Miss Sporty, Pump Up Booster Furious Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Miss Sporty, Pump Up Booster Furious Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Maskara, która zwiększa objętość rzęs aż do 9 razy. Jej sekret tkwi w unikalnej formule, która zawiera woski, zazwyczaj wykorzystywane w produktach do włosów. Dzięki tym składnikom, tusz łatwo się rozprowadza, wygładza rzęsy i nie pozostawia na nich żadnych grudek. Silikonowa szczoteczka maskary to kolejne ułatwienie. Jej specjalistyczny kształt pozwala dotrzeć do nawet trudno dostępnych rzęs i perfekcyjnie je rozdzielić. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby nabrały one elastyczności i zachwycały gęstością oraz grubością.

Szczoteczka
silikonowa

Co tu dużo mówić? Cena jest naprawdę niska, a kosmetyk dobry. Wydłuża, nieco pogrubia, nie skleja, długo się trzyma, ma ciekawą szczoteczkę, nie sypie się.
Jak na tą cenę, to jest naprawdę dobra. :)

Geniusz

Tusz rewelacyjnie wydłuża i pogrubia rzęsy. Szczoteczka unosi je i podkręca. Czerń jest głęboka. Tusz jest trwały, nie osypuje się w ciągu dnia, łatwo się zmywa. Nie podrażnia oczu i nie uczula. W tej cenie tusz jest genialny. Odradzam go jednak osobom bez wprawy, a także tym mało cierpliwym. Aby poradzić sobie z taką nietypową szczoteczką, trzeba mieć pewną rękę.

dobry efekt

pozytywnie mnie zaskoczył!
+na prawdę dobrze wydłuża i podkręca rzęsy (nie muszę ich przez to męczyć zalotką)
+do tego ma słodkie opakowanie
+nie kruszy się
+nie skleja aż tak rzęs, jak na tą cenę super efekt:)
+wydajny
+nie gęstnieje z czasem;)
niestety nie jest wodoodporny ale tego producent nie obiecywał więc nie mogę narzekać:)

-jedyny minus jest taki że nie zauważyłam dużego pogrubienia, mimo to rzęsty wyglądają świetnie

Niezły

Jest to jeden z moich pierwszych tuszów do rzęs, kupiłam jako jeszcze wczesna nastolatka i byłam bardzo zadowolona. Nie jest może idealny, bo rzęsy nie są bardzo wydłużone, ale na pewno wygląda dobrze, aplikacja przyjemna, nie zostawia śladów, szczoteczka jest wygodna, nie obsypuje się, nie spływa, nie jest drogi.

dla cierpliwych

Ciekawy tusz za niewielkie pieniazki.
Szczotka na pierwszy rzut oka przekombinowana i faktycznie zniecheca.Do tego jest dosc spora co tez nie kazdemu odpowiada.
Poczatki sa takie sobie, trzeba chwile zeby nauczyc sie dobrze operowac dosc dziwacznym kształtem, poza tym tusz jest bardzo wilgoty, łatwo sie nim uciapac, szczota zbiera go decydowanie zbyt wiele z opakowania.
Po około 2 tygodniach lekko gestnieje, co oczywiscie ułatwia aplikacje.
Kształt szczoteczki rowniez przestaje byc problemem kiedy okazuje sie własnie dzieki niemu mozna, przy odrobinie cierpliowsci wyczarowac sobie gęstwine na oczach.
Pieknie wyczesuje, dodaje objetosci, wydłuza, czern jest głeboka.
Nie kruszy sie nawet po wielu godzinach, łatwo sie zmywa.
Opakowanie srednio w moim guscie ale tusz sam w sobie jest fajny, mozna sobie wyprobowac tym bardziej ze nie jest drogi.
Termin przydatnosci na plus, 6 miesiecy na zuzycie tuszu jak dla mnie super, jakos nie umiem sie wyrobic w 3, choc maluje oko niemal codziennie ;)
Warto dac mu szanse i troszke z nim popracowac.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Może być.

Tusze Miss Sporty mają kolorowe i krzykliwe opakowania i tym razem przywołały i mnie.

+ fajna gumowa szczoteczka, o dwóch długościach włosków, krótszych i dłuższych. Krótszymi tak jakby pogrubia, a dłuższymi wydłuża rzęsy. Nie wiem czemu producenci nie wpadli na to, aby napisać to na opakowaniu :D
+ całkiem intensywny odcień czerni.
+ dość dobrze rozczesuje rzęsy.
+ nie skleja.

- opakowanie nie jest zbyt wygodne, niewygodnie trzyma się rączkę od tej wielkiej różowej buły. Moim zdaniem jest zdecydowanie zbyt gruba.
- pod koniec dnia jest go na rzęsach jakby mniej, są mniej czarne i nie wiem jakim cudem i dlaczego tak się dzieje.
- malowanie rzęs trwa trochę czasu, przynajmniej w moim przypadku, bo najpierw maluję tymi krótkimi włoskami, a potem tymi długimi. Inaczej niestety nie jest mi zbyt wygodnie. Jakbym miała dokładnie rozczesywać nim rzęsy, przekręcać szczoteczką i w ogóle, to na pewno nie dałabym rady i skończyłabym ze szczoteczką w oku.

Podsumowując, tusz jest całkiem niezły, abstrachując od rozmiaru opakowania i długości malowania nim rzęs. Kupiłam go z ciekawości i pewnie kupiłabym kiedyś ponownie, ale znalazłam już mojego tuszowego TŻ, więc jednak do tego różowego prosiaczka już nie wrócę ;)

Raczej nie

Chyba największym minusem tego tuszu jest dla mnie szczoteczka - niepotrzebnie przekombinowana, a skutkiem jej dziwnego kształtu jest jedynie to, że malowanie jest znacznie utrudnione - do teraz nie potrafię się do niej przyzwyczaić. Trudno dotrzeć do rzęs w kącikach oka.

Tusz - wbrew obietnicom producenta - nie pogrubia (a już na pewno nie zwiększa objętości rzęs do 9 razy :hahaha: ). Nie da się nim wykreować mocnego, imprezowego looku; nie nada się też raczej do naturalnego makijażu, bo rzęsy pomalowane nim wyglądają... dziwnie :)

Plusy maskary to na pewno to, że się nie osypuje, nie daje efektu podbitych oczu (niektóre tusze u mnie po pewnym czasie dają czarno-siny cień pod okiem).

Cena jest niska, a kosmetyk łatwo dostępny.

pozytywnie zaskoczył

wzięłam go z półki w rossmanie nie mając akurat funduszy na coś droższego, nie mam zbyt dobrych doświadczeń z tą półką cenową (zawsze trafiały do kosza) a tu proszę...
Zacznę od tego że mam długie i gęste rzęsy, a jako blondynka także praktycznie białe na końcach

Zalety:
-efekt: faktycznie są podkreślone, widoczne, grubsze (podkręcone z natury więc nie jest to raczej jego zasługa)
-nie robi mi pandy pod oczami na koniec dnia ;)
-nie podrażnia
-SZCZOTECZKA! Dla mnie świetna, tylko trzeba potrafić nią operować- baardzo fajnie rozdziela i pozwala wszędzie dotrzeć
-nie robi grudek ani efektu pajęczych nóżek (ave szczoteczka!)

Podsumowując moje rzęsy wyglądają po nim lepiej niż po poprzednim, którego używałam dużo droższego producenta ;) Nie wiem jak dla posiadaczek krótszych rzęs ale na długie i lubiące się sklejać przy malowaniu jak najbardziej polecam.
5 nie daje bo jednak znam i lepsze, nie daje on tego wieczorowego efektu "mega łał", ale jako porządny tusz na dzień świetnie zdaje egzamin :)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

nie dla mnie

Tusz miał być pogrubiający.
Nic z tego. Trzeba się gimnastykować bardzo długo, żeby osiągnąć taki efekt. :/
Szczotka nieporęczna, ciężko malować rzęsy tak, żeby ich nie posklejać. Stanowcze nie

Używam tego produktu od: 2 tygodnie