Wellness & Beauty, Duschol Mandelol & Bambus-Extract (Olejek pod przysznic `Olej migdałowy i bambus`)

Poczuj się niezwykle lekko i beztrosko dzięki specjalnej mieszance oleju migdałowego i wartościowego ekstraktu z bambusa. Dzięki wysokiej 70% zawartości olejów naturalnych i dodatkowi cennej witaminy E i pantenolu olejek oczyszcza i pielęgnuje skórę oraz chroni ją przed wysuszeniem. Skóra staje się wyczuwalnie miękka i gładka. Olejek nadaje się do codziennej kąpieli pod prysznicem.

Zużyłam wiele jego opakowań. Zawsze do niego wracam.

Kiedyś już wspominałam, że olejki pod prysznic to stały element mojego kąpielowo-prysznicowego składu. I tak jak zawsze mam jakiś olejek pod prysznic na ratunek, jeśli moja skóra jest nadmierne przesuszona, tak często tym olejkiem, który jest obecny w mojej łazience jest właśnie ten, z Wellness & Beauty.

Zużyłam już jego niezliczoną ilość opakowań, zawsze do niego wracam, bo wszystko mi w nim pasuje ;)

Odpowiedni zapach i konsystencja.
Pachnie przyjemnie, jak dla mnie slodkimi migdałami. Jest dość gęsty ( o wiele bardziej niż Isana) i nie mam z nim przygód typy przelewanie się przez palce lub spływanie z gąbki.

Cena też przystępna ( wydaje mi się, że kiedyś był tańszy, choć mogę się mylić). Uważam, że to olejek wart tych wydanych złotówek ;)

Moim zdaniem jest wydajny, choć nie jestem osobą wylewająca na siebie pół butelki produktu pod prysznic:)

Po użyciu skóra jest oczyszczona, a przy tym bardzo gładka i przyjemnie miękka! Zapach olejku dość długo się utrzymuje. Dodatkowo mam wrażenie dobrego jej nawilżenia, więc często gesto po użyciu tego olejku odpuszczam sobie aplikację balsamu, bo go po prostu nie potrzebuję :)

A teraz uwaga....
Choć głównym przeznaczeniem olejku jest prysznic, ale u mnie sprawdza się też jako olejek do demakijażu ! Świetnie rozpuszcza makijaż ( nawet te bardziej kryjące podkłady), nadaje bardzo dobry poślizg do przemasowania twarzy. Potem bez problemu się go spłukuje.

Mam cerę mieszaną z tendencją do wzmożonego przetłuszczania, po tym wszystkim oczywiście myję jeszcze twarz żelem oczyszczającym.

Odkąd stosuje tę metodę demakijażu ( i ten olejek też) zauważyłam znaczna poprawę stanu skóry, wygląda na o wiele bardziej odżywioną, jest nawilżona,a zdrowy koloryt. Dodam, że to efekty po kilku dobrych latach używania.

Czy sprawdziłby się tak u innych, w innych przypadkach ? Nie wiem ;)

Nie stosuję go pod prysznic, ale do mycia gąbeczek i się sprawdza

Czy są tu osoby, które uwielbiają myć gąbeczki olejkiem z Isany, ale jego zapach jest dla was totalnym nieporozumieniem? U mnie tak właśnie jest, dlatego starałam się znaleźć zamiennik, który będzie tak samo dobrze domywał gąbki do podkładu, ale przy tym miał ładny zapach. Oto on!
Olejek pod prysznic - olejek migdałowy i bambus od marki Wellness & Beauty. Jest dostępny w każdym Rossmannie i kosztuje ok 13 zł. Tak, trochę więcej niż Isana, ale często jest w promocji nawet za 6zł.
Nie stosuję go pod prysznic. U mnie ma inne zastosowanie. Przede wszystkim bardzo łatwo domywa się nim gąbeczki. Nie trzeba dużo produktu żeby zaczął się pienić i żeby usunąć wszelkie zanieczyszczenia z gąbki do podkładu. Radzi sobie naprawdę świetnie i jeśli chodzi o działanie to jest to złoto. Mamy tu dużo łagodniejszy zapach. Lekko słodki, migdałowy, ale bardzo delikatnie. Myślę, że jest na tyle lekki i uniwersalny, że każdemu przypadnie do gustu. Dodatkowo ma bardzo fajne zamknięcie, które trzeba nacisnąć, by wyłonił się taki dziubek. To bardzo przydane, gdy podczas mycia beauty blendera mamy tylko jedną wolną rękę.
Cieszę się, że udało mi się znaleźć olejek, którym skutecznie pozbędę się brudu z gąbek do makijażu, a przy tym ma ładny zapach i nie jest drogi. Naprawdę do tego celu mogę go polecić

Bardzo fajny olejek pod prysznic

Opakowania wellness & beauty urzekają swoją piękną szatą graficzną opakowań. Olejek jest ekonomiczny, w promocji w rossmannie można kupić go za ok. 6zł. Wystarcza na bardzo długi czas. Ma bardzo lejącą konsystencję. Po zetknięciu z wodą zamienia się w kremową konsystencję. Pięknie pachnie i otula nasze ciało. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze ani pod prysznicem.

Jest Ok.

Olejek ma dość wodnistą konsystencję. Kosmetyk nie jest zbyt wydajny. Używałam go do mycia gąbek i pędzli gdyż jak chciałam zakupić olejek od Isana to niestety go nie było i wzięłam ten na przetestowanie. Zapach bardzo przypomina mi ten z Isany. Producent mógłby troszkę jeszcze nad tym popracować :)
Olejek Wellness&Beauty jest troszkę droższym zamiennikiem olejku z Isany.
Dobrze domywał gąbki ale myślę że wolę ten z Isany tańszy a działanie praktycznie takie same.

Bardzo fajny olejek

Bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia ze skóry. Jest delikatny dla skóry, nie podrażnia i nie wywołuje alergii. Delikatnie pielęgnuje i natłuszcza, co zapobiega utracie nawilżenia. Ma ładny zapach bambusa z nutą słodkiego migdału. Produkt jest wydajny i nie drogi, w dodatku ogólnodostępny. Ma fajnie opakowanie, które świetnie się otwiera i zamyka.

fajny, ale nie ideał

Kupiłam ten olejek ponieważ nigdzie nie mogę już dostać mojego ulubionego Balneum :-( Kupiłam w Rossmannie na promocji za ok 5-6 zł ( więc można było zaryzykować). Produkt ma fajny, nienachalny zapach. Jest bardzo wydajny, ale niestety nie udaje mi się go wylać na dłoń bez brudzenia butelki. Trzeba też uważać pod prysznicem gdy nie posiada się maty antypoślizgowej :-D. Ja lubię go używać w kąpieli- tworzy wtedy taką mleczną kąpiel :-D
Pewnie jeszcze do niego wrócę, ponieważ jest fajnym produktem (i w dobrej cenie)

Nie trzeba, ale można.

Olejek nie porwał mnie, ale też nie odrzucił całkowicie.
Zaczynając od plusów, ma ładne, proste ale estetyczne opakowanie z wygodnym zamknięciem. Podobał mi się zapach olejku, dość nietypowy, pewnie nie będzie się wszystkim podobał. Nie jest słodki, raczej dominuje w nim gorzkawa nuta migdała. Mi osobiście zapach kąpiel uprzyjemniał. Olejek spełnia podstawową rolę kosmetyku myjącego, tzn. prawidłowo oczyszcza skórę. Używałam go też do mycia twarzy, i też mi na niej krzywdy nie zrobił, nie zapchał ani nie wysypał. Myłam też pędzle i gąbkę do makijażu, i również dobrze usuwał resztki makijażu bez niszczenia ich.
Mój największy problem z nim jest taki, że nie zostawia żadnego trwałego efektu. Nawet zapach, o którym mówiłam, zupełnie nie pozostaje na skórze. Od olejku do kąpania oczekuję jednak jakiegoś natłuszczenia i zostawienia na skórze warstwy ochronnej, tutaj nie miałam żadnego poczucia nawilżenia. Nie powiem, że skóra była jakaś szczególnie wysuszona, ale jednak bez balsamu do ciała czułabym niedosyt. Myślę, że szczególnie osoby z suchą skórą byłyby zawiedzione.
Jest to dla mnie produkt, który ze względu na cenę i dostępność warto wypróbować, albo można wziąć z braku laku kiedy nie mamy możliwości kupienia innych sprawdzonych olejków, ale dla mnie jednak trochę za mało robi dla mojej skóry, żeby być do niego w 100% przekonana.

Dopieszczona

Olejek jest w pewnym sensie ekskluzywny. Piękny zapach, miła konsystencja, wygodna butelka,
Kąpiel tym olejkiem to sama przyjemność. Jest on odpowiedni dla wszystkich rodzajów skór :) wg mnie sprawia wrażenie nawilzajacego i odzywczego. Uwielbiam za ten efekt, za przyjemność jaką daje i dodatkową aromaterapie... Zapach mimo iż nie jest moim ulubionym jest bardzo przyjemny i prawdziwy.
Z wydajnością mam problem. Zużywa się szybko, ale może to wina mojego "napalenia" :)

Trochę plusów, trochę minusów

Lubię olejki pod prysznic, ale ten jest średni. Po pierwsze zapach. Gdyby byłby neutralny, nijaki, mogłabym to jeszcze przeżyć, ale jest on po prostu nieładny. Pachnie czymś brzydkim, a podczas gorącego prysznicu lubię aromatyczny, przyjemny zapach. Opakowanie jest ładne, ale niepraktyczne, ponieważ, mimo, że butelka jest zamknięta, a postawiona poziomo, to olejek się ulewa. Jeśli chodzi o konsystencje, to tu nie ma problemów, bo jest gęsty, a z dodatkiem wody, łatwo się rozsmarowuje i zmywa, jest dość wydajny.

Ulubiony olejek pod prysznic

Zdecydowanie mój ulubiony olejek pod prysznic o delikatnie migdałowym zapachu, zostawia po użyciu nawilżoną skórę, jego używanie to sama przyjemność :)

Nie nie nie

Od czego tu zacząć....
Olejek posiada wygodną butelkę, otwarcie i cenę. Na tym kończą się plusy.
Całkowitą dyskwalifikacją jest jego zapach - bardzo nieprzyjemny. Mimo, że pod prysznicem trzymałam go na skórze przez kilka minut jakoś specjalnie jej nie nawilżył/natłuścił - obowiązkowe było użycie balsamu/masła czy jakiegokolwiek innego smarowidła.

Jest ok

Ma fajny skład, jednak słabo się pieni więc jest mało wydajny. Zapach też nieciekawy. Dobrze myje, nie podrażnia, nie wysusza. Nie pozostawia jednak skóry nawilżonej. Powiedziałabym, że produkt ok ale za taką cenę można by się spodziewać czegoś lepszego.