Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa maska regenerująca z kwasem hialuronowym

Maseczka zawiera esencję z liści zielonej oliwki oraz kwas hialuronowy. Skutecznie wygładza i odnawia naskórek. Dodaje skórze blasku i energii. Działa kojąco na podrażnienia. Liście zielonej oliwki - zawierają oleuropeinę - naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody. Dermobaza oliwkowo-regenerująca - zapewnia skórze równowagę wodno-lipidową. Zmiękcza, wygładza, uelastycznia i łagodzi. Kwas hialuronowy i witaminy młodości - skutecznie nawilżają i wygładzają skórę. Redukują zmęczenie skóry powstałe w ciągu dnia.

w saszetce
nawilżające, regenerujące, wygładzające, przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, rozświetlające
klasyczne
normalna, sucha, wrażliwa

dobra

Wypróbowana biała. Rozprowadza się dobrze, ze zmyciem też nie ma żadnych problemów. Dla cery bez problemów trafiona. Delikatnie koi, wygładza, nawilża, daje miłą w dotyku skórę.
Nie jest to jakieś wielkie wow, ale polecam ;)

Używam tego produktu od: +/- miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Tak!

Bardzo przyjemna maseczka.
Co prawda poszłam do apteki z zamiarem kupna maski Himalaya ale była tylko ta.
Miłe zaskoczenie,maska fajnie się rozprowadza,dość szybko zasycha,łatwo się zmywa.
Skóra po masce jest miękka,odświeżona,oczyszczona.
Wg producenta można używać codziennie.
Próbka wystarcza spokojnie na dwa użycia.
Na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

bardzo dobra

Po raz kolejny maseczka z Ziaji mnie nie zawiodła.
Testowałam wersję zieloną i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Maseczka bardzo przyjemnie pachnie, dobrze nawilża, odświeża i wygładza. Jedno opakowanie starczy na 2-3 użyć.
Lubiłam nałożyć ją przej jakimś ważnym wyjściem, imprezą, albo wtedy, kiedy wiedziałam, że cały dzień spędzę poza domem, a nie chciałam, żeby dopadło mnie uczucie suchości na twarzy, co jest mało komfortowe.

Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Bardzo fajna dla suchej skóry

Zieloną maseczkę stosuję po peelingu enzymatycznym.
Jak dla mnie:
+ świetnie nawilża
+ zostawia miękką skórę
+ bardzo przyjemny zapach
+ uczucie komfortu
+ starcza na +/- 3 użycia

Jeden malutki minus:
- opakowanie mogłoby być w pełnowymiarowej buteleczce z pompką

Używam tego produktu od: listopad
Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

taki średniak

Ta maseczka naprawdę niewiele robi. Trochę nawilża, ale można to nawilżenie porównać do dobrego kremu.

Więc sama nie wiem.... Ładnie pachnie, fajna konsystencja.

Myślę, że w wypadku jakiejś bardzo suchej lub wymagającej skóry się nie sprawdzi.

Ilość zużytych opakowań: 4 maseczki

lepi się!

Jedno opakowanie wystarcza na 3 użycia. Dobrze nawilża, nie zapycha, nie podraznia, nie uczula. W moim przypadku jednak ma niewybaczalna wadę, niemiłosiernie lepiej się i nie do końca wchłania. Pięknie pachnie co sprawia, że być może kupie ja ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

dobra

To bardzo fajna maseczka. Moja skóra nie jest specjalnie wymagająca ale czasami potrzebuje czegoś ekstra. Maseczka okazała się bardzo dobra. Fajnie nawilża i ładnie pachnie. Jest tania i wydajna - ja użyłam jedną saszetkę trzykrotnie. Nie uczuliła mnie i nie sprawiła, że dostałam wysypu pryszczy. Niestety podobno jest to jakaś limitowana seria jubileuszowa i ostatnio nie było jej w Rossmanie. A szkoda bo to dobry produkt...

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym miesiącu

hm..

Testowałam maseczkę do cery suchej. Tak na prawdę nie jestem z niej zadowolona, działa bardziej jak krem na noc niż maseczka, od której wymagam głębokiego nawilżenia, a nie tylko uczucia gładkiej skóry. Lubię firmę ziaja, a to jest moja pierwsza maseczka, jednak zawiodłam się.
A teraz przejdźmy do konkretów:
+miły zapach
+cena
+małe opakowanie (nie lubie maseczek w tubkach)
+pozostawia uczucie gładkiej, jakby lekko napiętej skóry
+opakowanie starcza na 3-4 razy

-zbyt szybko się wchłania
-działa bardziej jak krem na noc

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Jestem na TAK!

Niesamowite maseczki firmy Ziaja zdziałają cuda!
Byłam w ogromnym szoku kiedy użyłam maseczki do cery mieszanej i tłustej. Niesamowiście zbiera sebum z twarzy. Nie zdarzyło się aby jaka kolwiek inna maseczka którą testowałam miała takie działanie!

+ cena
+ spełnia swoją rolę
+ ładnie pachnie

- minusów nie ma! :)

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 * 7ml

Tak! Tak!

Lubię wszelkie oliwkowe kosmetyki, nie wiem dlaczego, ale święcie wierzę w dobroczynne działanie oliwki na skórę. Tę maseczkę wypatrzyłam w Rossmanie, jestem z niej bardzo zadowolona i na pewno będę do niej chętnie wracać.
Maseczka ma średniogęstą konsystencję, biały kolorek i ładny, ziołowy lekko słodkawy zapach. Rozprowadza się dobrze, nie ścieka z twarzy, nie podrażnia a wydaje mi się, że wręcz koi podrażnienia i czuję jak skóra pod nia odpoczywa. Dobrze działa- po jej użyciu zdecydowanie widać wygładzenie twarzy, ujędrnienie i nawilżenie. Cera stała się rozjaśniona i bardziej miękka, jakby lekko rozprasowana. Plus za wydajność- saszetka starczyła na 2 razy.
Mnie odpowiada, polecam innym:)

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka ( starczyła na 2x)

bardzo fajna :)

Uważam całą serie oliwkową za bardzo udaną :) Maseczka działa cudowanie na noc nałożona cienką warstwą na skórę. Łagodzi podrażnienia odżywia. Nie spotkałam się z tak dobrą maska innej firmy.
Jedno opakowanie starcza spokojnie na 3 użycia.
Aż żałuję, że to edycja limitowana.
Już zrobiłam zapas :)

Używam tego produktu od: miesiąca ?
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Polubiłyśmy się :)

Mam cerę suchą,może nie wrażliwą, ale na pewno pernamentnie suchą.
Maseczkę kupiłam w sklepie firmowym ziaji, była to nowość, w promocji, ładne opakowanie :) Zabrałam ją do domu.

Używam na całą noc, staram się nakłądać grubą warstwę(skóra chłonie jak gąbka) i zmywam dopiero rano. Cera trochę bardziej nawilżona, koi podrażnienia, nos świeci się jak żarówka :D

Jedna z niewielu maseczek, które na mojej twarzy coś robią, przy czym ładnie pachnie, ma fajną konsystencję i jest bardzo tania :)
Muszę wybrać się raz jeszcze i zrobić zapas :D

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki w tradycyjnym rozmiarze