Yves Saint Laurent, Black Opium EDP

Yves Saint Laurent, Black Opium EDP

Perfumy wylansowane we wrześniu 2014 roku jako nowa, rock`n`roll`owa interpretacja klasycznego `Opium`. Nutami dominującymi jest kawa, któremu towarzyszy różowy pieprz, kwiaty pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula i cedr.
Butelkę udekorowano cekinami dla podkreślenia glamrockowego stylu.

Nuty zapachowe: kawa, różowy pieprz, kwiat pomarańczy, jaśmin, wanilia, paczula, cedr

80% jesień/zima 20% wiosna/lato

Najcudowniejsze!

Te perfumy to cudo! Zakochałam się w nich od pierwszego wąchnięcia :D
Bardzo kobiecy i zmysłowy zapach, który doda każdej kobiecie seksapilu i wdzięku. Utrzymują się bardzo długo. Niestety cena jest dosyć wysoka co może odstraszyć.

Ulubieniec

Miłość od pierwszego wejrzenia i zapachu. Mój ideał jeśli chodzi o perfumy, używam cały czas, nie rozstaję się z nim na krok. Zapach po prostu cudowny, opakowanie jeszcze piękniejsze...niestety cena może zniechęcić.

Black Opium

No co poradzę ze uwielbiam perfumy ????????‍♀️.Ten był kolejny na liście i znowu otrzymany w prezencie.Zapach dość mocny,słodki,kwiatowy intensywny.Po czasie od perfumowania zapach ciepło nas otula słodkim zapachem lata.Dla mnie duży plus i oczywiście polecam jak ktoś się wacha ????

Piękny zapach!

Wystarczy powąchać, żeby się zakochać. Perfumy warte swojej ceny, nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Trwałe, zarówno na ciele, jak i na ubraniach.

Boska!

Zapach zdecydowanie trafiający w mój gust. Jak dla mnie - rewelacyjna! Raczej dla miłośniczek intensywnych, mocnych akcentów. Bardzo trwała. Polecam szczególnie jesienią i zimą. Zapach nie nadaje się na letnie upalne dni - chyba, że na upojne wieczory.

Nie da się ich niczym zastąpić

Ukochane perfumy, zapach zmysłowy , otulacjący, głęboki , wielowymiarowy. Stosunkowo ciężki, ale nie w nachalny sposób. To moja miłość, polecam każdemu, idealny na jesień i zimę. Na pewno kupię kolejny flakon

Nie dla mnie

Zdecydowanie nie pasuje do mojej skóry. Jak dla mnie zapach jest mdły, po chwili przeszkadza mi to, jak pachnę (czuć "mydlany" zapach) . Dodatkowo nadaje się tylko na zimę, zdecydowanie nie jest to letni lub wiosenny zapach. Trwałość tych perfum na moim ciele to totalne dno. Tanie wody perfumowane pachną dłużej niż te drogie perfumy... Skusiłam się cudownymi opiniami, ale jak widać nie wszystkie perfumy, które mają świetne opinie są dobre dla każdego.

PERFUMY DAMSKIE BLACK OPIUM

Black Opium YSL to najbardziej intrygujący zestaw zapachowy jaki sobie kupiłam. Mroczny, a jednocześnie tajemniczy i niezwykle elegancki. Piękne i ponadczasowe opakowanie, to rarytas dla wzrokowców. Sam zapach został wylansowany we wrześniu 2014 roku jako nowa, rock`n`roll`owa interpretacja klasycznego "Opium". Recepturę opracowali mistrzynie perfumiarstwa: Nathalie Lorson i Marie Salamagne, pracujące przy współpracy z Olivierem Cresp i Honorine Blanc. Niezwykły flakon szybko zyskał miano kultowego, podobnie jak kompozycja zapachowa.z pewnością mamy do czynienia z odświeżoną wersją kultowych perfum, która bardziej skłania się ku słodkiej, niż orientalnej woni. Początek to zestawienie orzeźwiającej pomarańczy, słodkiej gruszki i pieprzu, który tonuje słodycz perfum. Jednak to nadal słodkie perfumy, które w kolejnych nutach odkrywają swój pazur.Świetnie podkreśla to wygląd flakonu wysadzanego cekinami.

Przepiękny i seksowny

Nie jestem ekspertem w opisywaniu zapachów ale ten zapach kojarzy mi się z jakimś kwiatem. Jest elegancki,zmysłowy, kobiecy ale posiada też nuty slodyczy. Buteleczka też jest ładna, brokatowa i mieniąca się w słońcu. Jest to jeden z moich ulubionych zapachów ale jest nietrwały????

Mój

Jestem bardzo wybredna jeżeli chodzi o perfumy. Mało co mi się podoba. Wszystkie co zazwyczaj wącham szukam próbuje mają w sobie coś co mnie drażni. Jednak w tych zakochałam się od pierwszego psiknięcia. Używam ich już spory okres czasu i jeszcze mi się nie znudziły pomimo ich wielkiej popularności i tak jak by można powiedzieć ich pospolitości? Wiem,że masa ludzi ich używa on ale nie bez powodu.

Zapach oryginalny niby taki na wieczór bo jakby trochę 'ciężki' ale jednak ja i za dnia uwielbiam go używać.

Trwałość bardzo dobra ~ moje włosy i na drugi dzień nimi pachną bardzo intensywnie

Opakowanie ~ niby skromne ale jednak eleganckie i proste. Dla mnie idealne.

Na razie jest to mój ulubieniec chociaż ostatnio też bardzo polubiłam się z dwoma innymi zapachami ale na ich temat napisze osobną relację.

Uwielbiam ;)

To jest miłość od pierwszego wejrzenia! Używając YSL Black Opium mam wrażenie, że przenoszę się do lata ;) Słodkie nuty zapachowe nadają kobiecości i pewności siebie. Jest to jeden z moich ulubionych zapachów na co dzień. Naprawdę polecam ;)

Miłość nieodwzajemniona

Kocham zapach Black Opium, ale niestety nie trzyma się na mojej skórze tak intensywnie jak bym chciała (oraz jak cena to sugeruje). Nie ma projekcji, pachnie blisko skóry, ogólnie słabo z trwałością. Wielka szkoda, może powinnam psikać więcej niż trzy- cztery razy (ku uciesze firmy)? EDP ma trawłość przeciętnej EDT. Ale ten zapach...ciepły, słodki, uspokajający, kojący i optymistyczny. Tak odmienny od klasycznego Opium, że inaczej od pierwowzoru się nie da, jak dzień i noc. Opium EDP to tajemnicza noc w orientalnej świątyni pośród zapachu kadzidła a Black Opium EDP to randka z ukochanym w lunaparku, z jedzeniem waty cukrowej włącznie. Czy kupię ponownie? Taaak...bo mnie uzależnił swoim pięknem, choć na sobie go nie czuję po godzinie.