Dr.Organic, Manuka Honey Foot and Heel Cream (Organiczny krem do stóp i pięt `Miód manuka`)

Mieszanka organicznego miodu manuka, aloesu, oliwy z oliwek, propolisu, oleju słonecznikowego, witaminy E i cynku, stworzona, by jednocześnie wygładzać, łagodzić, odżywiać, dezynfekować i regenerować szorstką, suchą i popękaną skórę pięt. Wnikający głęboko, regenerujący krem, który nie pozostawia tłustej warstwy, intensywnie nawilża i odżywia skórę stóp, pozostawiając je w świetnej kondycji.

Najlepszy krem do stóp

Z racji tego, że codziennie pracuję w tzw. "sztalkapach" (obuwie robocze) moje stopy BYŁY twarde tak jak wspomniane obuwie. Nie dość, że pięty były twarde to jeszcze na opuszkach palców robiła mi się jakby podwójna skóra, również twarda. Kupiłam ten krem, ponieważ miałam już inne wypróbowane kosmetyki tej marki i byłam z nich zadowolona. Nie żałuję zakupu. Stosuję go codziennie po prysznicu, czekam aż się wchłonie i wtedy czuję, że moje stopy są po prostu gładkie. Wiadomo, że taki krem nie poradzi sobie z bardzo zgrubiałym naskórkiem jak odpowiednie zabiegi kosmetyczne, natomiast u mnie spowodował, że skóra jest naprawdę przyjemna w dotyku, miękka i nie krępowałabym się w tym momencie pójść na basen bez peelingu stóp. Bardzo dobry krem i będę go kupować cały czas. Wart swojej ceny.

Powrót do natury

+uwielbiam kosmetyki naturalne
+konsystencja jest w sam raz. Łatwo i szybko się rozsmarowuje i w miarę szybko wchłania
+delikatnie nawilża
+łagodzi podrażnienia i przyspiesza ich gojenie

-szampon do włosów i żel pod prysznic z tej samej serii pachną przepięknie. Krem do stóp niestety nie ma już tak intensywnego ani bardzo podobnego zapachu.
-nie zmiękcza też skóry stóp w sposób spektakularny a ja lubię takie rezultaty jakie daje piętom np. maska parafinowa (której używam bardzo rzadko z uwagi na parafinę ;))
-nie wygładza zadbanej ale szorstkawej skóry stóp

Wolę tańsze kosmetyki, ale skład pozostaje dla mnie priorytetem.Kupię ten krem ponownie tylko pod warunkiem, że nie uświadczę skuteczniejszych o naturalnym składzie.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy z przerwami