Tigi, S-Factor, Serious Conditioner (Odżywka intensywnie regenerująca)

Tigi, S-Factor, Serious Conditioner (Odżywka intensywnie regenerująca)

Kosmetyk powstał bazie oleju słonecznikowego i jedwabiu. Dzięki czemu odżywia, nawilża, nabłyszcza i głęboko rewitalizuje zniszczone pasma. Produkt ma bardzo przyjemny mandarynkowo-ananasowy zapach.

Świetna

S Factor Serious Conditioner to odżywka, która zdecydowanie spełnia obietnice producenta, zwłaszcza tą, która dotyczy intensywnej regeneracji. Włosy po jej użyciu są miększe, łatwiej się rozczesują i są wygładzone. Odżywkę zakupiłam w „dzbanuszku” o pojemności 750 ml ponad rok temu i nadal jej używam, wiec jeżeli chodzi o wydajność to jak najbardziej na plus. Zresztą odżywka ma bardzo gęstą konsystencję, która przypomina bardziej konsystencję maski do włosów niż typowej odżywki. Tak też jej używam - jako maskę raz w tygodniu. Używając częściej zauważyłam, że nie daje tak spektakularnych efektów, włosy się do niej przyzwyczajają i miałam wrażenie, że są po niej wręcz obciążone. Dlatego idealnie sprawdza się aplikowana na włosy raz w tygodniu na zmianę ze „zwykłymi” odżywkami. Dodam jeszcze, że moje włosy są średnio porowate i zdecydowanie polubiły się z tą odżywką.

skuteczna, ale wolę inne

Nie mam zastrzeżeń do działania odżywki. To naprawdę skuteczny kosmetyk, do używania na długich, suchych, kręconych włosach. Po farbowaniu, kiedy włosy są splątane i przesuszone, idealnie pomaga je rozczesać. Robią się miękkie i elastyczne. Po wyschnięciu są odpowiednio dociążone, ujarzmione. Mogą po kilku użyciach pod rząd być trochę przeciążone, ale wystarczy używać jej co parę myć.
To bardziej maska do specjalnych zadań. Jest gęsta, wg mnie pachnie jak napój jabłko-mięta. Opakowanie miało chyba być śmieszne, a jest idiotyczne i niewygodne. Czy projektant próbował to odkręcać mokrymi rękoma? szczególnie, kiedy nałożyliśmy na włosy za mało, chcemy dołożyć i ręce są już w odżywce... Jak wspomniałam, jest gęsta, wyciśnięcie jej przez ten maleński dziubek to nie lada wyczyn. 150ml to niewiele, nie jest wydajna, sądzę, że wystarczyła mi na 10 użyć. Jej cena to minimum 50zł, więc nie wychodzi tanio. Przy tym nawet w tigi możemy znaleźć równie fajne, a tańsze i wygodniejsze opcje. Super regenerująca jest Tigi Urban antidotes resurection (czerwone opakowanie), trochę lżejsza będzie Tigi bead head colour goddess. Obie można znaleźć za ok 50zł za opakowanie 750ml.