Alteya Organics, Organic Bulgarian Lavender Water (Mgiełka do twarzy i ciała)

Alteya Organics, Organic Bulgarian Lavender Water (Mgiełka do twarzy i ciała)

Alteya Organics słynie z ekologicznych upraw roślin a lawenda z nich pochodząca odznacza się przepięknym zapachem. Butelkowana w sercu Doliny Królów koło Kazanłyku w Bułgarii woda z bułgarskiej lawendy jest w 100% czysta i naturalna, o czym świadczy certyfikat USDA Organics. Do jej produkcji używane są tylko najwyższej jakości rośliny. Dzięki połączeniu stuletniej tradycji z nowoczesną techniką wodę uzyskuje się przez destylację świeżych kwiatów lawendy, które są ręcznie zbierane i selekcjonowane.

100 – 250ml, 50 - 100ml
mgiełki do ciała
nawilżające
w sprayu

Pokochałam!

Od dawna doceniam cudne właściwości hydrolatu z lawendy więc i po tą mgiełkę musiałam prędzej czy później sięgnąć ;) Opakowanie bardzo cieszy oczy (zwykle kupuję surowce w sklepach z półproduktami kosmetycznymi), a i działanie nie zawiodło moich oczekiwań. Służy mi jako zastępca drogeryjnych toników – przyjemnie odświeża i orzeźwia, a przy tym oczyszcza cerę. Latem mam zamiar stosować ją również na ciało.

cudowna

Jest to wspaniały hydrolat dla cery tłustej, trądzikowej. W składzie organiczna woda lawendowa, zapach bardzo naturalny skierowany dla osób które lubią lawendę. Mi pomogła wyleczyć trądzik ponieważ ma skuteczne działanie antyseptyczne i przeciwbakteryjne. Używałam jako tonik pod krem dodatkowo na włosy po częściowym osuszeniu suszarką. Mgiełka nadaje im blasku.

Ilość zużytych opakowań: 3szt. 100ml

wspaniała

Używam go do twarzy, zawsze rano i wieczorem. Dzięki czemu moja cera nabrała ładnego kolorku, wygląda zdrowo i jest pełna blasku, jest jakby lepiej ukrwiona. Posiada ona wspaniałe właściwości nawilżające, wchłania się bardzo szybko. Dodaję ją do glinek kosmetycznych, które zwykle lekko wysuszają cerę a dzięki wodzie lawendowej jest ona nawilżona i elastyczna. Moja cera charakteryzuje się tym, że jest dość sucha, dlatego tą mgiełkę mam zawsze przy sobie i spryskuję nią twarz, uwaga…nawet w makijażu! Uważam, że jest to jedno z najlepszych sposobów nawilżania cery.
Hydrolat lawendowy wspaniale sprawdził się również dla zmęczonych oczu. Zwilżam nim płatki kosmetyczne i trzymam kilka minut na powiekach. Skóra wokół oczu nabrała blasku, stała się gładka i elastyczna. Moja mama uwielbia to jej zastosowanie! Oprócz tego hydrolat, można dodać do kremów czy spryskać nim pomieszczenie przed snem, ponieważ lawenda pozwala się odprężyć. A wszystko to ułatwił producent zamykając mgiełkę w wygodnej plastikowej buteleczce z atomizerem.

Plusy:
-nawilża,
-oczyszcza,
-działa przeciwtrądzikowo i przeciwzapalnie,
-sprawia że skóra jest pełna blasku i wygląda świeżo,
-pomaga na ,,zmęczone oczy”,
-wspaniały dodatek do kremów i glinek,
-zapach lawendy działa antydepresyjnie,
wygodna butelka z atomizerem.

Minusy:
-troszkę za mocny zapach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże