Eveline, Niewidzialne Rękawiczki, Krem do rąk, odżywczo - ochronny (nowa wersja)

Delikatny krem do rąk z formułą witaminową, oplata dłonie niewidzialną warstwą ochronną, która jak rękawiczki zabezpiecza skórę przed działaniem czynników zewnętrznych (słońca, wiatru, niskiej temperatury, chlorowanej wody).

kremy do rąk
nawilżające
krem
100 – 250ml

Zawiodłam się

Ten krem nie robi po prostu nic. Nawilżenie jest, ale tylko przez jakieś 5 minut? Niestety nie tego się spodziewałam :( Bardzo lubię kremy z Eveline, ale ten to jeden z gorszych :(

Miłe zaskoczenie

Jakoś tak zawsze podchodzę z ostrożnością do Eveline bo dużo razy się przejechałam już, ale... ten krem to im się wyjątkowo udał! A mówię to ja, totalna przeciwniczka parafiny (nie żebym demonizowała ale dla mnie parafina to zawsze nope w kremach do rak bo zostawiają taki tłusty film i za Chiny się to nie chce wchłaniać)!
Nie lubię kupować takich samych kremów do rak bo jest ich dużo na rynku i po prostu szkoda trzymać się jednego ale do tego wracałam już bodajże 3 razy. Fajny, wydajny i tani kremik, daje radę nawet w zimę.

Idealny na co dzień.

Krem ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu. Nie lepi dłoni. Używałam go czasami na noc – nakładałam grubszą warstwę i zakładałam bawełniane rękawiczki – dłonie były gładkie i nawilżone.

Dobrze nawilża

To jeden z moich ulubionych kremów do rąk. Najbardziej podoba mi się jego lekką konsystencja oraz to jak szybko się wchłania. Ponadto bardzo dobrze nawilża skórę dłoni i mocno ją regeneruje. Radzi sobie nawet z pielęgnacją suchych skórek wokół paznokci. Ma ładny zapach i wygodne opakowanie. Nie trzeba odkręcać zakrętki, co w innych kremach jest bardzo uciążliwe. Krem jest też dość wydajny, wystarczy niewielka jego ilość wystarczy by pokryć nim całe dłonie.

Bardzo dobry

To już kolejny krem do rąk Eveline, który mnie nie zawiódł. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia na dłoniach tłustej warstwy. Ponadto bardzo dobrze nawilża skórę i ją regeneruje. Podoba mi się też jego delikatny zapach. To naprawdę dobry produkt w dobrej cenie.

Do codziennej ochrony zadbanych dłoni.

W poprzednich latach z kremu korzystałam dość często , i mimo że lubię testować nowości kosmetyczne do dłoni, to zdarza mi się jeszcze do niego wracać.

Opakowanie jest duże i poręczne, w formie tuby o pojemności 100 ml, z wygodnym zamykaniem "klik", które zapewnia szybkie i wygodne stosowanie. Wykonane z miękkiego i elastycznego plastiku ułatwiającym wyciskanie produktu. Całość utrzymana w tonacji różowo-wrzosowej z fioletowymi napisami i złotymi dodatkami.

Konsystencja jest lekko kremowa, wodnista ale nie lejąca w białym kolorze.
Zapach przyjemny kwiatowy z delikatną cytrusową nutką.
W składzie sporo substancji aktywnych takich jak: kozie mleko, kwas hialuronowy, kolagen i elastyna, wyciąg z wanilii, oliwa z oliwek i kompleks witaminowy.
Jednak głównym składnikiem jest olej mineralny, ja osobiście wolę jak zamiast tego użyty jest inny składnik w postaci np. naturalnego masła, choć obecność parafiny w kremach do rąk jestem w stanie przełknąć.

Krem przyjemnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania nie pozostawiając na skórze klejącego filmu, ale pozostawia wyczuwalną śliską i satynową warstwę na dłoniach, która jest przyjemna w dotyku. Dzięki tej warstwie skóra jest dobrze zabezpieczona podczas wykonywania prac domowych typu mycie naczyń , pranie itd. Daje również dobre zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych -wiatr, mróz, słońce.
Po zastosowaniu kremu skóra jest wygładzona, zmiękczona i przyjemnie napięta. Nawilżenie jest bardzo delikatne i z pewnością nie sprawdzi się przy dłoniach przesuszonych i wymagających regeneracji.

Mimo niezbyt fajnego składu i słabego działania regenerującego i nawilżającego lubię go ze względu na przyjemną powłoczkę jaka pozostawia na dłoniach, która stanowi dobrą barierę ochroną i zabezpiecza skórę na długi czas. Krem stosuję przed wykonywaniem codziennych czynności domowych, a po ich zakończeniu używam innego kosmetyku z mocniejszym działaniem odżywczym.

Bardzo dobry

Niemal tak samo dobry, jak Isana z mocznikiem. Używam w domu, spełnia swoje zadanie. Szybko się wchłania, nawilża, lekko natłuszcza. Trochę się lepi, ale wybaczam. Zapach szybko się ulatnia i nie męczy. Bardzo wydajny, plus za oliwę z oliwek i wanilię w składzie. Za tę cenę warto, choć faworytem pozostaje Pani Walewska :)

W porządku

Przyjemny krem do rąk. Dłonie po nim są faktycznie wygładzone i w lepszej kondycji. Bardzo dobrze działa. Pozostawia warstwę na dłoniach i tutaj obietnica producenta ochrony przed różnymi czynnikami jak najbardziej się sprawdza. Trochę się klei - zwłaszcza z początku, ale nie ma dramatu i nie przeszkadza mi to za bardzo. Stosuję go przeważnie na noc zarówno do rąk i do stóp. Na drugi dzień są ładnie nawilżone. Jest bardzo wydajny.

Dużym minusem dla mnie jest zapach, który jest mocno perfumowany, nieprzyjemny. Nie wiem czy ktoś może zna to uczucie, gdy się powącha zapach niektórych perfum i po nich zaczyna boleć głowa? To właśnie niestety jeden z takich zapachów. Niestety nie kupię go ponownie przez zapach. Próbuję go zużyć jak najszybciej, ale jest za wydajny do tego. xD Nie stosuję go codziennie, ale w dużych ilościach.

Krem jeden z lepszych

W swoich zbiorach posiadam sporo kremów do rąk. Kupując je raczej kieruję się ceną. Moje dłonie nie są wymagające i większość kremów mi się sprawdza. Ten jest jednym z lepszych. Dobrze i szybko się wchłania, dłonie są po nim przyjemne w dotyku, nie pozostawia tłustych śladów, jak niektóre kremy. Może jest trochę bardziej wodnisty od innych ale mnie to w ogóle nie przeszkadza. Na pewno kupię kolejne opakowanie.

Cudowny

Z zainteresowaniem śledzę nazwy produktów kosmetycznych zawierających przenośnię: botoks dla skóry, skalpel dla ciała, niewidzialne rękawiczki dla dłoni... :). Zawsze zdradzają one bowiem częściowe działanie produktu i wywołują w konsumencie nadzieję na spełnienie oczekiwań najbardziej dostępnym i najtańszym kosztem.

W przypadku tego kremu firmy Eveline otrzymujemy obietnicę oplecenia dłoni niewidzialną warstwą ochronną, niczym rękawiczki. Produkt ma na celu zabezpieczenie skóry przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych: słońca, wiatru, niskiej temperatury i tak dalej. Czy rzeczywiście krem gwarantuje taką pielęgnację?

Produkt został ukryty w tubce, za pomocą której możemy precyzyjnie odmierzyć pożądaną ilość. Posiada kremową konsystencję oraz biały, charakterystyczny dla kremów kolor oraz przyjemny, łagodny zapach.

Krem bardzo przyjemnie rozprowadza się na dłoniach i błyskawicznie się wchłania, nie powodując uczucia lepkości. Rzeczywiście tworzy delikatną, łagodnie wyczuwalną warstwę ochronną na skórze. Dłonie po jego użyciu są bardzo miękkie i aksamitne w dotyku a efekt utrzymuje się długo.

Produkt bardzo dobrze chroni dłonie również przed detergentami. Jest wydajny, wystarcza na bardzo długo i jest tani. Polecam!

Bardzo dobry, przyjemny i tani

Ten z pozoru niczym nie wyróżniający się krem zawarty w jasno fioletowej tubce to bardzo porządny i godny polecenia krem do codziennej pielęgnacji dłoni i paznokci. Ma wspaniałą, idealną konsystencję i bardzo miły dla nosa delikatny zapach.
Kosmetyk ma bardzo dobre właściwości odżywcze - doskonale nawilża i regeneruje nawet przesuszoną czy podrażnioną skórę.
Ma też właściwości ochronne - warstwa kremu rzeczywiście tworzy coś na kształt niewidzialnych rękawiczek, które chronią nasze dłonie przed mrozem, słońcem, detergentami i innymi niesprzyjającymi czynnikami, z którymi nasze dłonie i paznokcie mają kontakt. Nie jest to jednak w żadnym razie jakaś nieprzyjemna tłusta powłoka specjalnie wyczuwalna na dłoniach.
Po prostu czuć, że dłonie są odpowiednio nawilżone a skóra jest w dobrej kondycji. Polecam ten produkt z całego serca. Jest tani i łatwo dostępny a jego właściwości są zaskakująco dobre.

Idealne

Krem jest po prostu cudowny! Mam bardzo suchą skórę dłoni a ten krem jest wybawieniem! Rączki są po nim mięciutkie, nawilżone. Idealnie sprawdza się w nawilżaniu skórek paznokci. Faktycznie tworzy niewidzialne rękawiczki. Warte sprawdzenia :)