Clochee, Nourishing Sugar Scrub Strawberry (Odżywczy peeling cukrowy `Truskawka`)

Zobacz oferty

sephora.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 2.51/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Złuszcza, wygładza, nawilża, odżywia. Odpręża zmysły i relaksuje, nasyca skórę zapachem.
Jednym z jego składników jest masło shea, czyli doskonałe źródło witamin A, E, F. Działa łagodząco i antybakteryjnie, dodatkowo regeneruje, uelastycznia i natłuszcza przesuszone ciało. Zabezpiecza skórę przed czynnikami zewnętrznymi i opóźnia jej starzenie.
Pestki malin natomiast zawierają związki mineralne bogate w potas, żelazo, cynk, mangan, prowitaminę A, witaminy B1, B2, B3, B6 oraz witaminy C i E o działaniu ściągającym i oczyszczającym. Stymulują samoregenerację naskórka, dzięki czemu skóra staje się jędrna, gładka, odświeżona.

*certyfikat Ecocert,
**surowiec naturalny,
***zaaprobowany przez Ecocert,
**** surowiec naturalny, zaaprobowany przez Ecocert

genialny

Ten peeling to moje odkrycie roku. Nie docenią go osoby, które nie miały nigdy przesuszonej, czy podrażnionej skóry. Prócz cudownego, relaksującego zapachu i składu, ten produkt przede wszystkim zostawia skórę cudownie nawilżoną i oczyszczoną. Po jego zastosowaniu nie trzeba już używać balsamu.

eeeeee tam...

Liczyłam na więcej - pomimo że to naturalny kosmetyk - jednak działaniem niestety nie zachwyca, oj nie.

Efekt peelingu jest bardzo słaby, żaden właściwie ...pestki malin są zbyt duże, nie trzymają się skóry - od razu opadają na podłogę i znikają w odpływie prysznica.
Tak - to by było na tyle, do widzenia!

Do tego skóra po zabiegu jest pokryta dosyć nieprzyjemną warstwą ...czegoś. Chyba masła shea? Jednak wrażenie raczej toporne i kleiste, nie polecam.

No i gdzie ten ożywczy truskawkowy zapach? Pytam - gdzie???

Pięknie pachnie i mocno nawilża

Pierwszy raz sięgnęłam po niego jesienią. Moja skóra po lecie była przesuszona i potrzebowała natychmiastowej regeneracji. Kocham zapach truskawek, dlatego peeling urzekł mnie od pierwszego odkręcenia wieczka, rozbudził moje zmysły i rozkochał w swoim zapachu :)
Konsystencja peelingu jest bardzo gęsta.
Zawarte w składzie pestki malin i cukier idealnie złuszczają martwy naskórek. Podczas masażu są one bardzo mocno wyczuwalne.
Po całym zabiegu moja skóra jest pełna blasku, staje się widocznie odżywiona i bardziej jędrna.
Uwielbiam go.

Ilość zużytych opakowań: dwa

fajny peeling

Przyjemny ten peeling. Gęsta pasta cukrowa, drobinki dość ostre, ale skutecznie ścierają. Sprawia, że skóra jest wygładzona, złuszczona, także dobrze spełnia swoją rolę. To co mi się najbardziej w nim podobało to lekko tłustawa warstwa, którą pozostawia, dzięki czemu mogę zrezygnować z balsamu, bo czuję, że skóra jest nawilżona. Jak dla mnie jest trochę zbyt gęsty, czasami miałam problem, żeby go zaaplikować i część produktu lądowała w brodziku, ale mimo to może kiedyś skuszę się na niego ponownie.