Kolastyna, Iluminacja, Rozświetlająco - przeciwzmarszczkowy krem na dzień SPF 15

Krem rozświetlająco-przeciwzmarszczkowy na dzień z filtrami na poziomie SPF15 rozpromieni skórę i uwydatni jej piękno. Cell Recharge, oparte na ekstrakcie z roślinnych komórek macierzystych, pobudza mechanizmy obronne skóry i aktywność przeciwzmarszczkową poprzez zmniejszanie poziomu toksyn, zwiększanie żywotności komórek, podtrzymywanie niezakłóconego procesu odnowy.
Ponadto wspomaga zmniejszanie nadreaktywności skóry oraz wygładzanie niedoskonałości, by cera miała jednolity koloryt i promienny wygląd.
Collasteen Complex, unikalny kompleks charakterystyczny tylko dla kosmetyków Kolastyny, dostarcza skórze:
- protein pochodzących z kolagenu morskiego dla optymalnego nawilżenia naskórka i wzmocnienia ochronnego płaszcza hydrolipidowego,
- aminokwasów pochodzących z elastyny morskiej, które stanowią budulec włókien elastynowych, wpływając na poprawę jędrności i elastyczności skóry,
- energii pochodzącej z glikogenu morskiego, która stymuluje proces komórkowej regeneracji.
Kompleks filtrów UV chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym.

w miarę dobry :)

Krem jest ładnie zapakowany i jest w bardzo stylowym słoiczku. Posiada lekką konsystencje. Skóra po użyciu troszkę się świeci ale w miarę upływu czasu wchłania się i stapia ze skórą. Ten efekt rozświetlenia spowodowany jest poprzez dodanie do kremu dużej ilości drobinek rozświetlających taki trochę sztuczny efekt po zmyciu skóra wraca do poprzedniego stanu ...;p ogółem może być :) Plusem jest też filtr przeciwsłoneczny spf 15 zawsze coś:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Poza ładnie nazwaną ILUMINACJĄ, nie widziałam żadnych spektakularnych efektów.

Kupiłam kosmetyk latem. Szukałam czegoś, co nie byłoby podkładem, nie byłoby też typowym kremem BB. Miało lekko rozświetlać ( latem zazwyczaj opaloną) skórę. Nazwa bardzo ciekawa - iluminacja. Opakowanie ( a jestem estetką i często zwracam na to uwagę) także bardzo sympatyczne, proste, szklane. Ale chyba za dużo oczekiwałam od kremu za 15 zł.
Nawilżające działanie -raczej znikome, przeciwzmarszczkowe chyba tym bardziej- niezauważalne. Sama konsystencja kremu dosyć przyjemna, szybko się rozsmarowuje, wchłaniał się średnio, raczej zostawiał lekko tłustawy film. Nie przeszkadzało mi to przy mojej nadmiernie suchej skórze, dopóki w czasie dnia przypadkiem nie zatarłam sobie tym kremem oka :( Łzawiło niemiłosiernie. Efekt iluminacji, muszę przyznać, mały bo mały, ale rzeczywiście był. I był widoczny na mojej jasnej cerze. Skóra, jakby wyglądała bardziej zdrowo ale też się do tego bardziej błyszczała, więc nakładając na niego puder, jego działanie i tak pozostałoby zakryte.
Zapach ( długo odczuwalny) jak dla mnie bardzo przyjemny, pudrowo kremowy.
Jednak poza rozświetlaniem, nie widziałam żadnych innych efektów.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml