Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa maska regenerująca z kwasem hialuronowym

Maseczka zawiera esencję z liści zielonej oliwki oraz kwas hialuronowy. Skutecznie wygładza i odnawia naskórek. Dodaje skórze blasku i energii. Działa kojąco na podrażnienia. Liście zielonej oliwki - zawierają oleuropeinę - naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody. Dermobaza oliwkowo-regenerująca - zapewnia skórze równowagę wodno-lipidową. Zmiękcza, wygładza, uelastycznia i łagodzi. Kwas hialuronowy i witaminy młodości - skutecznie nawilżają i wygładzają skórę. Redukują zmęczenie skóry powstałe w ciągu dnia.

bez szału

Raz na miesiąc funduję sobie parominutową sesję opalania na solarium. Wiem, wiem, co na ten temat myślą dermatolodzy, ale korzystam ze sztucznego słońca naprawdę w umiarkowanych ilościach. Nie chodzi mi bowiem o ekstra opaleniznę, ale o ładniejszy koloryt skóry i o poprawę samopoczucia, kiedy brakuje mi promieni słonecznych. Zawsze po takiej sesji dbam o odpowiednie nawilżenie skóry, dlatego po jednej z takich wizyt na solarium zafundowałam sobie omawianą tutaj zieloną maseczkę Ziaji.

Kosmetyk ma przyjemną konsystencję oraz delikatny zapach. Niestety, dla mojej suchej, dojrzałej skóry jest zbyt ciężki. Trzymałam maseczkę na twarzy jakieś 15 minut i miałam nieprzyjemne uczucie obciążenia i zbytniego natłuszczenia skóry ( a mam cerę suchą). Po 15 minutach pozostałości kosmetyku po prostu zmyłam z twarzy, nie chciałam go wklepywać, gdyż miałam odczucie zapchania skóry.

Po zmyciu maseczki muszę przyznać, że coś tam zrobiła-lekko nawilżyła moją skórę i zmiękczyła ją. Raczej nie sięgnę po nią ponownie, gdyż dla mojej suchej skóry jest ona o dziwo zbyt ciężka. Niemniej nie jest to produkt drogi ( na promocji można kupić za 99 groszy), więc jak ktoś potrzebuje nawilżenia i nie oczekuje cudów, to może spróbować.

niepotrzebna...

jest to maska która tak naprawdę nie zrobiła nic z moją skórą, po nałożeniu jej czułam sciągnietą twarz... po spłukaniu nie widziłąm żadnej roznicy skora nie była ani trochę promienna a już na pewno nie była bardziej nawilżona...

Nie kupię jej ponownie...

...gdyż podczas jej stosowania strasznie piekły mnie oczy. Maseczka ma intensywny zapach i prawdopodobnie właśnie dlatego moje oczy aż łzawiły. Jej działanie jest w porządku, maseczka nawilżała, jednak dla mnie jej używanie było męczące. Nie wrócę do niej ponownie.

Ok.

Dość przyjemna maseczka do twarzy w bardzo przystępnej cenie.
Konsystencja bardzo fajna, nakłada się ją jak krem.
Posiada przyjemny zapach.
Twarz po jej ściągnięciu przyjemna i delikatna w dotyku.
Sama maseczka nie podrażnia skóry, ani po jej nałożeniu nie ma wrażenia pieczenia.

Klasa

Ta zielona maseczka jest wspaniała. Nie zapycha, cudownie nawilża i przywraca równowagę skóry. Testowałam na kobietach i mężczyznach i wszyscy byli zadowoleni. Polecam każdemu, z cerą mieszaną, dojrzała, suchą, naczynkową. Prawdziwie odbudowywuje warstwę lipidową skóry, sprawia, że przestaje być ona zaczerwieniona. Takie nawilżenie pomaga nawet skórze poparzonej zimnem mrozu i słońcem!

stosunek jakosci do ceny na plus

To maska z kategorii bezpiecznej - za dużo długotrwałego efektu nie da ale przynajmniej nie zaszkodzi - nie zapycha, nie podrażnia. Aplikacja przyjemna, cena jeszcze bardziej. Kiedy brak innych w mojej łazience - ostatecznie zawsze pod ręką ;) .

Ziaja w białym opakowaniu

Mam cerę mieszaną

ZALETY:
•zapach
•cena
•lekkie uczucie orzeźwienia
•dobrze się rozprowadza
•nie uczuliła, nie wyskoczyły mi po niej niedoskonałości
•opakowanie wystarczyło mi na 2 razy

WADY:
• po zastygnięciu: uczucie ściągnięcia, nieprzyjemnie jest mieć ją na twarzy,
•za dużo nie zrobiła- nie zawsze tanie oznacza dobre- no ale nie zrobiła mi nic złego.

Używa produktu od: próbka

Niestety u mnie się nie sprawdziła

Ojjj

Była to jedna z maseczek które kupiłam na wyjazd na wakacje - aby zapewnić opalonej skórze trochę nawilżenia.
Ale się bardzo zawiodłam :(
To już druga maseczka ziaji, która strasznie zapycha mi pory i powoduje pojawianie się wielkich pryszczy :(

Podobnie jak nocna maska z jagodami akai:
- dala początkowo ulgę
- miała super konsystencję i była wydajna
- bardzo tania
Aaaaale
Przy "wklepianiu w skórę i pozostawieniu do wchłonięcia" strasznie zapchała mi pory i pojawiły sie pryszcze.

Nieciekawy skład

Fajnie sprawdzała się nałożona na noc, całkiem dobrze się wchłania zostawiała skórę wypoczętą,odświeżoną i nawilżoną. Nie powodowała łuszczenia się skóry. W tamtym czasie nie zwracałam uwagi na skład jednak teraz wiem,że ogółem jakiekolwiek kosmetyki Ziaji zawierają nie ciekawe składniki tutaj mamy z tych najgorszych: silikon, 2 parabeny, PEG, DMDM Hydantoin (to jest w każdym produckei ziaji)

Przeciętna

Maseczka jest bardzo wydajna, wystarcza na trzy użycia. Maseczka nie podrażnia, a na twarzy zastyga dość szybko. Po użyciu skóra jest delikatnie nawilżona, wygładzona i miękka w dotyku.

Używa produktu od: próbka

Dobra cena

Zacznijmy od ceny: 1,50 zł, a produktu w saszetce naprawdę dużo- starcza na twarz, szyję i dekolt. Super!
Konsystencja kremu, który łatwo się rozprowadza oraz delikatny, ładny zapach.
Maseczka dość szybko się wchłania, pozostałości można zmyć lub wetrzeć w skórę. Na skórze pozostaje lekka powłoczka.
Następnego dnia od użycia (wieczorem przed snem) skóra moim zdaniem lekko przetłuściła się. Jednak pozostała miększa.
Nie jest najlepsza, ale zła też nie. Pewnie za tą cenę jeszcze ją kupię.