Miraculum, Pani Walewska White, Perfumowane mydło do ciała

Miraculum, Pani Walewska White, Perfumowane mydło do ciała

Perfumowane mydło do ciała Pani Walewska White tworzy obfitą, kremową pianę, która łagodnie myje i oczyszcza skórę. Niezwykła kompozycja zapachowa oparta na świeżych, kwiatowo-owocowych nutach daje uczucie komfortu i luksusu.

Bardzo dobre, ale...

...niestety, nie pachnie jak perfumy PW White :-( Mydełko ma przyjemny, lekko cytrusowy aromat, ale nie jest to zapach wody z tej samej linii (a kupowałam z myślą, że mydełko będzie miało tę samą woń).
Zasługuje na 4 gwiazdki, bo ma ładny kształt z wytłoczoną kameą, nie rozmięka i jest wydajne. To naprawdę bardzo, bardzo dobry produkt, bo zużyłam je z przyjemnością, no ale... mały zawód został.
Za tę cenę - świetny kosmetyk. Polski, niedrogi i naprawdę dobrze "opakowany".

Bardzo dobre polskie mydełko

Cieszę się, że widzę na Wizażu coraz więcej recenzji Pani Walewskiej. Zaznaczam, że pracownikiem Miraculum nie jestem i nigdy nie byłam, mieszkam zresztą stosunkowo daleko od Krakowa. Uważam jednak, że warto promować polskie produkty, które poza bardzo dobrą jakością cechuje rozsądna cena. zatem po kolei.

Mydło- co widać na zdjęciu - zapakowane jest w elegancki kartonik. Na mydełku wygrawerowana jest głowa damy, która utrzymuje się przez długi czas, znika dopiero, kiedy kostka robi sie stosunkowo mała. Sam kosmetyk- o czym wspominały poprzednie Recenzentki- nie pęka, nie rozpada się, nie zamienia się w bezkształtną bryłę. Kostka jest odporna na upadki- przezywa w jednym kawałku upadki na pokrytą kafelkami podłogę z dużej wysokości.

Używałam mydła głównie do mycia rąk, a kilka razy również do umycia ciała. Kosmetyk nie wysusza, nie podrażnia i nie powoduje uczucia ściągnięcia, nawet w przypadku suchej skóry. W zetknięciu z wodą dobrze sie pieni, chociaż nie jest to oczywiście piana tak intensywna jak w przypadku myjadeł w płynie. Jeżeli chodzi o zapach- to kojarzy się on nieco z zapachem słynnego mydła Dove, chociaż jest mniej kremowy, a nieco bardziej kwiatowy. Jest to w każdym razie zapach niezwykle subtelny, który nie kłóci się z perfumami, dezodorantami czy tez pefumowanymi balsamami do ciała.
Kostka jest niezwykle wydajna i używana do samego mycia rąk wystarczy na bardzo długo. Cena- ok 2,90 zł- jak najbardziej zachęca do zakupu.

Warto sięgać po dobre polskie produkty, które nie rujnują portfela.
Polecam.

Kolejne dobre mydełko

Pani Walewska ma naprawdę dobre mydełka. Mają ładny delikany zapach i kremową konsystencję. Mi trochę kojarzą się z mydełkiem Dove. Mają ładny kształt i opakowanie. Można je kupić prawie wszędzie a cena jest naprawdę niska. Kostka nie rozpada się, nie rozpływa. Mydełko dobrze pieni się i oczyszcza. Jest w sam raz :)

Ładne zapachy

Mydełka Pani Walewska urzekają mnie swoim zapachem. Jeśli kiedyś pojawią się balsamy do ciała Pani Walewska, na pewno jakiś kupię.
Cieszę się, że znalazłam je w osiedlowej drogerii, a swojego czasu widziałam je nawet w Douglasie wystawione w koszach promocyjnych.
Co można powiedzieć o mydełku:
ładnie pachnie
ma dobrą , raczej twardą konsystencję
dobrze się pieni
nie uczula
jest tanie
zapakowane jest w elegancki kartonik
Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ok 3

bardzo dobre mydło

lubię to mydło ale wolę zapach czarnego lub niebieskiego, wszystkie pachną dość podobnie delikatnie kwaiatowo, ale białe ma najsłodszą nutę i to nie do końca mi pasuje

plusy:
nie pęka
nie rozmięka i nierozpada się w wodzie
dobrze i dokładnie myje
przystepna cena