United Colors of Benetton, Charming Frangipani Refreshing Body Mist (Odświeżająca mgiełka do ciała)

Zapach Benetton Charming Frangipani ma odzwierciedlać ciepły klimat Nikaragui, egzotycznego miejsca, które niejedna kobieta z chęcią by odwiedziła.

zapachowa
100 – 250ml

Perfekcyjna na lato :)

Zapach jest przyjemnie odświeżający, egzotyczne, wodno - kwiatowe nuty idealnie pasują na letnią porę, dosłownie przenoszą na tropikalne wyspy :D To jeden z moich ulubionych zapachów ze wszystkich mgiełek Benetton.

bardzo erotyczny,apetyczny zapach :)

Już od dawna mnie kusiły mgiełki Benettonu, kiedy się w końcu zdecydowałam okazało się, że sa powoli wycofywane, więc zamówiłam od razu dwie: tę i o zapachu guarany.

W tej się zakochałam ♥ mogłaby być co prawda nieco trwalsza, ale zapach jest tak zmysłowy, tak oryginalny, tak cudnie otulający, że szok :) nigdy nie czułam czegoś podobnego - nie jest to banalny kwiatek, słodki owoc, jest to zapach egzotyczny, nieco męski, rześko-chłodny - po prostu love od pierwszego powąchania.

Duża butla, wygodna pompka, polecam serio serio :)