Być może, Summer in Paris EDT

Być może, Summer in Paris EDT

Perfumy Miraculum to ultra kobieca, eteryczna kompozycja, tętniąca zmysłowością, w której aromaty słodkiej gruszki mieszają się z wyjątkowymi akordami kwiatów: orchidei, róży i jaśminu. Zapach przełamuje odważny akcent amarantusa oraz aromatyczna wanilia. Całość oplata nuta piżmowo-drzewna, która dodaje kompozycji charakteru. Zapach idealny na letnie, gorące wieczory.

Nuty zapachowe: gruszka, orchidea, róża, jaśmin, amarantus, wanilia, piżmo, nuty drzewne.

Uroczy zapach

Być może summer in Paris jest jest zapachem lekkim dziewczęcym idealnym na letnie dni zamkniętym w skromnym flakoniku jest to przeciwieństwo zapachu Być może Paris.

Zapach wart poświęcenia uwagi

Kupiłem dla żony oraz dla mamy. Bardzo ładny lekki, subtelny, owocowy zapach. Udana kompozycja Miraculum, godna polecenia. Nie żal ani jednej wydanej złotówki.

Ładny...i trwały...

Kupiłam go pod wpływem mojej specyficznej fascynacji wyrobami perfumiarskimi spod szyldu "Być Może..." :D
Zapach jest bardzo ciekawy, kwiatowy, moja mama wyczuwa w nim nawet nutkę bzu. Nie jest aż tak babciny jak jego bracia. I dość trwały! Minusem może być flakonik, atomizer byłby tutaj bardzo przydatny, bo tak istnieje ryzyko że wylejemy na siebie połowę.

Używam tego produktu od: dawna