaciłam zań 29,99 zł, a w zamian nie zyskałam nic, jeśli nie liczyć poirytowania w trakcie aplikacji. Pierwszy z brzegu krem pod oczy Flos-Lek czy Ziaja zapewniłby mi pełnowymiarowy efekt nawilżenia bez zbędnych kosztów. I tyle w temacie.

Beznadziejny

Kto wymyślił ten pędzelek? Na gorszy pomysł nikt nie mógł wpaść! Największy minus tego kremu. Pędzelek po kilku dniach odcięłam.
Opakowanie miękkie, dużo tego kremu, za dużo jak dla mnie.
Ładny zapach, konsystencja rzadka i lejąca. Dobrze się wchłaniał. Niestety nic nie robił dobrego.
Nie polecam - beznadziejne opakowanie i brak działania.