Organique, Sugar Whip Peeling Ice Tea (Cukrowa pianka peelingująca do ciała `Mrożona herbata`)

Łagodna, pachnąca orzeźwiającą herbatą pianka do mycia ciała. Cukier delikatnie oczyszcza, peelinguje i wygładza, a gliceryna roślinna zmiękcza i nawilża skórę. Lekka, puszysta formuła i apetyczne aromaty działają na zmysły, oraz uprzyjemniają kąpiel, zarówno w wannie, jak i pod prysznicem.

oczyszczający, nawilżający
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml

Dziwny produkt

Bardzo cenię markę Organique za wykorzystywanie naturalnych składników, piękne aromaty, przyjemne konsystencje i - oczywiście - wysoką jakość produktów. Ta pianka nijak nie przystaje mi do tego wszystkiego - jakby zeszła z innej taśmy produkcyjnej...

Kosmetyk ma dziwaczną konsystencję - niby piankową, ale wcale nie lekką, tylko zbitą i gąbczastą. Maże się na skórze, nawet pod wpływem wody rozpuszcza się dość opornie. Drobinki są śladowe i raczej trudno mówić o efekcie złuszczania. Zapach jest dość ładny, ale niestety mało naturalny - czuć sztuczne aromaty.

Szczerze mówiąc, nie bardzo wiem, jak to ocenić - niby nie szkodzi, ale jest też średnio przydatne. Można spróbować dla odmiany od zwykłych żeli i mydeł, ale u mnie zachwytu brak.

Drogi przeciętniak

Piankę dostałam w prezencie i od początku byłam zachwycona.
Po pierwsze śliczne opakowanie.
Po drugie zapach.. CUDOWNY!
Po 3 ciekawa konsystencja.

Ale niestety na tym koniec..
Peeling moim zdaniem zbyt drobny i nie dający żadnych efektów. Zapach długo nie utrzymuje się na ciele, więc przyjemność kończy się w momencie spłukania peelingu. Dodatkowo niestety wysusza skórę.

Cudowna!

Pianka peelingująca, to produkt, który miałam okazję testować 1 raz mojej koleżanki. Nie ukrywam, że sprawdza się świetnie.

Wygląda tak samo cudownie, jak pachnie. Kiedy otworzyłam pojemniczek, wydobył się z niego cudowny zapach mrożonej herbaty, lekko owocowy.

Średni produkt, nie warty swojej ceny

Piankę dostałam w prezencie na urodziny. Po zużyciu połowy opakowania spojrzałam na cenę i bardzo mnie zaskoczyła.
Bo tak naprawdę jest to produkt przeciętny.
Ładnie pachnie, ale bez szału.
Nieco wygładza skórę, ale minimalnie.
Nie peelinguje, trochę wysusza skórę.
Nie mogę więc nikou polecić tego produktu.

Taki gadżet za wysoką cenę

Pianka trafiła do mnie jednorazowo, bo już nigdy potem po nią nie sięgnęłam - nie było to nic, co aż tak bardzo by mi się spodobało, żeby płacić za to tyle kasy. Bo cena, nie ukrywajmy, jest dość spora jak na szybko zużywający się produkt (nie spełniający deklaracji producenta, dodam).

Sam kosmetyk jest przyjemny - ładnie pachnie, ma nietypową formułę, która jest jakimś urozmaiceniem codziennej pielęgnacji. Cóż z tego, kiedy ta formuła w praniu zupełnie się nie sprawdza. Kiepsko się rozprowadza (ma zbyt sztywną postać, opornie poddającą się rozmasowywaniu), w trakcie aplikacji czasem po prostu odpada od ciała, zanim ją zdążymy rozprowadzić. W zasadzie ładnie pachnie i tyle - o peelingu raczej bym nie powiedziała, drobinki są zbyt miękkie i słabe, żeby w jakikolwiek sposób złuszczały martwy naskórek. Takie ładnie pachnące mazidło dla uprzyjemnienia kąpieli, nic więcej. W trakcie rozprowadzania lekko rozpuszcza się i pieni, wskutek czego z pianki "peelingującej" zmienia się po prostu w piankę myjącą. Fajnie, przyjemnie - ale przecież nie to kupowałyśmy, prawda? Gdzie ten obiecany peeling?..

Dodatkowo, pianka jest kosmicznie niewydajna, nie dość że zużywa jej się dużo, żeby choćby wyobrazić sobie efekt peelingujący, to jeszcze spora część z tego ucieka nam do odpływu, złośliwie odlepiając się od mokrej skóry (od suchej zresztą też).

Zdecydowanie jednorazowa przygoda, daję plusika za fajne opakowanie (ładne i wygodne pudełeczko), za przyjemną dla skóry, piankową formułę i zapach. No i plus za właściwości myjąco - pielęgnacyjne bez wysuszania skóry, nawet lekko nawilżające. Same jednak właściwości absolutnie nie skusiły mnie, żeby ten wynalazek kupić ponownie.

Nie peeling

Ładnie pachnący produkt pielęgnacyjny o ciekawej gęstawej konsystencji z tymi cukrowymi drobinkami, ale faktycznie, jak na ironię, nie daje żadnego efektu peelingu. Bo przecież te drobinki się błyskawicznie rozpuszczają w starciu z wodą i ostatecznie zostaje nam pianka myjąca. I z tego też powodu trudno ocenić - bo z jednej strony przyjemna ta pianka, takie urozmaicenie do kąpieli, ale z drugiej to kompletna niezgodność produktu z nazwą.

I w sumie to taki idealny produkt na prezent dla kogoś, bo wygląda ładnie, pachnie ładnie i ma jakieś właściwości pielęgnacyjne. ;-)

Nic wspólnego z peelingiem.

Już dawno nie trafiłam na tak dziwny i niezrozumiały kosmetyk. Myślałam, że kupiłam peeling... ale nic bardziej mylnego. Do peelingu temu czemuś daleko.

Produkt ma gęstą konsystencję, przypomina cukrową (ale nie tłustą) pastę. Coś jak maseczki do twarzy z glinką tylko, że z drobinkami cukru. Jest w kolorze \'smerfowo\' niebieskim. Drobinek ma sporo, ale są one bardzo małe i miękkie.

Po kontakcie z wodą i skórą pasta zmienia się w kremową, delikatną piankę myjącą. Jest to przyjemny efekt, ale sam produkt niewygodnie się aplikuje - duża jego część się marnuje lądując w wodzie zanim uzyska odpowiednią konsystencję kremu myjącego.

Zapach jest ciekawy - mi przypomina świeżą, orzeźwiającą, zieloną herbatę. Świetne odświeżenie na największe upały.

No i teraz coś, czego kompletnie nie rozumiem w tym produkcie - nie ma on żadnych właściwości peelingujących. Nic a nic! Cukrowe drobiny rozpływają się momentalnie i nie dają żadnego efektu wygładzenia, tak jakby ich w ogóle w tym produkcie nie było.
I za to właśnie zdecydowanie obniżam ocenę na dwie gwiazdki - kupując \'cukrowy peeling\' wymagam właściwości peelingujących, a nie kremu do mycia ciała w formie gęstej pasty.

Jako produkt myjący jest to całkiem niezła i przyjemna rzecz - fajnie pielęgnuje ciało, nie zostawia żadnej tłustej warstwy i ślicznie pachnie. Ale oceniam również zgodność produktu z umową... A tutaj nie ma zgodności. Gdyby nazywało się to \'pasta myjąca\' - ok. Ale nie peeling...

Cała strona estetyczna produktu jest jak najbardziej na plus - wygodny słoik, neonowo niebieski kolor pasty - cieszy oko.
Wydajność również w porządku jak na taką formę produktu.

Trochę się zawiodłam na Organique - do tej pory miałam z tymi kosmetykami same miłe doświadczenia.
Tutaj czuję się troszeczkę oszukana -
za dość wygórowaną cenę kupiłam zwykły, dobry produkt myjący.

Jeśli ktoś chce odmiany od tradycyjnych żeli pod prysznic - polecam spróbować tego wynalazku, jak najbardziej.
Jeśli ktoś chce peeling - absolutnie nie polecam tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Jest świetny !!

Plusy:
+ piękny zapach
+ dobrze się rozprowadza
+ jest delikatny, nie podrażnia skóry
+ ma fajną piankową konsystencję

Minusy:
- Cena w porównaniu do wielkości pojemniczka

Ilość zużytych opakowań: około połowa jednego