Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 1 (Paleta 12 cieni do powiek)

Makeup Revolution, Redemption Palette Iconic 1 (Paleta 12 cieni do powiek)

Paleta Palette Iconic 1 zawiera 12 cieni, które zostały utrzymane w kolorystyce naturalnych brązów i beżów oraz szarości. Paleta zawiera odcienie perłowe, matowe, błyszczące. Są to cienie o bardzo mocnej pigmentacji i intensywnych kolorach. Każdy kolor może być używany samodzielnie, ale także są łatwe w łączeniu się ze sobą i blendowaniu.

paletki cieni
Efekt
matowe, perłowe
prasowane

Ladne kolory :)

Jest to moja pierwsza bardziej profesjonalna paleta cieni wiec nie mam porownania za bardzo :p Kolorystyka jak dla mnie idealna, udaje mi sie zrobic makijaze bardzo pasujące do mojego oka. Z trwaloscia faktycznie nie ma szału, ale kilka godzin spokojnie wytrzymuja. Nie osypuja sie jakos bardzo, sa tanie i raczej latwo dostępne. Nie wiem czy kupie ponownie bo jest bardzo wydajna, a chciałabym tez sprobowac jakiejs innej paletki ;)

Moja pierwsza paleta

Iconic 1 był moją pierwszą w życiu paletą, to na niej uczyłam się podstaw makijażu. Kolorystyka podstawowa, ale da się wyczarować dzienne i wieczorne makijaże. Pigmentacja nie najgorsza, cena całkiem okej.

świetna na początek

To była jedna z moich peirwszych prawdziwych paletek do makijaż i wtym celu sprawdza się doskonale, ale nie tylko w tym. Będzie idealna do tworzenia makijaży dziennych również przez bardziej wprawioną rękę. Paletkę można w tej chwil dorwać już za kilkanaście złotych, jest zdecydowanie warta wypróbowania. Jakość cieni jest dobra, pigmentacja ok - można budować kolor, poza tym odcienie są bardzo fajne dobrane - cześć kolorów jest chłodna. Może się osypywać.

Zależy od potrzeb

Opakowanie jest poręczne, załączona pacynka również. Cienie mają dobre nasycenie oraz są wydajne. Nadają się na krótkie wyjścia, ponieważ są mało wytrzymałe, zbierają się na załamaniu powieki.

Fajna paletka

Ta paletka jest moja pierwsza zaczynając przygodę z makijażem. Bardzo ją lubię cienie dobrze napigmentowane bez żadnych problemów się blenduja nie robi plam jak dla osób zaczynających bardzo polecam. Najbardziej podobają mi się brązy chociaż brakuje mi jeszcze jakiegoś bardzo ciemnego ale bez tego też można zrobić ładny delikatny bądź mocniejszy makeup. Cienie trochę się osypują ale mi to osobiście nie przeszkadza jak za tak cenę super. Nie zauważyłam również by w ciągu dnia cienie na powiece zanikały czy coś podobnego.

Bardzo dobra

Kupiłam ta paletkę po przeczytaniu opinii na wizażu. To był bardzo dobry zakup! Za cenę 14 zl (udało mi sie ja dostać na promocji) dostałam piękne cienie, dobrze napigmentowane i utrzymujące się zaskakująco długo na powiekach! Opakowanie jest plastikowe bez lusterka, natomiast mi to osobiście nie przeszkadza. Nie podróżuje zbyt wiele z paletą, głównie leży na półce więc nie jest to dla mnie minus. Natomiast opakowanie może być problematyczne dla osób które chcą podróżować z paletą, bo niestety mam wrażenie, że może tego nie wytrzymać (plastik nie wydaje się być trwały). Po nałożeniu na bazę utrzymują się cały dzień w niezmienionym kolorze i fakturze. Delikatnie pylą przy nakładaniu na powiekę.

Moje kolory!

Jako, że jestem fanką naturalnych, ziemistych kolorów - brązów, szarości i beżów widząc w Hebe paletkę Iconic 1 postanowiłam ją kupić! Nie żałuję tego zakupu! Cienie są dobrane idealnie, kolory przepięknie i idealnie pasują do wykonania makijażu dziennego jak i wieczorowego. Paletka zawiera odcienie perłowe, matowe, błyszczące, które bardzo mi odpowiadają. Pigmentacja jest dobra, a cienie nałożone na mokro nie osypują się, nie rolują i bardzo długo trzymają się na powiece. Ogólnie cienie bardzo dobrze się ze sobą łączą i blendują. Warto dodać, że plastikowa kasetka, w której znajdują się cienie, jest wykonana bardzo solidnie. Paletka na każdą kieszeń – cena nie jest wygórowana, a i często można zakupić ją na promocji. Jestem zachwycona!

Icon not possible

Paletka niby ma wszystko, lecz zdecydowanie na zbyt krótko.. Można się na niej śmiało uczyć technik makijażu, lecz na dłuższe wyjścia jakość i trwałość nie jest najwyższa. Kolorystka paletki wypada klasycznie, brązy, szarości i czerń, od matowych, przez perłowe po brokaty, co umożliwia wiele różnych kombinacji. Co do rozprowadzania, jest to proste, bezproblemowe, zarówno pędzlem jak i przy pomocy innych akcesoriów.

Dobra paletka w niskiej cenie

Paletka jest tańszą kopią palety od Urban Decay, i uważam że jest całkiem udanym, jej tańszym zamiennikiem.
Cienie mają bardzo ładną gamę kolorów, która jest bardzo klasyczna i uniwersalna. Znajdziemy tu za równo cienie matowe jak i perłowe.
Paleta umożliwia stworzenie makijażu dziennego oraz wieczorowego.

Jest dobrze napigmentowana, troszkę gorzej z jej trwałością, która mogłaby być nieco dłuższa.
Cienie całkiem nieźle pracują z pędzlami, fajnie rozprowadzają się na powiece i blendują.
Dobra paleta w niskiej cenie.

Jakość i niska cena

Korzystam do tej pory z paletki Iconic 1. Cienie są dobrze napigmentowane, utrzymują się całkiem dobrze, bardzo ładne kolory. Trochę jednostajne kolory w różnych paletkach. Cena jest niska, a bez problemu można wykonać bardzo ładny makijaż.

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny

Kupiłam paletkę bo miała skomponowane wszystkie kolory jakie uwielbiam w jednym zestawie. W dodatku cena( ok. 14zl) tez przemawiały za nią. Cienie utrzymują się przez większość dnia. Dobra jakość za tak niska cenę.

Nie

Kolory ładne jest ich dużo i cena niewielka, ale jeśli chodzi o ich jakość to niestety pozostawia wiele do życzenia. Nie jestem początkująca, ale i tym bardziej dla początkujących kolory muszą się dać blendować , a przede wszystkim" zostawać" na skórze. Niestety tu jeśli chodzi o cienie perłowe czy połyskujące jest ok natomiast maty są krótko rzecz mówiąc do bani. Jeśli nie zostaje mi na dłoni cień po pociągnięciu pędzla czy palca to jak może zostać na powiece..? Nie kupię, odradzam bo można się zniechęcić. Po co kupować paletę z tyloma kolorami kiedy używać możesz tylko paru?