Body Farm, Body Milk Dark Chocolate (Mleczko do ciała `Ciemna czekolada`)

Body Farm, Body Milk Dark Chocolate (Mleczko do ciała `Ciemna czekolada`)

Mleczko do ciała o słodkim zapachu natychmiast poprawia samopoczucie. Połączenie aloesu i jojoba sprawia, że skóra staje się jędrna i nawilżona. Aktywny ekstrakt z aloesu bogaty w witaminy B, C, E, wraz z przeciwutleniaczami, zapewniają ulgę suchej i popękanej skórze pozostawiając ją aksamitnie miękką i gładką.

Skóra
z pompką, w butelce
lotion
100 – 250ml

Czekoladka

Body Farm to Grecka marka mająca w swojej ofercie w 97% naturalne kosmetyki. Mleczko do ciała o zapachu gorzkiej czekolady urzekło mnie przede wszystkim intensywnym ''apetycznym'' zapachem. Mleczko delikatnie nawilża skórę i pozostawia na niej przyjemny aromat gorzkiej czekolady.
Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
Opakowanie jest bardzo ekonomiczne, 250ml pojemnik wystarcza na prawdę długi czas. Forma dozownika jest bardzo wygodna, pompka ułatwia dozowanie produktu.

Apetycznie :)

Przechadzając się między półkami w Douglasie natrafiłam na ten balsam ,a że lubie testować nowe marki skusiłam się i jeszcze te opakowanie mnie zachęciło. Mleczko całkiem fajnie się spisuje ma ciekawy zapach czekolady nie jest chemiczny , a właśnie lekki i subtelny, spiszę się zarówno jak na zime oraz na lato. Opakowanie z pompką co mi odpowiada , dodatkowo jest zabezpieczone (aby wydobyć produkt trzeba przekręcić zakrętke) co pozwala go na spakowanie do walizki i nie trzeba się bać , że produkt się wyleje. Opakowanie zdobi naklejka która przedstawia tabliczke czekolady mi się bardzo podoba. Skład dobry nie jest nafaszerowany chemią, mleczko nei zawiera mineralnych olejów slikonów, parabenów. Jeżeli chodzi o mleczko nawilża ale wiadomo nie tak mocno jak balsam, nie mam mocno przesuszonej skóry ale wydaje mi się że nie sprawdzi się ten produkt o osób,które mają duży problem z suchą skórą. Warto przetestować. Cena 35 złote ale nie uważam że jest to duża kwota.Czy produkt jest wydajny tego jeszcze nie wiem uzywam go przez miesiąc 2 razy w tygodniu i zużyłam 30%. Wystarczy dwa razy zdozować na kazda czesc ciała. Na pewno się skusze na inne produkty tej firmy.
Odejmuje pół gwiazdki za ulotność zapachu utrzymuje się około godziny a drugie pół za średnie nawilżenie i jeszcze jedno balsam szybko się wchłania oraz nie ma problemów z rozproawdzeniem

Ilość zużytych opakowań: około 30% opakowania