I Heart Revolution, Summer of Love, Triple Baked Bronzer (Brązer do twarzy)

I Heart Revolution, Summer of Love, Triple Baked Bronzer (Brązer do twarzy)

Bronzer zamknięty w pudełku w kształcie serca. Podkreśla kości policzkowe i konturuje owal twarzy. Efekt naturalnej, zdrowej opalenizny.

prasowane
Efekt
matowe, rozświetlające

Generalnie nie jestem wymagająca jeśli chodzi o bronzery - ma po prostu delikatnie uwydatniać kości policzkowe. Ten bronzer nie jest matowy, raczej ma delikatną poświatę co mi w ogóle nie przeszkadza, ponadto jest trwały i mega wydajny. Dodatkowo opakowanie także przykuwa uwagę. Na pewno warto wypróbować.

Świetny jako cień do powiek i róż :)

Kupiłam go 3 miesiące temu na promocji, skuszona kolorem i opakowaniem.
Nie używam go jako bronzera, nie mam takiej potrzeby więc w tym zakresie się nie wypowiem. Delikatnie muśnięte nim kości policzkowe wyglądają bardzo naturalnie, 2,3 warstwy na powiecie dość oryginalnie (zarówno przy ciemnych i jasnych oczach), zmieszany ze szminką dodaje jej ładnego nietypowego połysku. Kolor jest świetlisty, trwały i bardzo wydajny, mam wrażenie, że nigdy się nie skończy :) EDIT 17.06.22 Ja go nadal mam! I nadal działa jak należy :D gdyby mój syn nie pierdyknąłby nim o ścianę,to nawet byłby w całości. Opakowanie oczywiście już zmarnowane. Także,polecam,wydajny produkt.

Świetna pigmentacja ,pomieszanie bronzera z rozswietlaczem :) opakowanie w kształcie serca przykuwa wzrok odrazu. Bardzo wydajny, nie wiem czy zużyje go w ciagu najbliższych lat :) Zdjęcia nie oddają w pełni intensywnej pigmentacji. W miarę trwały :)

Ulubiony

Dwa pierwsze kolory są super trzeci jak dla mnie zbyt ciepły i czasem może wydawać się wręcz pomarańczowy. W połączeniu są ładne, delikatne, super wyglądają i dosyć długo się utrzymują. Cena jest bardzo dobra, opakowanie też fajne, mój ulubieniec!

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Cudo!

Jestem wielbicielką MuR ale wiem, że firma ta wypuściła chyba tyle samo bubli co kosmetyków genialnych. Bronzer ten zdecydowanie zalicza się do hitów!

+piękne opakowanie w kształcie serca, z grubego kartonu a więc wytrzymałe i odporne na upadki ;)
+ogromna pojemność i bardzo wydajne-jest chyba nie do skończenia
+tanie, ogólnie dostępne
+nie zapycha, nie uczula
+trwałe na twarzy, nie znika w ciągu dnia, nie blednie
+daje naprawdę super efekt: to coś pomiędzy bronzerem i rozświetlaczem. Bez dużych drobinek a na zasadzie tafli koloru, pryzmy. Lekko bronzuje (to taki typ słonecznej, świetlistej opalenizny) pięknie rozprasza światło.
Kupiłam późną jesienią ale będzie super wyglądać w lecie na lekko opalonej skórze jako raczej minimalistyczny element makijażu.

Must have!

Genialne

Po pierwszej próbie produkt wydawał mi się troszkę zbyt naturalny,kiedy naniosłam go na skórę i choć w opakowaniu wygląda na dość ciemny,to po nałożeniu tryska subtelnością,która zdecydowanie mi przypadła do gustu,przy mojej jasnej cerze,wygląda wręcz idealnie,oczywiście produkt można sobie stopniować i przy kilku warstwach również sprawdzi się na opalonej cerze.Bronzer nie nada się do konturowania twarzy,ponieważ w swej strukturze posiada rozświetlające,delikatne drobinki.Używam go najczęściej do podkreślenia kości policzkowych oraz do rozświetlenia twarzy.Bronzer ma dość twardą strukturę i najlepiej jest mi go nabierać gąbeczką ale,co najważniejsze nie osypuje się.Chciałam również napisać o jego genialnej wydajności,mam wrażenie,że on nigdy mi się nie skończy,wystarczy na kilka kolejnych lat,dosłownie.

Produkt marzenie

Produkt jest świetny, dlaczego?
- Wydajny
- Piękny odcień, który długo utrzymuje się na ciele i twarzy
- Cudne opakowanie

Podczas mojego ślubu produkt towarzyszył mi cały czas, pięknie odbijał światło na zdjęciach i na filmie, cudnie komponował się z białą suknią. Polecam!

Super!

Bronzer idealny na wszystkie większe wyjścia. Ładnie podkreśla policzki, drobinki pięknie wyglądają w świetle. Jak najbardziej trwały, często używam go także na co dzień. W ciągu dnia nie wymaga poprawek. Cena jest także super. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się 10g. Jeden z moich ulubionych bronzerów.
Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetny produkt

Jak najbardziej jest to bronzer. Owszem, ma drobinki, w związku z czym nie ma sensu używać rozświetlacza, ale do jasnej karnacji pasuje i da się nim konturować. Ma świetny ciepły odcień.

Plusy:
+ świetnie się rozprowadza
+ nadaje blasku
+ ładnie konturuje
+ cudne opakowanie
+ niezwykle wydajny
+ niska cena

Minusów brak

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Złoto na lato

Piękne iskrzące złoto :) Nie jest to bronzer, bardziej złoty rozświetlacz, który marzyło mi się mieć. Idealny na lato, na opaloną twarz, na szczyty kości. Jako dodatek super, natomiast nie jest niezbędny :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mocno pomarańczowy

Ten produkt jest dość mocno pomarańczowy, dobrze wygląda moim zdaniem tylko na ciemnej karnacji lub mocno opalonej skórze.

Ma sporo drobinek, więc bronzer to chyba nie do końca dobre określenie na niego.

Jak się nałoży ten produkt to sam w sobie tak się świeci, że aż choinka. Nie ma sensu dokładać rozświetlacza czy różu bo wyjdzie KLAUN.

Ogólnie plusy:
-mocno napigmentowany
-trwały
-ładne opakowanie
-duża ilość produktu
-atrakcyjna cena

Minusy:
-można sobie plamy zrobić
-duże i mocno świecące drobinki
-pomarańczowy i bardzo ciepły odcień
-bardziej nadaje się jako cień do powiek niż bronzer do konturowania twarzy

Używam tego produktu od: 1 miesiąca