Oriflame, Discover Brazilian Passion, Żel pod prysznic

Oriflame, Discover Brazilian Passion, Żel pod prysznic

Discover Brazylian Passion to linia pobudzająca zmysły egzotycznymi aromatami, przywołująca na myśl tropikalną wyprawę do lasów Amazonii.
Daj się unieść energetycznym nutom guarany, dopełnionym piżmową bazą z dodatkiem melisy lekarskiej.

>250ml
zapachowa
w butelce
w żelu

Dobry ale ....

Żele tej serii są dobre ,ale lepsze żele Oriflame ma z serii Love Nature. Seria Discover ma ładny zapach ,jest wydajna , ale nie pozostawia na mojej skórze tej odrobiny nawilżenia po wytarciu się recznikiem, więc żel nadaję się dla mnie tylko na lato. Kupuję je czasami bo lubię ich zapachy :)

Nie zachwyca

Po tym jak pokochałam peelingujące żele pod prysznic od Oriflame postanowiłam zakupić ten. Niestety, rozczarowanie jest ogromne. Żel poza tym, że pachnie w butelce i pieni się, to nie ma żadnych innych plusów. Wylany na gąbkę niemalże traci zapach. Dodatkowo, tak wysuszył mi skórę nóg, że nie mogę ich doprowadzić do ładu.

Podróż w lasy tropikalne

Pachnie niesamowicie, tropikami, zapach guarany soczysty, słodki....
Idealny na szybki prysznic z samego rana - potrafi pobudzić zmysły!
Żel bardzo dobrze się pieni i ma dość intensywny zapach, który jeszcze czuję tuż po wytarciu ciała
Nie zauważyła jego właściwości nawilżających, ale po umyciu nim nie czuję również aby moja skóra wołała pić....
Kosmetyk swoje zadanie myjące spełnia w 100% i do tego ten boski zapach...
Oj będę do niego powracać

Całkiem przyjemny

Żel dostałam w prezencie. Przepięknie pachnie egzotycznymi owocami, co umila kąpiel. Dobrze się pieni. Mogłabym się przyczepić do wydajności, bo dość szybko ubywało go z opakowania, ale to chyba dlatego, że wylewałam jego duże ilości na myjkę, żeby otulić się zapachem ;) Co do nawilżenia czy wysuszenia się nie wypowiem, bo po każdej kąpieli stosuję balsam, ale swoją rolę jako środek myjący (i umilacz ;)) spełnia całkowicie.

poranna podróż w lasy tropikalne

Żel zamówiłam z ciekawości za bodajże 7 zł na promocji i ze zniżką dla konsultantów.Nie mogłam się go nawąchać w katalogu;)
Podoba mi się wizualnie. Taki optymistyczny ,pobudzający zielony akcent na rozpoczęcie dnia.Jeszcze ten wodospad;p
Zapach jest cudowny.Energetyczny,delikatnie słodki,tropikalny.Muszę się jednak przyczepić do tego,że zapach po spienieniu żelu w znacznym stopniu ginie na gąbce i słabo go czuć.Już nie czepiam się,że nie czuć go na skórze po umyciu,ale biorąc prysznic chciałabym się nim delektować w pełni i czuć ten tropikalny powiew.
Pochwalę za gęstą konsystencję,która bardzo dobrze się pieni.
Żel nie wysusza,ani nie nawilża skóry.

Używam tego produktu od: używałam ok.5 mies. temu
Ilość zużytych opakowań: jedno, 400 ml