Miraculum, Pani Walewska Noir, Perfumowane mydło do ciała

Miraculum, Pani Walewska Noir, Perfumowane mydło do ciała

Perfumowane mydło do ciała Pani Walewska Noir tworzy obfitą, kremową pianę, która łagodnie myje i oczyszcza skórę. Intensywna i świeża kompozycja, łącząca nuty soczystych cytrusów z uwodzicielską różą i zmysłowym piżmem. Szykowna propozycja dla kobiet namiętnych i pewnych siebie. Zapach elegancki i klasyczny.

mydła
zapachowa
w kostce
100 – 250ml

przyjemne

Na mydełku wygrawerowana jest głowa damy. Sama kostka dobrze lezy w dłoni, nie wyslizguje się z rąk podczas mycia. Co wazne- mydlo jest bardzo dobrej jakosci, jak wspomniała Poprzedniczka nie slimaczy się po zetknieciu z woda, nie zamienia się w bezkształtna masę.
Sam zapach jest niezwykle przyjemny- pachnie jak kultowe mydło Dove z lekko kwiatową nutą. Na pewno nie będzie kłócił się z zapachem naszej ulubionej wody toaletowej.
Mydło dobrze pieni się po zetknieciu się z wodą. Nie wysusza skóry, nie pozostawia jej sciagnietej i nie wywoluje podraznień. Krótko mówiąc- dobry produkt, wart wypróbowania, w dodatku tani i łatwo dostepny.

cudowne

Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to mydełko. Kupiłam je głównie przez ładny kartonik i to, że pierwszy raz spotkałam się z Walewską w kostce, a okazało się prawdziwą perełką.
Mydełko ma wygodny kształt i bardzo ładną grafikę. Spodziewałam się bardzo ostrego zapachu, a ten jest bardzo wyważony, naprawdę piękny. Po kąpieli nie utrzymuje się długo na ciele, nie gryzie z perfumami.
Mydło nie ślimaczy się, choć jeśli troszkę poleży jego wierzchnia warstwa staje się troszkę miękciejsza.
Pieni się świetnie, w połączeniu z myjką jest mistrzem piany. Nie wysusza, choć czasem miałam wrażenie, że zostawia delikatny osad.
Bardzo tanie i bardzo wydajne, szkoda, że nie lepiej dostępne.
Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Walewska pobiła Dove. Z wielką chęcią przetestuję inne warianty tych mydełek.

Kobieta w czerni.

Pani Walewska, zwłaszcza w kręgach naszych rodziców, dziadków, jest tak znana jak perfumy Być Może.I jestem przekonana, że gdyby wyjechała do Stanów zrobiłaby wielką karierę.
Czarne mydło pomimo koloru sugerującego moc i siłę, nie jest wcale takie duszące i piekielne. Pachnie przyjemnie, kremowo.
Mydło wygląda elegancko, wygodnie trzyma się w dłoni. Dobrze się pieni i tworzy kremową pianę. Jest dobrej jakości.

Bardzo na tak

Szczerze mówiąc jestem bardzo zaskoczona tym mydłem. Zaskoczona na plus oczywiście. Spodziewałam się bardzo mocno perfumowanego mydła. Spodziewałam się czegoś na kształt perfum, które są delikatnie mówiąc dosyć mocne. Kostka jest bardzo ładna, zaokrąglona, ma wytłoczony obrazek na środku.

Pięknie pachnie, dobrze myje.

Miałam już wszystkie wersje zapachowe mydełek Pani Walewska. Wszystkie mi odpowiadają i będę je kupować.
Mydełko pięknie pachnie, dobrze myje, trochę wysusza skórę, ale nie jest to bardzo dotkliwe. Ma wygodny kształt, dobrze leży w dłoni, nie jest drogie. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka, może 3

przyjemny elegancki zapach

mydło jest napawdę bardzo dobre jakościowo, nie rozpada sie w wodzie, nie pęka, nie rozmięka, dobrze i dokładnie myje

mydło ma bardzo przyjemny lekko kwiatowy zapach, wcale nie bardzo intensywny i nie duszący, zawsze jak kupię kilka kostek mydła to wkładam je do szafy z pościelą zamiast saszetek zapachowych

cena niewysoka